Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 05.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | (покажи всички)
Тема Re: Тонзе , тонзееееенови [re: bluefan]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано07.11.11 14:06



според мен , всичко ще излезе като в оня стар виц...

не било бойлер, а било бройлер
не бил гръмнал, бил го опънал Тонзоса



а аз съм сериозно притеснен за неговото психическо състояние...


обаче все пак на мен мира не ми дава въпроса какво търси този потрошения гастарбайтер Виери при вас ?!
разбирам да е паднал от строежа на някое минаре в турския квартал , където живее и да сте го взели по милост, да....
но за реален футбол , де да знам , пак казвам



Тема Re: Резоо резоооонови [re: bluefan]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано07.11.11 14:07



Имена не съм писал :) Това за Виери го твърдите ти и Резо





Тема Re: Тонзе , тонзееееенови [re: tonzosjustice]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано07.11.11 14:09



а, гласуване ли организираш ?

аз предлагам всеки един от нас да си приготви кожената бюлетина, да ти я даде да я смажеш с уста и след това да да пусне в урната на Надето ...





Тема Re: Резоо резоооонови [re: tonzosjustice]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.11.11 14:10



Копеле, вие немате нито финансовата нито СИЛОВАТА база да привлечете който и да било наш играч ако се сещаш. С какво например един КАПИТАН, чиято въдица струва неколко хиляди евро ше се навие да дойде при вас чисто теоритично. Максимума ви е бате Петку, който оди по калните езера с пръчка и въже за 25стотинки. Просто ние сме в две различни галактики ако се сещаш!

Животът е болка, от която мога да те лиша


Тема Re: Тонзе , тонзееееенови [re: The MainiatoR]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано07.11.11 14:10



Тонзоса иска да вкара ред, морал, уважение, доблест и чест. Етичен кодекс да го наречем. Бойлера гръмна, промените при нас също





Тема Re: Тонзе , тонзееееенови [re: tonzosjustice]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.11.11 14:10



Надето вече е прекалено мой човек и ми даде пълномощно с което да гласувам от нейно име - гласуваме,че ОСТАВА в ПОД, но като мениджър, а тебе те закотвя на скамейката докато не си оправиш...бойлера!!



Животът е болка, от която мога да те лиша

Редактирано от bluefan на 07.11.11 14:11.



Тема Re: Тонзе , тонзееееенови [re: The MainiatoR]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано07.11.11 14:12



Гласуването ще бъде на онова място, от което лично аз те махнах, нали се сещаш за кое място у фейсбука говоря





Тема Re: Тонзе , тонзееееенови [re: bluefan]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано07.11.11 14:14



Що Надето не си я вземеш при вас?





Тема Re: AIR FORCE - NEW MERSEY RAZORSнови [re: Maндop]  
Автор Tюлeнa... (...максиРЕЗАЧКА)
Публикувано07.11.11 14:15



Губим мач, в който по нищо не отстъпихме на съперника.
Гледах мача на Боро - много пропуски и пред двете врати имаше. Да не говорим, че победният им гол падна след чиста засада и нарушение в нападение. Гони ни някакъв карък напоследък.

Като единствена забележка искам да кажа, че най - сигурната двойка в Испания - Леванте - Валенсия я отиграхме доста неправилно и далеч от истината.

Дано излезем от неприятната серия следващият кръг.



Тема Re: Тонзе , тонзеееее [re: tonzosjustice]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано07.11.11 14:16



не можеш да претендираш за морал и етика, при положение, че целия ви отбор след мач се къпе заедно в банята, под един бойлер и от пренапрежение, същия е гръмнал.....
а със скромнния ви бюджет от 200 лв. за сезона (осигурен ПАК от Надето) няма пари за нов !

и в края на краищата, надето е жена, макар и 90-ти набор, иска на спокойствие да си оформи триъгълника, иска топла вода в съблекалнята, иска вана, иска жакузи, иска соли във водата, иска масаж с иланг-иланг от мениджъра, при добра игра, евентуално ....

къде изобщо си тръгнал, това искам да кажа ?!




Страници по тази тема: << 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.