Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 03.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: THE RED WINNERZ - ARLITOнови [re: alessandron]  
Автор Jair ()
Публикувано16.10.11 18:51



с гамена се цакаме кой е по-голям рибок на вратата...в крайна сметка скучно и тъпо 0:0




Тема Re: честито и от мен :)нови [re: alessandron]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.10.11 18:53



Още е прекалено рано за генерални оценки. На полусезона може да се оценява как сме тръгнали. Мачове като тоя с Курск са типични за тая игра. Единия отбор обмисля внимателно избор мачове и стратегии, изряден е в пускането на прогнози още в четвъртък...другия не е ясно изобщо дали ше излезе на терена, пускат по 4-5 пъти 1:1 и нещо различно за 5 секунди време и водят 3-0 още първото полувреме



Кво има да се коментира? Да седнеме да се вайкаме,че Кротоне вкарали в 90тата и ни лишили от гол, или че Милан вкарали ненужен 3ти гол или,че Атлетико цело полувреме не могат да вкарат на Гранада, или за Шалке дето при 1-1 и човек повече вместо да вземат мача допускат гол...Пълен ташак срещъ тия неща нищо не може да се направи за тва тая игра не требва да се взима прекалено на сериозно.

Животът е болка, от която мога да те лиша

Редактирано от bluefan на 16.10.11 18:54.



Тема Re: THE RED WINNERZ - ARLITOнови [re: Suprs]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано16.10.11 18:54



Е, не успяха днес Илиев и Божов, ама нищо, важното е, че вчера вкараха





Тема Re: честито и от мен :)нови [re: bluefan]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано16.10.11 19:03



За 7-8 години в тая игра ми е трудно да се сетя за домакински капитан, който да ни е давал по-лесни мачове. При това е можел да си избере и потоците сам. И накрая ти дава мачове като Волфсбург и Барса, които са с ясен знак и в диапазон от 2-3 възможни резултата. Уникален смях.

А ние дори и в най-туристическата си и незаинтересована формация пак отделяме повече време за обмисляне в сравнение с отбора ЦИРК и неадекватния му мениджър.

Повече няма какво да се коментира. Разчитам на Гонзо да устиска (колкото и да му е трудно) в това жалко подобие на отбор, за да остане все пак Б група в пълен състав до края на шампионата.

kzl


Тема Re: честито и от мен :)нови [re: Stuart]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.10.11 19:05



Ти немаш право да изказваш мнение бе жалък бот с 5 прогнози 1:1 ми философства за мачове. Уникален късмет ама тва нема да е вечно



За Барса иначе си прав...чудех се между тех и Реал Мадрид, кой мач ше отиде на 5-6 гола ама стават и такива неща. А Волфсбург май не си гледал мача колко щастливо биха.

Аре марш ПОКЕМОН!

Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: честито и от мен :)нови [re: Stuart]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.10.11 19:09



А ти на мене ли ше ми говориш за жалко подобие на отбор бе ДА ТИ ЕБА ПУТКАТА МАЙЧИНА ПОКЕМОНСКА виж си организацията в МИРК ташака



Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: честито и от мен :)нови [re: The MainiatoR]  
Автор Бaтe Heдeв (кафеджия)
Публикувано16.10.11 19:31



В отговор на:

сега се връщам от Ботев-Етър и искам да убия човек....




Що бе? Резултата е перфектен



Тема Re: аве, каква е тазинови [re: alessandron]  
Автор lnglourious (Capitan)
Публикувано16.10.11 19:31



Ти на феЛацио ли си заложил, бе.Хахахаха. Тоя Резо ви зомбира тотално





Тема Re: аве, каква е тазинови [re: lnglourious]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано16.10.11 19:48



Множко са ви шест поредни.




Тема Re: честито и от мен :)нови [re: bluefan]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано16.10.11 19:52



Да беше казал, че сме ботове (9 гола мисля имаме все с 1:1, два дубъла

), иди дойди, ама с двойно повече точки като сме от вас, поне мъничко респект дет се вика? :)





Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.