Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 01.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Първа чиста мрежанови [re: Bars]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано23.10.11 21:01



Да, Резо направи добър избор-мачове, ние сме си виновни за пропуските, но имаше и обективни обстоятелства - при трима от отбора на тиймбилдинг и пускане на прогнози между две ракии така се получава. Специално аз за Сент Етиен бях сигурен, че не е 1:1, а имахме леки разногласия какво да е, дошубя ме да дублирам 1:0 и изиграх резултат, който в предварителните обсъждания изобщо не е бил на въпрос.




Тема Re: Победа!нови [re: Tюлeнa...]  
Автор sarafino (просто sarafino)
Публикувано23.10.11 21:04



Честито на целия отбор. Поздравления за всички момчета. Аз се поизложих малко, но се надявам скоро да се реванширам



Ръката му отдава всекиму дължимото

Тема Re: Абе Спърсчонови [re: Suprs]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано23.10.11 21:05



Ами аз се подведох по това , че Ицо отиде да ви гледа . Помислих си , че ще се наслаждава на уменията ти да вкарваш на празна врата

А и той се готви да нижи голове в следващите два мача

Инак внимавай много с потоците другата седмица . После да не се гледаме накриво на СС




Тема Re: Първа чиста мрежанови [re: alessandron]  
Автор Bars (работофобик)
Публикувано23.10.11 21:32



Мда, тиймдринкингът нормално води до "красиви" отигравания.

За Сент Етиен немой се секири - тва ми беше единствената твърда избивка от самото начало, така че и требълите да важаха все тая. Но 1-1 в дивизията го бележехте.



Тема Re: RED OR DEAD - THE RED WINNERZнови [re: Maндop]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано23.10.11 22:03



ОООООООООООХОХОХОХООХОХОХОХ на ПОД им бяга двоен гол в 90тата с Порто. Така се чувстваме една идея по-малко преебани за 2та двойни дето ни избягаха на нас.
Браво на симпатичното отборче на Лузърс взеха точки от който трябва до момента



Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема НЯМА ТАКЪВ ТАШАКнови [re: Maндop]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано23.10.11 22:06



КАК може бе двоен гол в 90 минута да губим, как може бе? Баси То с ПСЖ в 90 минута, сега с Порто 3:0 до 90 минута и гол 4:0, как може бе, баси ние кво сме направили не мога да разбера какво? С Максимус пшак в 90 минута двоен гол избяга, какво сме направили? Кой ни урочаса д аму еба майката> Кой? Етп това са 4 точки в два мача , е как да влезем в тази шибана, лайнана А група? Кур, нито потоьци ми се пуска, нито мачове с Блу паУър, прелагам на всички да бойкотираме мача следващия кръг, стига гавра, стига! Д аму еба майката на тази игра!




Нещастниците вкарали и пети гол, мама ви проста циганска, мамицата ви нещастна мръсна курвенска

Редактирано от tonzosjustice на 23.10.11 22:07.



Тема Re: НЯМА ТАКЪВ ТАШАКнови [re: tonzosjustice]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано23.10.11 22:08



Абе стига буча бе виж и,че и ние сме на същия хал от към късмет. Сядай да мислиш потоци,че тия драми сега ше ти се сторят безобидни пред тия дето ше са другата седмица



Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Мач с вас няма да иманови [re: bluefan]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано23.10.11 22:09



Потоци няма да пускам или квото се пада там. Не ми се играе изобщо, то не може някой да се подиграва с теб, а ти да се натискаш, или да му правиш минет с две думи на тази мръсна курва ПаМеЛа





Тема Re: НЯМА ТАКЪВ ТАШАКнови [re: tonzosjustice]  
Автор Jair ()
Публикувано23.10.11 22:09



късмета ни удари по главите, 2 мнения няма, аре стягайте се за другия кръг, че ми се гледа говежда оран :)




Тема Re: Мач с вас няма да иманови [re: tonzosjustice]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано23.10.11 22:11



Айде сега. Като се наспиш, като видиш коефициентите, като мине ден-два ше се нахъсаш пак.



Животът е болка, от която мога да те лиша


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.