Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 03.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Re: Тонзо, кретен, вкарахме ти с Рен !нови [re: The MainiatoR]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано19.09.11 09:18



Не се крия бе :) Много късен мач беше избрал. Легнах си рано вчера, щото станах рано тази сутрин.

Самото име тонзос казва всичко и на фенове и на съотборници и на конкуренция. Всявам респект с всеки отговор към всеки. РОД си има една цел - 1 място. Тръгнахме малко тромаво, но мачове бол до края. Айде честита победа на теб резо специално и успешни нови начинания с Примусите, да ги закараш минимум до бараж. Поздрави





Тема Re: FT 1-1нови [re: falkenbach]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано19.09.11 09:44



Пацо тигъра беше предвидил всичко






Тема Re: Честита победа, гладиаторинови [re: tonzosjustice]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано19.09.11 09:46



Мерси, да ви се връща






Тема Re: Играли сме добро, али немали сме шансунови [re: Alabao13]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано19.09.11 09:55



Ей на това викам мазохизъм . Как може да симпатизираш на тези отбори ???






Тема Re: Тонзо, кретен, вкарахме ти с Рен !нови [re: The MainiatoR]  
Автор nadeto199O (непознат)
Публикувано19.09.11 10:09



Честита победа на Примусите. Иначе нашият отбор се представи горе-долу добре. Малко късмет ни липсваше и можеше и ние да сме победители, но какво да се прави. Има какво още да се желае от всичките ни играчи, защото ако само аз и Олимпия вкарваме, ставаме лесно предвидими. Иначе очаквам Тонзос на вратата другия мач и ние да спечелим първата си победа. Благодаря специално на вратаря на Примусите за това, че ми обърна специално внимание и отби 2 от моите прогнози. Другият път пробвай пак.





Тема Прав беше...нови [re: msrm]  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано19.09.11 10:09



наистина криво излязоха и знаците, но и точните резултати.
Просто и Тулуза и Тотнъм нямаха хващане на точен. А това, че прогнозите ми бяха резонни са и двете избивки, които ми направиха на прогнозите. така, че това също е важно. Все пак, като гледам 4-те домакински победи в А-групата и 1 победа за госта само, смятам, че е хубаво, че измъкнахме и точка в тоя домакински кръг, без дори да имат голов удар.
Следващия мач си титуляр..., готви се!




Тема Абсолютно вярно... [re: redo]  
Автор AlexBGМодератор (PML Crusader)
Публикувано19.09.11 10:13



Къде е каръщината на баба Тонка като тя гол така и така не вкарава...

Като не сте измислили друго, най-редното и коректно е да падат такива "греди"...



Тема Re: Играли сме добро, али немали сме шансу [re: Alabao13]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано19.09.11 10:38



Нали уж ние сме с метлите, магията нещо в обратна посока тече ;).

Следващият път по-добре





Тема Re: Играли сме добро, али немали сме шансу [re: Гoнзo]  
Автор Alabao13 (не'ам време)
Публикувано19.09.11 10:46



Ливърпул ги споменах, щото са любим отбор на мениджърката ми. За Реал вече няма какво да си кривя душата - там всички знаят, че са ми любим отбор, а на въпроса "защо" - мога само да отговоря - 1998 г. - любов от пръв поглед.



Livin' in a strange situation of too much talk and no communication...

Тема Re: Играли сме добро, али немали сме шансунови [re: Alabao13]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано19.09.11 10:54



В бяло е добро начало







Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.