Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 29.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Национален отбор на ПМЛ (сформиране)  
Автор PMLeagueМодератор (федерация)
Публикувано09.03.11 01:37



Здравейте, дами и господа! :)

Имам удоволствието да ви съобщя, че след кратък разговор с Форест Фен стигнахме до решението да дадем пробен старт на една отколешна идея - сформирането на "национален отбор" на ПМЛ, който да играе истински международни мачове.

Предвижда се въпросната "клубна гарнитура" да дебютира на международната сцена в две срещи на разминино гостуване срещу сборния състав на TalkForest - английският форум на феновете на Форест, в който нашия Форест е уважаван дългогодишен член и организатор на местната отборна игра с прогнози.

В тази връзка назначавам еднолично Форест Фена за директор на международния отдел, който ще отговаря за организирането и координирането на международните срещи от календара на ПМЛ! :)

И пристъпваме към обсъждането. Ще ви изложа до какво мнение се обединихме с Фореста, пък вие се чувствайте свободни да оспорвате или допълвате.

Формат на международните мачове

Тъй като формата на двете виртуални лиги е малко различен, стигнахме до мнението, че трябва да се спрем на някакъв междинен вариант за провеждане на въпросните международни срещи. Идеята е отборите да са що-годе равнопоставени.

Предложение 1: Номинираните потоци се свеждат до шестте сини. Нататък изборът на мачове и разпределението е по-класическата схема.

Предложение 2: Отпада изборът на потоци и отборите избират мачове на фиксирани потоци (само сините). Разпределението е по класическата схема.

Провеждане на международните мачове

За да не се налага регистрирането на състезателите в двата форума, мачовете ще се провеждат паралелно на двете места - т.е. всеки отбор си пуска прогнозите в собствения форум, пък който иска да си коментира нещо по мачовете със съперниковите играчи, е свободен да се регне в другия форум по собствено желание.

Сформиране на националния отбор на ПМЛ

Предложението ми е да се избере национален селекционер, който да има нужния лиценз (иначе казано - да има определен капитански стаж в ПМЛ).

Национален селекционер може да се избира:
1) от УС на Федерацията, както е в реалния футбол;
2) или с гласуване между мениджърите на отборите в ПМЛ, както би било най-атрактивно и справедливо.
Лично аз подкрепям втория вариант.

Националният селекционер се избира за срок от един сезон (а може и един полусезон), след което се пристъпва към нов избор. Един национален селекционер може да бъде преизбиран многократно, както и може да бъде отстраняван преждевременно при определени обстоятелства, които следва да бъдат уточнени (например безотговорно отношение към тренировките и мачовете или пък при катастрофална загуба от националния отбор на Беге-Мама :)))

Веднъж избран, националният селекционер има пълния картбланш да си избере екип: до двама помощник-треньори и да си сформира състав (чрез повиквателни към играчите в ПМЛ). При сформирането на състава следва да се приемат някои прости правила, за да не стават злоупотреби (като например някой да повика целия си клубен отбор) - максимум двама състезатели от отбор мисля, че е справедливо.

Разбира се, има и други начини за определяне на селекцията, например според текущата голмайсторска листа, според бонус-точките (ако се води статистика за тях) и други подобни, но мисля, че горната схема с избора на национален селекционер е най-автентична, доближавайки се максимално до реалния футбол, пък и най-логична от чисто тактически съображения.

Това е в общи линии. Само да добавя, че първите международни двубои в история на ПМЛ са предвидени да се изиграят през април месец. Имаме достатъчно време да обсъдим нещата.

Давайте сега мнения и идеи, но не се отплесвайте много от горната рамка, да не се удавим в море от предложения и да се изгуби основното.

Нека опитаме да внесем колорит и емоция в играта, пък да видим какво ще стане този път.







Тема Re: Национален отбор на ПМЛ (сформиране)нови [re: PMLeague]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано09.03.11 08:13



От името на Talk Forest потвърждавам гореизложеното от Федерацията и започвам работа по сформирането на отбора на феновете на Форест



Бих искал само да уточня, че с Федерацията се спряхме на първите 3 седмици от месец април, за да избегнем напрежението покрай великденските празници след това.

Дано да се получи нещо хубаво До момента Talk Forest имат изиграни 4 мача с БГПЛЕЙ, така че малко или много схемата по координацията на прогнозите и протичането на мачовете е отработена



Тема Браво!нови [re: PMLeague]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано09.03.11 10:35



това е една добра ниша за развитие, която е срещу изолацията в която изпадаме.

според мен обаче е правилно да няма повече от 1 играч от отбор, както и тренера да не е полеви играч.


NO GODS, NO MASTERS!

Тема Да попитамнови [re: PMLeague]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано09.03.11 12:17



Сега да гласуваме за селекционер или за вариант на избор ?


БОГ прощава ЛЕВСКИ НЕ

Тема Re: Да попитамнови [re: Гoнзo]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано09.03.11 13:00



Според мен вариант на избор първо, селекционерът идва след това. Може като се гласува за вариант за избор да се номинира и кандидатура за селекционер например.




Тема Re: Национален отбор на ПМЛ (сформиране)нови [re: PMLeague]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано09.03.11 13:21



Вариант 2


БОГ прощава ЛЕВСКИ НЕ

Тема чудесна идея ;)нови [re: PMLeague]  
Автор Such A Wonderful Life (just smile :)
Публикувано09.03.11 14:38



Крайно време беше играта да излезе от тесните рамки на клубс.дир.бегей, след като очевидно отдавна е надхвърлила нивото му и тук се задушава ...процес, видим с невъоръжено око не от вчера...

Това с националния отбор е супер .....само дето не съм съгласен с наименованието.
По-скоро представителен отбор на ПМЛ или нещо от сорта.....
като мога да дообогатя предложението на "А" отбор и "Б" отбор, в който влизат играчите - класически "стари пушки" и отбор Б - новото , надъхано поколение ПМЛ звезди

аз си мисля ,че срещу един А тим в състав : Дявола, Гама, Мейджър, Терминатор , Зепер, Стюърт и Фореста (примерно, да не земе да се обиди сега някой), не Talk Forest ами и обединен отбор на Галактиката няма шанс



За селекционер не знам кого бих номинирал, но като се съберат предложения ще дам мнение ....
а като започнете да обсъждате кандидатурите , бройте ме и мен
Още повече,че след приключването на активната състезателна дейност, виждам бъдещето си във футболните среди и мисля да се пробвам като треньор

Визитката ми я знаете всички ...Носител на цели ДВЕ КАЛЪФКИ в А група, шампион на Б група, носител на купа и суперкупа...а, и едно изпадане за цвят

В двубоите залагам на тактическото надлъгване, с тумач вертолейшън по време на срещите и минимум съкрифиси, като никога не трябва да се забравя,че дъ гейм ис фифти фифти и дъ гейм ис ту партс !

ае

на bluefan жена му

Тема Re: Да попитамнови [re: Гoнзo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано09.03.11 14:59



Засега дискутираме.



Ако горната идея за избор на селекционер се прегърне, уточняваме правилата на гласуване и действаме. На прима виста го виждам така: събират се всички кандидатури и се присъпва към гласуване на принципа "един мениджър = един глас".

Избраният селекционер си прави отбора, изпраща повиквателните. Ако прецени, събира си "А" и "Б" отбор, юноши до 17 и т.н. После може да си прави тренировъчни мачлета между тях. Накрая излиза и мачка за честта на ПаМеЛа - най-старата виртуална лига в света! Така ги виждам аз нещата ;)





Тема Re: Да попитамнови [re: Meйджъp]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.03.11 15:10



Идеалната кандидатура за селекционер според мен е безспорна, но трудно реализируема към момента.



Тема Re: чудесна идея ;)нови [re: Such A Wonderful Lif]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано09.03.11 19:09



Ами нека е представителен отбор. По-правилно е, определено. Аз нарочно използвах "национален отбор" за по-точна аналогия и да е съвсем ясно изначало за какво нещо иде реч.

Иначе съм съгласен с Фалка селекционерът да няма право да се пуска като полеви играч. За ограничението за 1 повиквателна в отбор обаче не съм съгласен - това само ще върже допълнително ръцете на селекционера за най-добрия избор.





Тема Re: чудесна идея ;)нови [re: Meйджъp]  
Автор bigg_red (мног як)
Публикувано09.03.11 20:10



Ако са повече от един от отбор
требе да има някакъв критерий измислен,
коийто ще пази от прикален субективизъм .

Привет!!!





Тема Re: Национален отбор на ПМЛ (сформиране)нови [re: PMLeague]  
Автор ZeppeR (.)
Публикувано09.03.11 21:34



тия съм ги дупчил с екипа на БГ Плей лигата



whocaresifmyspacebarisnotworking?!?

Тема Re: Национален отбор на ПМЛ (сформиране)нови [re: ZeppeR]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано09.03.11 22:16





Знам-знам ... но Зарко ги надупчи най-много, с онзи знаменит хеттрик и победен гол в последната минута на последния мач



Тема Име на представителния отборнови [re: PMLeague]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано09.03.11 22:58



Дайте да измислим име на представителния тим. Нещо от типа "PML нещо си". Като ориентир, нашите априлски съперници са се кръстили "Talk Forest Stars Team".





Тема Re: Национален отбор на ПМЛ (сформиране)нови [re: Forest_fan]  
Автор ZeppeR (.)
Публикувано10.03.11 00:14



това е защото беше пийнал повечко когато пуска прогнози... помня, че хвана някакви странни резултати



whocaresifmyspacebarisnotworking?!?

Тема PML Pendehos Cabronesнови [re: Meйджъp]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано10.03.11 08:19



с оглед на ситуацията мисля, че важи


NO GODS, NO MASTERS!

Тема Re: Да попитамнови [re: Meйджъp]  
Автор babaToHka (мумия)
Публикувано10.03.11 08:48



Да вземем да направим и един дамски отбор


За следващия 8ми март може да направим един демонстративен мач

STAND UP IF YOU STILL BELIEVE!

Тема Re: Национален отбор на ПМЛ (сформиране)нови [re: PMLeague]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано10.03.11 08:59



леле

Притежавам правата за прякото излъчване на първия международен мач от историята на ПМЛ? говорим за пряко излъчване с коментар на живо от тисипи и включвания на живо от блуфена от син сити за да разкаже какви са впечатленията на футболистите.

форумна лига по ПМЛ, за форумите на отборите от ПМЛ. Форума на феновете на The Red Winnerz срещу форумите на другите отбори.

СТАДИОНИ на отборите. 400 000 хиляден стадион, на който има лайвскор.ком и се рефрешва.

НЕ СТЕ ДОБРЕ ЗАКЛЕВАМ СЕ



Тема иначе, официалнотонови [re: Such A Wonderful Lif]  
Автор Such A Wonderful Life (just smile :)
Публикувано10.03.11 10:21



може да е нещо от сорта на "Prediction Machine Lions" или "PML Brothers" , но при всички положения нека няма STARS ,че е ебати клишето



лятото с отбора по пейнтбол пречукахме едни англичани на турнир в Банско още в първи кръг ....и те бяха Three Blind Stars .....
.
умрят да са звезди, шгиииииииба в селебрити хомосекшуълитИ

на bluefan жена му

Тема Re: Да попитамнови [re: babaToHka]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано10.03.11 11:27



То навремето (някъде около 2003, ако не ме лъже паметта) имаше такъв мач по случай 8ми март: Представителен дамски отбор на ПМЛ срещу Сборен отбор на звездите (избран след гласуване). Не си спомням дали ти вече беше в клуба при "лисиците" по това време :))





Тема Re: Национален отбор на ПМЛ (сформиране)нови [re: PMLeague]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано11.03.11 00:32



Аз бих искал да участвам....



Тема Re: Национален отбор на ПМЛ (сформиране)нови [re: PMLeague]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.03.11 08:26



хехе, най-накрая!!!


Откога го чакам този момент, откога говорим за него.
Амин!


Националния селекционер освен да сформира състава какво друго ще прави? По кои правила ще се играе точно? Потоци и мачове кой ще пуска, изобщо как я играят англичаните тази игра? С високи топки и силовата или...?
п.с. Аз също съм 'ЗА' това да не играе като полеви, не заради друго, а защото така е в големия футбол...



Тема Re: Национален отбор на ПМЛ (сформиране)нови [re: Forest_fan]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.03.11 08:27



Я дай пак всички мачове които са се провеждали между англичаните и бгплея, навремето май беше пуснал резилите и ги бях копнал, но не ми се търси из безчетните ми файлове за какво ли не, дето само мен ме няма...





Тема Re: Национален отбор на ПМЛ (сформиране)нови [re: Diavolo]  
Автор Ko pиeчи (майнозавър)
Публикувано11.03.11 10:30



усещам,че кандидатурата ми натежава все повече и повеч
смених си снимката долу по тоя повод и във връзка с първия ни международен мач...
мисля същата да е и основа на емблемата на на представителната ..ъъъъ..гарнитура ?

бъзикам се бе





Тема Talk Forest vs BG PLAY - 2009нови [re: Diavolo]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано11.03.11 11:06



2009 г.

Talk Forest Stars “A” - BG PLAY Team “A” 1-1 FT

1-0 Murf - Preston 2-1 Barnsley

1-1 ZeppeR - Bologna v Palermo 1:1

========================================

BG PLAY Team “B”Talk Forest Stars “B” 3-2 FT

0-1 CLOUGH9 - Portsmouth v Hull 2-2

1-1 Зарко - Preston 2-1 Barnsley

2-1 Зарко - Hamburg v Werder Bremen 2-1

2-2 quezz - Nantes v AS Nancy 0-1

3-2 Зарко - Deportivo La Coruna v Athletic Bilbao 3-1



Тема Talk Forest vs BG PLAY - 2010нови [re: Diavolo]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано11.03.11 11:08



2010 г.

BGPLAY TEAM “A”TALK FOREST TEAM “A” 0-1 FT

0-1 zabbar1 - Lazio v Roma 1:2

==================================

TALK FOREST TEAM “B” - BGPLAY TEAM “B” 0-1 FT

0-1 kyr4o - Real Madrid v Valencia 2:0



Тема Re: Talk Forest vs BG PLAY - 2010нови [re: Forest_fan]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано11.03.11 21:03



Брей, брей. Две победи за бгплея ама и двете от Б отбора


един равен и една победа за англичаните.
Мен ми е мерак да надъним канчетата на плагиатите от бгплея



Тема Re: Talk Forest vs BG PLAY - 2010нови [re: Forest_fan]  
Автор ZeppeR (.)
Публикувано11.03.11 21:36



kyr4o = Кирчо от Синята Лавина



whocaresifmyspacebarisnotworking?!?

Тема само не разбрах, вратари има ли?нови [re: PMLeague]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано15.03.11 12:18



?




NO GODS, NO MASTERS!

Тема Re: само не разбрах, вратари има ли?нови [re: falkenbach]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано15.03.11 12:31



Да, ще има вратари



Ето схемата как съм сформирал селекцията на Talk Forest: на практика са два отбора от по 4-ма нападатели + вратар и към тях съм добавил по една резерва за нападател и една резерва за вратар.

Как ще се процедира тук и колко души ще повика в отбора зависи от селекционера на отбора на ПМЛ

Приготвил съм визитка за всеки един от селекцията и ще ги пусна довечера, за да се запознаете с тези, с които ще се играят срещите



Тема Talk Forest Stars Team "A"нови [re: PMLeague]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано15.03.11 19:32



TALK FOREST STARS TEAM “A”

Титуляри:

Forest-DK (Scandinavian Vikings) – датчанин
Играе в лигата от 2005 г. С отбора на Викингите има една шампионска титла (2008 г), пет пъти е завършвал втори. Печелил е 3 пъти голмайсторската титла, а за последните три сезона е отбелязал 40 гола.

westyorksnffc (Doggers United) – англичанин
В лигата е от 2008 г. и е спечелил една титла (2011 г) и една голмайсторска титла (2011 г.). Започна кариерата си като вратар, но бързо показа голмайсторския си нюх и за последните три сезона е нанизал 34 гола.

Ragnar (Scandinavian Vikings) – норвежец
В лигата е от 2005 г. Винаги е играл за Викингите и е спечелил една шампионска титла и цели 5 втори места! Два пъти е бил голмайстор № 1 на лигата, а и за последните 3 сезона също е № 1 с цели 46 гола в 54 мача.

Wisco in NM (Drivel Kings) – американец
В лигата е от 2005 г. Не е ставал шампион, но един път е финиширал втори. За последните три сезона порази мрежата 27 пъти. Съпругата му Liberty също получи повиквателна за двубоите.

Norfolk Red (Lame ducks) – северноирландец
Вратар, но когато се налага играе и като нападател, при това със завиден успех!
По веднъж е бил шампион на Лигата, носител на купата, както и носител наградата за най-добър вратар в първенството. За последните три сезона е отразил 31 голови удара.

Резерви:

MikeG (Lame ducks) – англичанин
В лигата от самото й начало през пролетта на 2005 г. Може би е най-възрастния член на форума, поради което често е обект на шегите на по-младите! Шампион на лигата, веднъж втори и веднъж носител на купата. Отбелязал е 28 гола в последните 3 първенства.

marshal99 (Psychotic Reds) – англичанин
Веднъж е бил шампион и веднъж е финиширал втори. За последните три сезона е отразил 22 голови удара на нападателите.



Тема Talk Forest Stars Team "B"нови [re: PMLeague]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано15.03.11 19:38



TALK FOREST STARS TEAM “B”

Титуляри:

Gumbo (Gonads and a Nonad) – англичанин
Появи се в отбора на Gonads and a Nonad през 2007 г. и играеше като вратар. Помогна на отбора си да спечели 2 шампионски титли, след което се оттегли. Завърна се през последния сезон като нападател, завърши втори и отбеляза цели 16 гола, които му донесоха и Златната обувка!

HarryHodge (Forest Casuals) – англичанин
В Лигата е от 2005 г. и е един от най-постоянните участници. Веднъж е завършвал втори с отбора си и веднъж е печелил наградата за голмайстор на сезона. Отбелязал е 35 гола за последните 3 сезона.

Swedish Red (Lame ducks) – швед
Започна кариерата си в отбора на Forest Ultra’s, но след неговото разпадане се присъедини със свободен трансфер в настоящия си тим. През този сезон финишира трети, което е и най-големият му успех. Отбелязал е 28 гола за последните 3 сезона.

Liberty (Psychotic Reds) – американка
Една от двете жени в първенството (и двете играят в Psychotic Reds) и единствената, която получи повиквателна за мачовете. Има една шампионска титла и веднъж е финиширала втора. Отбелязала е 27 гола в последните три сезона.

ramblingredrumpo (Gonads and a Nonad) – англичанин
Появи се в отбора на мястото на отказалия се Gumbo и бързо успя да го замести повече от достойно, помагайки на отбора си да спечели още 2 шампионски титли и веднъж да финишира втори. Веднъж спечели и приза за най-добър вратар в лигата. За последните 3 сезона е спасил 29 голови удара.

Резерви:

thebigredboat (Gonads and a Nonad) – англичанин
Един от ветераните - участник във всеки един шампионат от пролетта на 2005 г. насам. Един от двамата участници с 4 шампионски титли! През този сезон финишира като втори, а за последните три сезона наниза 36 гола.

theSaint (Scandinavian Vikings) – норвежец
Вратар на Викингите от 2005 г. насам и неразделна част от успехите му – една титла и 5 втори места! Отрази 19 голови удара в последните 3 сезона



Тема Форесте,нови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано15.03.11 22:39



кви са тия изроди бре? Я веднага да се стягаме тука и да избираме селекционер.




Тема МОЯТА НОМИНАЦИЯ ЗА МЕНИДЖЪР !нови [re: alessandron]  
Автор Ko pиeчи (майнозавър)
Публикувано16.03.11 15:23



Така, има отделна тема за целта, но аз искам тук да отправя едно предложение за мениджърски дует за ПМЛ отбора, като ще обясня много накратко и защо смятам,че въпросната комбинация ще донесе успех на нашия тим !

Задължително в мениджърския дует трябва да присъства Фореста !!!
Никой не познава съперника по-добре от него, а това ти е 50% от играта ..разузнаването



Другите 50% процента може да ги прибави някой достатъчно опитен, горял и прегорял в "битките" с потоци и мачове...който носи и стабилната визитка на гърба си .....
Сега, няма какво да го увъртаме и замазваме....ясно е ,че след най-успешния мениджър за всички времена тук (сафин), веднага след него се нарежда Мейджър..върви към втора титла, има и купа спечелена..силен на къс и на дълъг спринт.....определено е способен капитан, на когото може да се възложи тази нелека задача !

Това не е опит за пиар от моя страна на гореизброените двама , а нещата, както аз ги виждам ...и смятам,че подобен състав на скамейката ще поведе отбора към успех ...

като сложиш гама, зепера и още една-две машини а атака ...и ..нищо добро не ги чака "говорещите"



Тема и друго ...нови [re: Ko pиeчи]  
Автор Ko pиeчи (майнозавър)
Публикувано16.03.11 15:24



аз не държа нито да играя, нито да съм мениджър
аз ще се заема с медийното отразяване на спектакъла ....

е т'ва е вече предизвикателство !





Тема Re: МОЯТА НОМИНАЦИЯ ЗА МЕНИДЖЪР !нови [re: Ko pиeчи]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано16.03.11 15:34





Аз вече дадох не малко информация за хората зад Ламанша

Очаквам ответната реакция и проява на fair play и от страна на ПМЛ

Момчетата от Talk Forest приключиха сезона (по-късно ще пусна класирането) и в момента са на тренировъчен лагер, с цел да не губят форма до международните мачове. Тази седмица имат двустранна игра по правилата, по които ще се играят срещите (все пак е нещо малко по-ново за тях).





Тема Re: МОЯТА НОМИНАЦИЯ ЗА МЕНИДЖЪР !нови [re: Ko pиeчи]  
Автор tonzosjustice (Red Or Dead)
Публикувано16.03.11 15:44



Поредната далавера, която въртите гледам. Включете Олимпия в състава, иначе ще ви обвиня в корупция!





Тема Re: МОЯТА НОМИНАЦИЯ ЗА МЕНИДЖЪР !нови [re: tonzosjustice]  
Автор Ko pиeчи (майнозавър)
Публикувано16.03.11 16:00



да, добро предложение !
но нека го оставим на съвестта на бъдещия мениджър/и





Тема Re: МОЯТА НОМИНАЦИЯ ЗА МЕНИДЖЪР !нови [re: Ko pиeчи]  
Автор tonzosjustice (Red Or Dead)
Публикувано16.03.11 16:17



Олимпия е биткаджия, нашият Вини Джоунс, гори в играта





Тема Re: МОЯТА НОМИНАЦИЯ ЗА МЕНИДЖЪР !нови [re: Ko pиeчи]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано16.03.11 16:42



Абсолютно съгласен с доводите ти. Аз обаче мисля, че трябва да се разгледат още две кандидатури - тази на Дарксийд и тази на Язрод. Вторият за съжаление нещо зачезна напоследък, но все пак всички знаем какво може като капитан и мениджър, когато има желание.




Тема Re: МОЯТА НОМИНАЦИЯ ЗА МЕНИДЖЪР !нови [re: alessandron]  
Автор Ko pиeчи (майнозавър)
Публикувано16.03.11 17:10



и аз се сетих за Язрода много ясно, защото в човек който може
въпроса е дали има възможност..защото и аз забелязах,че се губи напоследък, което се отразява и на представянето на отбора му



Тема Re: МОЯТА НОМИНАЦИЯ ЗА МЕНИДЖЪР !нови [re: alessandron]  
Автор qUeStloN (Cursed Pearl)
Публикувано18.03.11 12:30



язруд е в неизвестност от 3 месеца :) така че отпада.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.