Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 02.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Трай сега бенови [re: The MainiatoR]  
Автор Гонзо (Гладиатор)
Публикувано29.10.11 22:52



чакай първо да им мине мача с нас





Тема Re: ТОНЗОСЕ НЕ ТРИЙнови [re: bluefan]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано29.10.11 22:52



щом дотам стигнаха ...да се обиждат на мензис, нямам какво да кажа, баси



което още веднъж потвърждава ,че Тонзоса е крайно несъстоятелен капитан....
мензиса все пак е червен, а те са червен отбор...не виждам логика да я обижда така

все едно прасе да обижда на чорбар, тъпо е не знам, не знам , пак казвам



Тема Re: ТОНЗОСЕ НЕ ТРИЙнови [re: Гонзо]  
Автор nadeto199O (новак)
Публикувано29.10.11 22:52



Супер тъпо. Не искам да продължава да играя в отбора, заради несериозното отношение на другите играчи, не защото така ми е скимнало ....



Тема Re: ТОНЗОСЕ НЕ ТРИЙнови [re: The MainiatoR]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано29.10.11 22:53



Ама аз го предупредих за оставки преди мача Тонзоса ама, но той не взе думите ми на сериозно. Иначе всички знаем,че не надето, а ДУЧЕТО Е В МЕНЗИС ВСИЧКО Е ЧЕРВЕНО!!!

Животът е болка, от която мога да те лиша


Тема Re: И 2-0 ОООООООООООнови [re: tonzosjustice]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано29.10.11 22:54



Батка, кво се чудиш -

. Напухал си сини потоци с ебати удобните мачове хем за домакините, хем да се пързалят гостите ....




Тема Re: Чувствам се супер тъпо ....нови [re: The MainiatoR]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано29.10.11 22:55



"а за Тонзю успех е когато 20 човека му отговорят на мнение или поне 50 пишат в негова тема
за различни критерии говорим, ако се сещаш за коя летва иде реч"

Не,че искам да развалям рахатлъка отново на моят приятел Тонзос ама повишения интерес в темата му е както обикновено заради НАШИЯ отбор. Тази тенденция е непроменена от началото на сезона, но както ти казваш това не е мерило, важно е колко ти е химията все пак!

Животът е болка, от която мога да те лиша


Тема Re: ТОНЗОСЕ НЕ ТРИЙнови [re: nadeto199O]  
Автор Гонзо (Гладиатор)
Публикувано29.10.11 22:55



Все пак трябва да си наясно , че не е лесно да се взимат решения . Ако ти се струва лесно , заповядай при нас . Ще ти дадем възможност да се изявиш като мениджър . Скоро обаче , ще разбереш колко е гадно .



Тема Re: Пак Гърция и пак Карасконови [re: lnglourious]  
Автор karasko_ (непознат )
Публикувано29.10.11 22:56



Калиспера, капитане





Тема Re: ТОНЗОСЕ НЕ ТРИЙнови [re: Гонзо]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано29.10.11 22:57



Айде и ти САКЪН бе копеле кво я припомпваш са Надето да идва при вас... тя Венабили е пред изгонване от Ягите или най-малкото ВЪЗПИТАНИЕТО изисква да се оттегли от поста мениджър. Надето ако ше ходи некъде е в женския отбор и то като капитан


Единствено ме притеснява да не се усъвършенства в магиите и тя щото си имахме лека закачка с нея и да не ми направи нещо да ме затисне лоста...

Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: Чувствам се супер тъпо ....нови [re: bluefan]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано29.10.11 22:58



не , аз ако не знаех,че е на 22, щях да го помисля за някой пубер на 14, майна

как може да обижда най-добрия си играч на ЦИКЪЛ ?!

ми те....РОД откак са в тая игра са в цикъл , ама някой да им се е присмивал, не рабирам ,честно






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.