Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 05.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | (покажи всички)
Тема Re: THE RED WINNERZ - BLUE POWERнови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.11.11 23:29



Еми късметлии сте,кво..



В края на краищата и на малките деца беше ясно че във Франция ше вали и мачовете ше паднат.

Беше ясно че тиквениците от Зенит ТРЯБВА да вкарат два,само те не го разбраха,беше ЯСНО че Барса бие 1-2,само оня гей Пике не чул,същото и при Шалке,абе кво да говориме....

Редактирано от El Capitan на 06.11.11 23:32.



Тема Re: Мейджъренови [re: joyr]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано06.11.11 23:30



Ежкооо :)))))))))))))))

Я, каква приятна изненада от най-неочаквания ъгъл!



Язък само, че още утре ще го смениш с някоя дрипла или някой прошляк.

п.п. Сори за оффтопика под сериозния клон - ще го тръкна по-късно!





Тема Re: THE RED WINNERZ - BLUE POWERнови [re: Vendome]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано06.11.11 23:33



Нямаш никаква вина за гола им в Русия - това беше колосален късмет. Путките ЗЕНИТ не искаха да бият и си цъкаха топката последните минути. Сигурен съм,че при едни открити потоци тоя мач щяхме да паднеме със 6-1 сигурно след 3 двойни гола от по 1-0 или 2-0. За това и ГЕНИАЛНАТА ми стратегия сработи макар и частично....

С Валките мача се очертава да е рубикона на сезона ни. При победа играеме за 1во място още на полусезона последния кръг



Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: Мейджъренови [re: Meйджъp]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано06.11.11 23:37



Абе всичко това е така, аз не случайно съм гласувал 'ЗА' това, но в една перфектна игра на сайт, задължително ще трябва да има опация за пускане на резервен мач в движение, не ме интересува кой има време, кой няма, в крайна сметка за всички ще е едно. Жаира много хубаво предложение също е направил. Толкоз засега. И без това има много късмет в тази игра и подобни ситуации трябва да по някакъв начин да ги нулираме, че някой път ще се случи нещо много брутално в много важен мач и ще се опорочи всичко... :О



Тема Re: Мейджъренови [re: Meйджъp]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано06.11.11 23:49



Нее, няма, най-много с някоя писана

.



Тема Re: THE CURSED - ЖФК БАБА ЯГАнови [re: Maндop]  
Автор joyr (soft kitty)
Публикувано06.11.11 23:51



Честито, момичета, страхотни сте

. Мисля да се паркирам на резервната скамейка и да ви гледам с нямо възхищение.



Тема Re: Мейджъренови [re: Diavolo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано07.11.11 00:35



Абе при каквато и да е техническа функционалност е невъзможно да има избиране на добълнителен мач в движение. Утежнява се провеждането на съответната ПМЛ-среща не само организационно, но и чисто игрово. Избийте си го от главата това.

Относно предложението на Жаира (извинявам се, че отговарям тук, но да не отварям нов отговор) - има известна логика. Ако направим паралел с реалния футбол, това е своеобразно доиграване на прекратен мач след завършване на кръга. Окей, обаче:

На прима виста се сещам, че е почти неприложимо за мачовете на директна елиминация. Пример: Мачовете от 1/4-финалите започват, а ти още не си изиграл мача си от 1/8-финала.

Отделно следва да се регламентира някакво правило за шампионатните срещи, а именно мачове, които не са се доиграли до определен краен срок (например 3 кръга преди края на шампионата), да не се взимат под внимание и резултатът от съответната ПМЛ-среща да се счита за краен. Пример: Не може да играеш решаващ мач за титлата и да не знаеш как си свършил в ХІІ кръг, защото чакаш някой отложен мач да се доиграе някъде в бъдещето. Ами ако не знаеш как си свършил в ХІІ, ХVІ и ХVІІІ кръг? Да, малко е вероятно, но все пак е теоретично възможно.

Да не говорим за ПМЛ-срещи, които имат по няколко отложени мача - точат се с месеци и се доиграват част по част. Това вече граничи с малоумие.

Освен това не винаги падането на мачове е свързано с отлагане - може да е просто грешно зададен мач; мач с обърнато домакинство; мач, който се е изиграл предварително; мач, който е прекратен и след това се преиграва/доиграва/завършва със служебен резултат.

И нещо наистина съществено: мачът Портсмут - Транмиър, който ще се изиграе един ден след като съм го прогнозирал, е съвсем различен от мача Портсмут - Транмиър, който се играе два месеца/две седмици след като съм го прогнозирал. Не случайно букмейкърите имат правило, според което отложените мачове, които не се изиграят в определен краткосрочен период, се изплащат с коефициент 1.00.

Н крайна сметка теглим чертата и се получава правило, което е приложимо само за определен брой мачове и определен брой случаи, следователно не може да е генерално решение на проблема с падналите мачове.





Тема Re: Мейджъренови [re: Meйджъp]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано07.11.11 00:57



За другото предложение на Жаира идеше реч ;) Това е ясно, че няма как да стане...
Та знзчи да има плаващ неделно-понеделнишки поток, тип дълбока резерва за подобни случаи (нещо подобно и аз предложих, а той конкретизира да си има отделно назначен поток за такива случаи). И не виждам с какво толкова се утежнява работата на модератора, като такива неща не се случват често, а и дори да има 4 такива мача в даде кръг от ПМЛ, работата ще отнеме минути за модерирането. Аз ако съм на линия сам ще се наемам да правя това ако на вас не ви се занимава :о



Тема Re: Мейджъренови [re: Diavolo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано07.11.11 01:21



Не разбирам технологията, нека доуточним:

Ако съм разбрал правилно, в събота пада Портсмут - Транмиър на "мумиите", но се играе съответния мач Хъл Сити - Милуол на "зомбитата". Идеята ви е двойката мачове да падне и вместо това домакинът да избира нова двойка мачове от резервния поток Чили, съответно да се търсят двама или трима от нападателите на домакините, толкова и от гостите, съответно и двамата вратари, които в един кратък срок от не повече от 24 часа да си пуснат прогнозите. Сори, ама въпросът с модераторството е най-малкият проблем, аз както я виждам тази работа... :о

Нека разгледаме и следната частна ситуация: "зомбитата" бележат с отлично изигран диапазон Хъл Сити - Милуол 1:0, но тъй като съответният мач на "мумиите" Портсмут - Транмиър се отлага, то зомбарският гол е отменен. По процедура се избират резервните мачове, зомбитата прогнозират Универсидад Католика - Коло-Коло 2:0/2:1, но той свършва 4:4. Питането е, при такава ситуация Дяволето дали ще влезе бесен в клуба, за да се възмути от малшанса, да анатемоса Фортуна и да попита разочаровано каква е логиката да се отменя майсторския гол на Хъл, за да се прогнозира някаква безсмислена дърварщина, която дори не имал време да обмисли добре...







Тема Re: по-бе-данови [re: bluefan]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано07.11.11 08:19



Ей Блуфи, трите точки наистина са най-важни, но хубавото тук е, че с момчетата започваме да се сработваме с всеки изминал мач. А иначе късмета днес е на наша страна, а утре на друга, част от играта все пак


А иначе не бързам да правя, каквито и да е прогнози засега, но мисля, че е редно да направим една контролка с вас при първи удобен случай. Гледам изчиствате грешките от началото и влизате в правия път. Браво, дано продължите в същия дух. Като гледам при вас борбата за промоция ще бъде много жестока. Резо явно беше отписал този кръг и се отдаде на почивка във вилата. Тонзи му правят атентати и магии и явно играта му е останала на заден план. Все пак внимавай с отбора на момичетата, трябва да ги следиш отблизо, че току виж са ви прескочили. Гонзо и Дембата също не са за пренебрегване, абе с две думи всичко предстои.
Мога само да ти пожелая успех на теб и твоите съотборници и дано другата година сме в една лига, ако се сещаш за коя от двете става въпрос




Страници по тази тема: << 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.