Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 29.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Два трансфера при Зомбитатанови  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано19.08.11 17:27



Зомбитата си запазват състава от сезон 2010/2011 г. но с цел засилване на отбора и конкуренцията в него привличам две обещаващи фигури на които ще разчитам и които са част от бъдещето на ПМЛ.

Анди Родик (AndyR)
Един от най-добрите ми приятели. Много голям майстор на прогнозите, типстър-ветеран с голям опит във всякакви виртуали залози.
Симпатизант на Левски, голям фен на скандинавския футбол (в частност Норвегия) и много голям фен на тениса и хокея (в частност NHL)


Мъри (Murray)
Това момче буквално израсна пред очите ни в клуб тенис, а на моменти е активен и в клуб ЕФ. В момента е на 18 г. ако не се лъжа, но доказан талант в прогнозите, бивш номер 1 в ранглистата на клуб тенис и победител в два турнира от големия шлем.
Фен на Челси, Англия и изобщо на всичко британско.


Успех на младите зомбета





Тема Re: [re: Diavolo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано20.08.11 01:36



Добре дошли на новите и късмет с прогнозите с екипа на славните зомбита! :)

п.п. Анди, кой ти е любимия отбор в Норвегия? :)





Тема Re:нови [re: Meйджъp]  
Автор AndyR (No Compromise)
Публикувано20.08.11 22:51



Благодаря за посрещането :)

Волеренга по принцип,но симпатизирам и на Тьонсберг




Тема Re:нови [re: AndyR]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано22.08.11 00:23



Е как може точно на Сьопла....



Форца Фугла и да е ясно!





Тема Re: Два трансфера при Зомбитатанови [re: Diavolo]  
Автор Murray (king of tennis)
Публикувано23.08.11 00:09



Малко си ме подмладил. ;) Съвсем скоро станах на 20 г.
Радвам се, че ставам част от зомбитата и ПМЛ, знам, че най-вероятно ще съм резерва този първи сезон за мен, но ще съм винаги готов да помогна и можеш да разчиташ на мен на 100%





Тема Re: Два трансфера при Зомбитатанови [re: Diavolo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано25.08.11 02:57



Както е тръгнало целият клуб тенис ще се озове тук май. Като си взел да се правиш на Венгер я вземи картотекирай и Бандита, та да ти е съвсем подсигурено бъдещето



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Два трансфера при Зомбитатанови [re: naja_haje]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано25.08.11 09:46



Ше требе да гони някоя от другите звезди, няма как да стане иначе, щото картотеката му е запълнена и няма места






Тема Re: Два трансфера при Зомбитатанови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано25.08.11 13:53



Ми там Фабрегас-магребас, Насри-масри.... да ги продава и с парите на море, а младежта да се обиграва



A man only sees what he wants to see...

Тема неочаквано, но факт...нови [re: Diavolo]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано31.08.11 19:29



Малко изненадващо, но с оглед новината която ще ви връхлети след малко разбираемо... Обявявам, че Малдини вече не е част от зомбитата за сезон 2011/2012 г. Най-старото зомби, слабостта на треньора, талисманчето на отбора... С моята благословия и нейното изрично съгласие разбира се разкартотекирам от отбора Малдини! Желая и от сърце много успехи и слава с тежкото ново начинание с което ще се захване и на което ще бъде основна движеща сила...

Със сълзи на очи и пред препълнен стадион с френетични зомбита изпращаме нашето вечно момиче по един нов и трънлив път с неясен край, но път осеян с много предизвикателства и приключения...

Успех, Деси!





Тема Re: неочаквано, но факт...нови [re: Diavolo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано31.08.11 22:12



Най - добрият ви играч, който е специалист по с много красивите и трудни за вкарване голове. Усех и желая в ПМЛ занапред.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.