Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 05.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | (покажи всички)
Тема Re: О, миг, поспри !нови [re: tonzosjustice]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.11.11 13:33



Е са кой...не е нужно некой да ми акзва ако се сещаш. Крал Блуфен има всякаква информация ако се сещаш



А Виери ше си стои при нас, ти се средоточи върху ограмотяването на Бастен

Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: О, миг, поспри !нови [re: bluefan]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано07.11.11 13:35



Изглежда си информиран мениджър, сега остана да ми кажеш че някой от РОД готви преврат срещу мен





Тема Re: О, миг, поспри !нови [re: tonzosjustice]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.11.11 13:35



Надето ше ти изяде хляба - предупредих те вече



Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: О, миг, поспри !нови [re: tonzosjustice]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано07.11.11 13:43



Кръвния враг?

Ахахахахах,абе бате,при тая разлика в класите, се едно тея от Рочдейл да определят Манчестър Юнайтед за кръвния враг,ако се сещаш към кое ае малко по-сериозно призовавам...



Тема Re: О, миг, поспри !нови [re: bluefan]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано07.11.11 13:46



Надето има футболни познания момичето, но е далече от моя гранд опит, натрупан по реални и виртуални терени



Определено девойката е аут от отбора, може да й предадеш, че официално е уволнена



Тема Тонзе , тонзееееенови [re: tonzosjustice]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано07.11.11 13:52



не знам кой е информиран , душицо , ама явно ти пак не си в час !
искаш да взимаш Виерито ли бе, калпазанин .....
а здравната книжка чел ли си му ?!?!?



ако искаш да взмеш най-куция и сакат играч през зимния трансферен прозорец, ето ти , чети....

с контузено коляно, преебана ключица и без два зъба...
даже се чудя тоя франкещайн кво прави при отбора на турбоманекените..сигурно са го взели да им лъска калеврите...а наш Тонзо за трансфер си го харесал ааааааахахаха , яко некадърен мениджър си, тонзеееее





Тема Re: Тонзе , тонзееееенови [re: The MainiatoR]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.11.11 13:58



Още по-интересното е ВИДИМОТО НАРУШАВАНЕ на Феърплея и правилата според които Тонзоса е длъжен да се свърше първо с мене по въпроси за трансфер на наши играчи. Тва момче от бойлера ли не знам ама не е много в час напоследък



Сега и Надето отече...после ония ми ти миндил Олимпията ше ме обвини в интриги отново

Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Резоо резоооонови [re: The MainiatoR]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано07.11.11 14:01



Баси рибока си и ти, пускам мухата и ти хоп кацна веднага на въдицата. Чакай да пообъркам малко Блуфена. Ще има капани за него

Подобни неща се случават във всеки голям европейски клуб от ранга на Милан и Барселона. Уча се от тях



Тема Re: Тонзе , тонзееееенови [re: bluefan]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано07.11.11 14:05



Решението за Надето ще го гласуваме демократично. Но тя изглежда се явява твой информататор, така че гласуването може да стане тоталитарно





Тема Re: Резоо резоооо [re: tonzosjustice]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.11.11 14:05



Аааааа ше ме прощаваш ама за Виери не се допускат никакви такива партенки!
Уважаваните ДОКТОРИ НА НАУКАТА не могат да бъдат замесвани в задкулисни игрички ако се досещаш на кой съд ше те дам за подобни инсинуации!

Са може да е играл само 1 мач до момента обаче Виери е прекалено ценен играч да го изпускаме. Може да ми пише в скайпа в събота 22:00 нещо от рода..цитирам:
"копеле, сега съм изморен да мисля прогнози айде утре ше мислиме" обаче това НЕ ЗНАЧИ,че не е наясно с правилата на играта и схемата на провеждане на турнира! Просто му е нижно малко време за да свикне с свръхвисоките стандарти в нашия отбор!

Животът е болка, от която мога да те лиша



Страници по тази тема: << 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.