Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 26.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Резо,нови [re: На Враца]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.11.11 21:23



Най-добре е да пием кафе и да бием. А дали аз ще те поканя или ти мен, няма значение, аз ще черпя





Тема Re: брао, Тондзе, брао !нови [re: Beнaбили]  
Автор nerra ()
Публикувано30.11.11 21:26



Ясно, аз до този том, дето Мандора го цитира, не съм стигнала, само до първа точка от правилника - влизаш и пускаш пет прогнози





Тема Re: Резо,нови [re: tonzosjustice]  
Автор На Враца (...)
Публикувано30.11.11 21:28



А, най-вероятно едното няма нищо общо с другото, пък да не говорим, че най-вероятно, нито едното ще стане, нито другото.





Тема Re: Резо,нови [re: На Враца]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.11.11 21:34



След гръмването на бойлера, нито мачовете ми връзват, нито мацките





Тема Re: Резо,нови [re: tonzosjustice]  
Автор На Враца (...)
Публикувано30.11.11 21:38



Бачка, да не твърдиш, че преди да ти гръмне бойлера си бил бати вървежния пич?





Тема Re: брао, Тондзе, брао !нови [re: MlLlTES AD ARMA]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано30.11.11 22:12



Тонзо е железен бе - изкопирал е на 100% мачовете дето пуснах днеска във Висшата Лига, което гарантира поне 1 гол. Миналия кръг по същия начин използваха 2те ми Франции и се добраха до хикс, сега внимавайте,че гледам и Белгийскя е откраднат - да не свърши серията им без победа по случай новия бойлер, който ше си купят по Коледа?



Редактирано от bluefan на 30.11.11 22:14.



Тема Re: брао, Тондзе, брао !нови [re: bluefan]  
Автор На Враца (...)
Публикувано30.11.11 22:16



Ти кажи, щи ми дадеш ли заем или не.





Тема Re: брао, Тондзе, брао !нови [re: На Враца]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано30.11.11 22:19



Ела до офиса да парафираме едно договорче и ше ти дам Наде! Колкото повече комплименти ми направиш толкова по-малко ше те товаря с лихви и други там подробности





Тема Re: брао, Тондзе, брао !нови [re: bluefan]  
Автор На Враца (...)
Публикувано30.11.11 22:26



Еее, това ще стане, когато ТИ започнеш да ми правиш комплименти. Чувала съм, че е въпрос на възпитание мъжете да правят комплименти на жените.





Тема Re: [ПМЛ Livescore S11W11] Лига, X кръг ()нови [re: Maндop]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано01.12.11 12:52



ОХОХООХХО 2ри капитан ми краде избора мачове в Премиършип 1:1. След Тонзоса вчера към групичката "преписвачи" днеска се включва и Дявола.
Като обявихме свободни позиции за стажанти немахме баш тва предвид ако се сещате



Редактирано от bluefan на 01.12.11 12:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.