Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 01.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Жълт Hиk]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано28.11.11 22:42



все още имаме шансове




NO GODS, NO MASTERS!

Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Stuart]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано28.11.11 22:54



Не ме интересуват бръщолевенията ти бе анонимно ботче. Виж класирането и дерзай БАРНИ РЪБЪЛ охоххххооххохохоох





Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: bluefan]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано28.11.11 23:09



Мисли оправдания за предстоящата ти загуба от нас, смешнико, че този път Гонзо го няма. Айде със здраве.



kzl

Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Stuart]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.11.11 23:09



Да не прибързваме!



Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Stuart]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано28.11.11 23:19



Бих се радвал да дойдеш да ме наречеш смешник на живо, Барни Ръбъл





Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Жълт Hиk]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано29.11.11 00:31



12 победи за домакините ; 24 победи за гостите, това е досега в Б групата.


Когато гостите са побеждавали в двойно повече мачове няма как да се говори за някаква невиждана класа. Според мен цялостно погледнато ПМЛ е на едно малко по-ниско ниво и това идва от пренасищането от футбол и прогнозиране.

Валките явно учудват всички, но не и дявола, който преди сезона им даде сигурна промоция.

Колкото до Венабили то много малко хора, които познавам чаткат играта така както нея, сигурен съм, че съвсем скоро ще намерят верния път и ще почнат да жънат успехи и като домакини.



Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Diavolo]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано29.11.11 10:28



В тази връзка държа да отбележа, че Арлито е най-добрият домакин в Б група за първия полусезон





Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Жълт Hиk]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.11.11 11:12



Общо взето краля е написал нещата такива каквито са. В крайна сметка трябва да съм доволен, щото съм пред Венабили



Завършва един труден полусезон за РОД. Не мисля да върна парите на Надето. Даже мисля да искам финансиране от крал Блуфен. Иначе няма да завършим сезона на фона на тази икономическа криза.

Дори посещаемостта на домакинските ни мачове падна от 85 000 миналия сезон на 55 000 средно. В мача ни с Ягите направихте антирекорд - само 25 000 на стадиона. Малко хора искаха да гледат лачени обувки, кожени чанти, маникюри и сие. Дори обещания стрийптиз отДжой при всеки гол на Ягите не помогна РОД да напълни касата.

В крайна сметка аз съм оптимист!

Повече от убеден съм, че аз ще бъда най-псувания играч в Б група на пролет.

Просто ще ги разплача, казах убеден съм! РОД го чака много силна промоция. Промоция, която ще доведе до натриване на носовете в А група на хора като Мейджъра, Дявола и Мандора

Гледам Дявола уморен от прогнозиране, тази умора много бързо ще изчезне когато Тонзос стъпи на Зомби Арена

Редактирано от tonzosjustice на 29.11.11 11:13.



Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: Diavolo]  
Автор MlLlTES AD ARMA (Центурион)
Публикувано29.11.11 11:26



12 победи за домакините и 24 за гостите, означават 12 победи за домакините и 24 за гостите, нищо повече !

това не е критерий за качество на една група, защото такъв няма


не искам да броя победи на домакини и гости в А група, за да сравнявам, просто зщото не искам да поглеждам към А група..безинтересна ми е,
скучна е...липсва и заряда и искрицата лудост

тази игра е за забавление и по този показател, А група не може да се класира

А и неоспорим факт е,че две от легендите на играта (Центурион Резус и крал Блуфен),както и един легендарен клубар , а очевидно и огромен талант като Капитана, избрахме този сезон да играем в Б група, без да сме изпадали в нея, защото я намираме за по-предизвикателна както в чисто спортно-техническо естество, така и отосно удоволствието от играта

толкова, за разликата между А и Б
на мен ,честно казано, не ми се играе в А ..искам този формат на Б да си играе и следващия сезон....не искам това шоу и емоция да се губи никога

Е, може би само с два нови члена на Б група- Орфиците и Грийн, за да не ебаваме само РОД и Лузърс

а кокото до това кой по-силен , кой по-слаб....надявам се да има повечко двойки отбори, противопоставящи отбори от А и Б група, в жребия за Купата на ПМЛ ..
само стой и гледай какво показно полагане на канчета ще има на самопровъзгласилите се за майстори от "елита"



Тема Re: Б група есенен дял - ОБЗОРнови [re: MlLlTES AD ARMA]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.11.11 11:38



Самият факт, че има обзор за Б група, а за А няма е показателен.



Б лига е на ниво АА, ако се сещате. Не само като класа, не само като адреналин.

Лично на мен ми се играе само в този формат на Б, който е сега. Нито един отбор от Б не бих заменил за отбор от А. Просто в А са ми много скучни без да се обиждат, никакъв живец, далеч са от моята философия и емоция.

А колкото до купата, предлагам всички отбори от Б да сме един общ фен-клуб срещу отборите от А

Редактирано от tonzosjustice на 29.11.11 11:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.