Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 17.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Грозна гледка са PRIMUS MAXIMUSнови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.12.11 16:54



Не, че има значение, но от този кръг не мисля, че съм виждал дори един от тия отбори, на които така смело натрясках 1:1 : ) С изключение на Мехелен може би, за които ми се въртят някакви бледи спомени, че преди повече години, отколкото искам да си спомням :) играха я с говедата, я с чорбата за някой евро турнир.

Просто сме много добри в ПМЛ, това е истината. Кофти ми е малко за вас нали, ама като не ви стиска да дойдете във ВИПА на Крумовградския хоремаг така ще е :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Грозна гледка са PRIMUS MAXIMUSнови [re: alessandron]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано03.12.11 16:55



Вашите прогнози са неуважение към нас





Тема Re: Грозна гледка са PRIMUS MAXIMUSнови [re: tonzosjustice]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.12.11 16:57



Успкокой се, бе Тонзо. Все някой някога ще те уважи и теб. Ако чак толкова я закъсаш, винаги си добре дошъл в Крумовград, тук много-много не подбират - къпано, некъпано, дупе да е. Да се сетиш за кое уважение иде реч нали



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Грозна гледка са PRIMUS MAXIMUSнови [re: naja_haje]  
Автор На Враца (...)
Публикувано03.12.11 16:57



Не, но пък кефът е двоен. Все пак, имай предвид, че играч като мен хич не се вмества в тактическата схема на отбора ви.





Тема Re: Грозна гледка са PRIMUS MAXIMUSнови [re: tonzosjustice]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано03.12.11 16:58



Съжлявам, че не те улесняваме. Успех ти желая, както и на РОД, но при добър вратар като теб насреща не можеш да очакваш подаръци.




Тема Re: Грозна гледка са PRIMUS MAXIMUSнови [re: На Враца]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано03.12.11 17:00



С риск да издам поредната тайна, ама то и без това всички всече знаят, че ти ще ходиш в 'Зелен мечок' от догодина.... Дано само не те гази мечка

А, и на слука този кръг, дано да ти се получи кефа, все пак играеш срещу 2ма видни ПМЛ менаджери... , като све азмился, дори срещу 3ма, щото той Тонзо играе с/у РОД откак е почнал сезона :)

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Грозна гледка са PRIMUS MAXIMUSнови [re: naja_haje]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано03.12.11 17:00



Кавичките си забравил :) А с вас ще се забавляваме следващата седмица






Тема Re: THE RED WINNERZ - ЖФК БАБА ЯГАнови [re: naja_haje]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано03.12.11 17:04



Аххх, защо ли не съм учудена в кой точно отбор са те картотекирали





Тема Re: Грозна гледка са PRIMUS MAXIMUSнови [re: naja_haje]  
Автор На Враца (...)
Публикувано03.12.11 17:04



Гаранция ти давам, че нито в зелени, нито в кафяви мечки ще ходя. Омръзна ми от разни спекулации. Заявявам го за 3-4 пъти вече, а и Мейджъра и той го потвърди.





Тема Re: THE RED WINNERZ - ЖФК БАБА ЯГАнови [re: Beнaбили]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано03.12.11 17:08



Затова и ще сме шампиони

. Все някога.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.