Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 21.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема VALIANT KNIGHTS официално...нови  
Автор NuFc (Chris Hughton)
Публикувано07.03.11 10:46



... прекратява участието си в ПМЛ.
Благодаря за отличното федериране и оргранизиране на всички бивши, настоящи и бъдещи Модератори.
Весело беше, готЯно беше, ама стига толкова.
Успех на всички и за напред!



Тема Re: VALIANT KNIGHTS официално...нови [re: NuFc]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано07.03.11 10:57



Стига бе баце, защо така решихте?






Тема Поне довършете сезонанови [re: NuFc]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано07.03.11 11:07



ако не друго, ей така за играта. Иначе така ще стане мазало ...




Тема Ще иманови [re: NuFc]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано07.03.11 11:17



Висша лига през следващия сезон . По добре 14-15 сериозни отбора отколкото две групи .


БОГ прощава ЛЕВСКИ НЕ

Тема нищо личнонови [re: NuFc]  
Автор Such A Wonderful Life (just smile :)
Публикувано07.03.11 12:59



Нуф, но е престъпление да затриете с лека ръка най-титулувания и успешен клуб в историята на ПМЛ, само защото ви е писнало, не ви се играе или един бог знае защо !!!

Чуствам се длъжен да взема отношение, защото Валките са историческия съперник на Рейзърс в тази игра, не някой друг ;) Пред титаничните ни дуели със Сафин, всичко друго бледнее и го казвам като човека , който беше почти винаги губещ от всичко това, но пък остана уважението, въпреки бъзиците и закачките, понякога и доста солени !

Ок, оттеглете се, ваше право е, и на мен ми писна и аз си бих камшика, но нищо не ви пречи да намерите 4-5 ентусиасти, които да продължат на ваше място ....

Когато "старите гарги" са уморени, идва ред на младите пилци ....
Само им дайте правилната посока , малко попътен вятър и те ще "полетят" сами ....пък тогава се отдайте на заслужена пенсия ;)

по принцип така се прави и така мисля ,че е правилно ...
Вижте живия пример на Бандата и ще се сетите за какво говорим.....





Тема Re: VALIANT KNIGHTS официално...нови [re: NuFc]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано07.03.11 14:14



еее това е несериозно. да затриете най-успешния отбор в ПМЛ евър.
аре поне довършете сезона. толкова ли не можете да намерите 1 ново попълнение или пък примерно някой друг да поеме капитанските функции?


NO GODS, NO MASTERS!

Тема Re......нови [re: NuFc]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано07.03.11 17:54



Нуфе, ти си знаеш най-добре, бате...

Мога да кажа само хубави неща да теб - един от най-коректните мениджъри и играчи в играта въобще! Аз благодаря и извинявай, ако нещо не е било както трябва през годините... :(

За "валките" няма две мнения - както каза и Резо, колкото и да сме пресолявали манджата през годините, това е отбор-легенда във виртуалния футбол и ще си остане такъв!

Надявам се един ден, когато направим ПМЛ както винаги сме я мечтали, да се завърнеш сред старите пушки, зареден с нов ентусиазъм!

Успех занапред във всички начинания! :)





Тема Батенце, не можем да го допуснемнови [re: NuFc]  
Автор циГaнckO бpигAдa (драГО ми е бАш)
Публикувано07.03.11 18:14



Нимой тъй, каквото ще да става, не трябва да се прекратява участие! Като основател на тоя отбор, капитан, шампион и голмайстор с Рицарите просто не мога да го допусна



Алфи ли те вбеси тоя път? Много несериозен тоя... ако играете всеки път с пълен състав, рано или късно ще дойдат победите, но ако не стигат хора, тогава те разбирам. Имал съм и аз такива периоди, все неуредици, един забравил, друг се успал, трети играл симулативно... мачове с намален състав, изпуснати решаващи точки, дори 2 пъти и аз самият бях причината... Но не бива да прекъсвате, не и сега.

Готов съм да помагам, дай да издирим някой желаещ за картотека, за да се попълни бройката до края на първенството. Ти, Гама, Рицарят и Митоман предполагам сте твърди и редовни, може би едно попълнение ще е достатъчно. Що се отнася до отделяното за играта време, то може да се минимизира съвсем и това да не се отрази негативно на резултатите - вече съм го установил. Тъй че може да продължиш да си мениджър, без да се товариш излишно!

В тая връзка имам въпрос към Митоман - батка, не можеш ли да докараш някой ентусиаст от БГПлей лигата? Все някой навитак трябва да познаваш там

Аз също мога да предложа един от нашите, който по едно време беше и голмайстор, но в момента е малко сложно с постоянното му присъствие - няма нет вкъщи и по тая причина е твърда резерва, юркам го да идва да пуска от нас само когато се налага... ако се налага обаче, ще го изюркам поне до края на първенството

Я, ето и още една опция - картотекирайте временно Резо, той в момента е свободен агент, може да помогне!



Тема Абсолютно подкрепям Гоа...нови [re: NuFc]  
Автор AlexBGМодератор (PML Crusader)
Публикувано08.03.11 10:22



И останалите, които са на мнение този отбор, легенда за ПМЛ не трябва и не може да прекратява съществуването си...

И не мога да разбера защо Мейджъра ей така с лека ръка ви благодари и ви изпраща да си ходите?!?!!?!?! Сигурно си знае и си има причини, но някак много идиотски ми прозвуча снощи това... Още повече като прочетох, че Ламерза е отишъл в РГ след отказ от Найтс...

Но Мейджура не е важен сега - вземете решете проблемите си и продължете участие: не може да няма играчи, които да искат да играят при Рицарите... Според мен дори Резо би се навил да отиде там :) :) Тази идея наистина е яка...



Тема Re: Абсолютно подкрепям Гоа...нови [re: AlexBG]  
Автор Such A Wonderful Life (just smile :)
Публикувано08.03.11 11:54



Момчета, виждам, че ситуацията с Найтс е критична, но не мога да поема такъв ангажимент към тях, казвам го директно...
Въпреки твърде съблазнително звучащата възможност отново да играем в един отбор с най-големия талант, излизал от ДЮШ на Рейзърс и най-голям голмайстор в ПМЛ за всички времена - нейно неоспоримо величество - Лейди Гама



на bluefan жена му


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.