Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 04.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Интереснонови [re: tonzosjustice]  
Автор nerra ()
Публикувано29.11.11 15:24



Хохохо, е сега си изгубих съня





Тема Re: Може и данови [re: Tцъфo]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано29.11.11 15:26



между другото суперкупата на ПМЛ е около 20 пъти по-престижна от нескопосаната евролига, която се опита да се организира. Но краля ви предупреди - от социалнослаби англичанчета идвайки с помощите си лятото по черноморието друго не може да се очаква!



Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: bluefan]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано29.11.11 15:35



Сигурно е така. Абе да оставим настрана форумния фолклор, аз имам едно ултра сериозно питане към теб - що не си взел в отбора легендата георгето?

kzl


Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Stuart]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано29.11.11 15:38



Охохо отказа ми поради нетърпимостта си към човек от Федерацията. Няма да казвам кой точно е той, но това беше причината, Ричард Лонг между другото отказа по същата причина, искам да го знаете!



Тема Re: Интереснонови [re: nerra]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.11.11 16:37



Хм, имаш хаплив език





Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Meйджъp]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.11.11 17:30



Мяу! Бау!

Класи по-напред, хахахаха, и как ще стане това? Ние обсъждаме мачове и потоци по 3 пъти на ден 7 дни в седмицата. Няма как някой да бие тази всеотдаденост!

Мууууу! Беееееееееее! Меееееееееее!



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Stuart]  
Автор MlLlTES AD ARMA (Центурион)
Публикувано29.11.11 17:59



Монетата винаги има две страни, момче младо !

На кухия довода "слаби домакински капитани", аз отвръвщам с контра-довода "по-силни гостуващи капитани", въпрос на тясна специализация...А че има малцина капитани , които валдеят изкустрвото да са добри и като домакини и като гости, да ИМА ГИ ...броят се на половината пръсти на едната ръка и сред тях не съм нито аз, нито и ти, момче младо, така че мания за величие при мен не търси...

Само престанете да въртите изтърканата плоча, че показател загуби/победи в домакинства или гостувания, може да бъде някакъв обективен критерий за качество на някоя от групите

нещо повече,
смени буквите на Групите...А с Б ..и разлика няма да откриеш никаква , освен в заглавията на отборите, вервай ми

колкото до така щирокоразмахваните и навирани в очите ЦИФРИ 12:24, 24:24 ..6/49 илиебалимумайката , пак трябва да се връщаме на стари екзистенциални истини, а именно, че СТЪКМИСТИКАТА Е ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ НА НЕУДАЧНИЦИТЕ !

така че, леко с определенията
един лош полусезон не казва всичко
накрая ще броим ...май месец, кой какво , къде и кога





Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Жълт Hиk]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.11.11 18:03



Малко съм обиден/а, че трябваше почти цял сезон, за да ме забележат. Но, в крайна сметка, добрите играчи рано или късно оставят своя отпечатък и ето, че съм централна фигура в този иначе бледичък обзор. Поласкан/а съм и обещавам тоя големия, дето ми го намериха в болницата, да го ядат задружно всички наши противници през 2рия полусезон



A man only sees what he wants to see...

Тема сега виждам нещонови [re: Tцъфo]  
Автор MlLlTES AD ARMA (Центурион)
Публикувано29.11.11 18:04



че ти си помниш и датата !!! пак казвам, ДАТАТА на победата над рейзърс

ами,честита годишнина тогва.... с 1:5 , пак от Рейзърс !





Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Alabao13]  
Автор MlLlTES AD ARMA (Центурион)
Публикувано29.11.11 18:10



казваш,че сте млад отбор
колко ви е средната възраст на отбора ? (без да лъжете)



п.с
това е идея за нов показател в играта ..средна възраст на отборите в ПМЛ
що ли ми се чини,че Бандюгите са най-дрЪти , а зайците са ...може би Тъг Слъгс, не знам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.