Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 27.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Кандидатури за селекционер на ПМЛ!нови  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано15.03.11 03:37



Както сигурно сте разбрали от

, през април предстоят два приятелски мача на представителния тим на ПМЛ срещу отбора на Talk Forest.

Тъй като времето наближава, предлагам да се пристъпва към действия. Нека всеки, който желае да поеме представителния тим на ПМЛ за тези мачове, да пусне своята кандидатура в тази тема. Желателно е кандидатурата да бъде оформена в подходящ вид - кратко превю на досегашната треньорска кариера на кандидата (представяне на успехите начело на клубни отбори) + вижданията му за бъдещето на представителния тим (на какви състезатели ще разчита, на каква тактика ще залага и т.н.) + прочие подобни маниащини :))

Краен срок за подаване на кандидатурите: 20 март (неделя).

Веднъж избран, селекционерът ще може да си селектира представителен отбор от 6-12 "национала", да си избере помощник, да провежда тренировки, двустранни игри и контроли, и не на последно място - да излезе за две епични победи в първите международни битки в историята на ПМЛ!

Вторият етап (21 март - 24 март) мениджърите на отбори в ПМЛ могат да гласуват с един глас за предпочитаната кандидатура. Кандидатът с най-много събрани гласове ще бъде назначен за селекционер. При равенство в гласовете - балотаж между двамата най-изявени фаворити.

За справка: Мачовете с Talk Forest са предвидени за седмиците 4-10 април и 11-17 април. Седмицата 28 март-2 април може да бъде ползвана за контрола или двустранна игра.





Тема Я малко движениенови [re: Meйджъp]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано16.03.11 17:54



Резо е писал в другата тема, но мисля време е да вземем да се стегнем и да почнем поне да обсъждаме кандидатурите за селекционер на отбора на ПМЛ. И тъй като тук бая хора се правят на скромни, по мое усмотрение избутвам неколцина, които считам за подходящи кандидати - пък те да кажат искат или не искат да бъдат:

1. Мейджър - печелил всички трофеи в играта, няма нужда от представяне дет се вика. Отделно ме черпи с билет и семки за Академик - Черно море, така че няма как да не е на първо място



2. Дарксийд - шампион на ПМЛ с отбора на AIR FORCE, доказан лидер на отбора си. През този сезон по-рядко се занимава с капитанстване и това си личи.

3. Кибик - Крива Нива е един от легендарните отбори в играта, носители на шампионска титла и купа. Сега водят уверено в Б лига, а заслугата за добрата организация е негова.

4. Терминатор - тоя сезон железен в избора на потоци и мачове за Бандата, които се борят за медалите в А лига и продължават уверено напред за Купата

5. Дяволо Росонеро - безспорен спортен капацитет и със сигурно най-гледащият спорт в клубовете. Тази година Зомбитата са единственият реален конкурент на Грийн в битката за титлата.

6. Фалкенбах - главен виновник за първия трофей в историята на Лудата банда, сега начело на най-младия отбор в ПМЛ - Слъгс. След малко слабо начало на сезона, Плужеците правят страхотна атака в челото на Б лига и няма да е чудно ако грабнат промоцията.

7. Язрод - всички знаем какви успехи има той с Курск в играта, въпросът е че него всъщност го няма напоследък.




Тема Re: Я малко движениенови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано16.03.11 18:38



Убедете Сафин да се върне за този мач и отборът ни ще размаже горяните. Естествено това няма да стане.

Според мен трябва да се номинира и Ямболеца Тонзос, благодарение на който, РОД най-накрая спря да бъде посмешището на ПМЛ и има реален шанс за влизане в А група.

Нашият кептън няма да го предлагам, защото май не е редно да номинирам собствения си капитан.

Ако ще има тандем, Терминатора и Фалки са най-подходящите, работиха сумати години заедно в Бандата, пък и Терми реално ме въведе в ПМЛ навремето чрез Бандата и се ползва със пристрастията ми.



Тема Re: Я малко движениенови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано16.03.11 20:01



Благодаря за номинацията, бих бил горд да съм селекционер на сборен отбор на ПМЛ, защото обичам много тази игра, дал съм и много и сигурно ще събера не малко гласове, но истината е, че има по-достойни от мен, тъй като аз не съм спечели нито първенство, нито купа.
Мисля, че втория човек (защото идеята на Резо е много добра) който трябва да се избере е Мейджъра, все пак той създаде тази игра, а в момента върви към втора титла, което ще го нареди на второ място във вечната ранглиста след Сафин. Кратко и ясно. Т.е. аз ще дам вота си за него.



Тема Re: Я малко движениенови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано16.03.11 21:19



Благодаря на трима ви с Дяволето и Резо за номинацията, но ще си направя самоотвод. Имам достатъчно ангажименти в играта - към клубен отбор и към организация, а нека си го кажем честно - не мога да нося много дини под една мишница. Пък и да можех, не е хубаво тежестта да пада върху един човек - има достатъчно ентусиазирани и способни мениджъри, които да поемат тази отговорност :)

Успех на бъдещия селекционер, който и да е той! Да събере една бойка памелска команда и да смачка англичаните и в двата мача! :)))

п.п. И движете нещата с избора в срок, че да има време и за една тренировка преди големите мачове! :)



Редактирано от Meйджъp на 16.03.11 22:53.



Тема Re: Я малко движениенови [re: alessandron]  
Автор tonzosjustice (Red Or Dead)
Публикувано16.03.11 21:27



Всички са достойни за този пост.
Лично аз имам повече наблюдения върху Дяволо и Фалка, така че един от тях залагам да бъде, без да подценявам качествата на останалите майстори



Редактирано от tonzosjustice на 16.03.11 21:30.



Тема Re: Я малко движениенови [re: tonzosjustice]  
Автор bigg_red (мног як)
Публикувано16.03.11 22:17



Аз предлагам за помощник на
помощника на треньора на ПаМеЛа
alessandron.Има много желание
в него да се учи от некои майстор!!!!
Да е наблизо Сандето до селекционера,
ще носи топките, пишкирите и
ще поема мозък !!!!!!

Привет !!!





Тема пичове подценявате Гоа-та според мененови [re: alessandron]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано16.03.11 23:51



смятам, че и той трябва да бъде обсъден като кандидатура.

утре ще си кажа моята позиция, но общо взето съм 50/50.


NO GODS, NO MASTERS!

Тема Re: Я малко движениенови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано17.03.11 00:03



Отделно ме черпи с билет и семки за Академик - Черно море, така че няма как да не е на първо място

Корупция, корупция, КОРУПЦИЯ!!!



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Я малко движениенови [re: alessandron]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано17.03.11 00:06



Аз гласувам за Дявола. Нямам никакви наблщдния върху ПМЛ, обаче за него съм сигурен на 100%, че ще отдели време и ще се занимава сериозно. За което не знам да му завиждам ли или да му се смея, но си е факт



A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.