Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 10.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Аз се отказвамнови [re: bluefan]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.10.11 22:15



Баце, развали ни дисциплината бе





Тема Re: Аз се отказвамнови [re: tonzosjustice]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано29.10.11 22:18



Между другото имате голям късмет с Интер и Юве до момента, 1-2 минути след 0-1 Ювентус изпуснаха 100% положение за 2ри, а са Интер изравниха.
Имате шанс да се върнете в мача и да спасиме силикона на Надето



Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: Аз се отказвамнови [re: The MainiatoR]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.10.11 22:18



Трябва твърда ръка! Не си хабя часовете време, за да убеждавам някой! Който иска да бъде с мен, който иска да си ходи! А който иска да си ходи, значи не цени моите усилия да бъде РОД това което е! Няма незаменими играчи! Надето е афектирана нещо, но аз искам да остане. Но да си вземе решението и да си каже. С нея или без, РОД си влиза в А група тази година





Тема Re: Аз се отказвамнови [re: The MainiatoR]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.10.11 22:19



Това е само една игра!





Тема Re: Аз се отказвамнови [re: bluefan]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.10.11 22:21



Трябва човек да умее и да губи. Ето аз съм пример за голям капитан. Първо направих тема с която преобърнах ПМЛ с над 100 мнения, второ, държа се повече от джентълмен като ви поздравявам с великолепната ви игра и трето, РОД си влиза в А група, има много мачове до края





Тема Re: Аз се отказвамнови [re: bluefan]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано29.10.11 22:21



2ри гол за Юве.
С това вече теоритично ПОД нямат шанс за победа, а им остава надеждата за хикс след двоен удар с Осасуна-Леванте.
Ние обачеимаме цели 4 мача утре.
На теория можеме да решиме мача още тая вечер с Лион.

Животът е болка, от която мога да те лиша


Тема Re: Аз се отказвамнови [re: bluefan]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.10.11 22:23



ВИП ложата се разтресе





Тема Re: Аз се отказвамнови [re: tonzosjustice]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано29.10.11 22:24



Имаш и положителни качества, но аз ти казвам отрицателните



Сега от години ти говоря,че срещу Блу Пауър никой не прокопсал ама ти ми опонираш.
Нищо, трупаш опит и това е добре за теб. Срещу Крал Блуфен обаче требва от всичко по много

Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: Аз се отказвамнови [re: tonzosjustice]  
Автор The MainiatoR (lounge & chill)
Публикувано29.10.11 22:25



няма как да влезе РОД тази година, защото не си достатъчно добър капитан :)
просто е
в тази игра 2/3 от всичко се крие в избора на потоци и мачове

фактът,че в кръг като този, с такива видно кошмарни мачове , ти даваш Серия-А и то два пъти, показва ,че го караш само на гол ентусиазъм и надъхване, без никаква реална игрова и тактическа подготовка

питай ме, шти кажа





Тема Опанови [re: The MainiatoR]  
Автор Гонзо (Гладиатор)
Публикувано29.10.11 22:25



Ще те помоля да не ме бъркаш със слабите капитани . Аз нямам играч който иска да се отказва . А моето връщане в Демба е с цел да стабилизирам отбора . Това вече е факт . Бием с чиста мрежа .




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.