Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 22.09.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: +нови [re: mandor_of_chaos]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано13.12.10 14:43



Точно така - ЧЕРВЕН! Или с думи прости - наказва се с двойно наказание (червен картон) провинение, което в духа на правилата не заслужава единичното наказание (жълт картон)... Нещо ми се губи логиката, честно казано...







Тема Re: +нови [re: Meйджъp]  
Автор mandor_of_chaosМодератор (Man Utd)
Публикувано13.12.10 15:03



Не се губи :) Аз съм да остане без никакво наказание, защото все пак изпускат да бият един бонус, който им е даден за нарушение на противника.

Просто отбелязвам факта, че ако е според духа на правилника, картона трябва да е червен.

Затова не смятам, че трябва да има каквото и да е наказание. Пропуснали пропуснали - да са гледали. Лавината като не пропуснаха и биха благодарение на своя ПСУ. Слъгс като пропуснаха и паднаха. За какво им е повече да ги наказваме, а и който и да е друг?



Тема Re: Най-трудната победанови [re: bluefan]  
Автор tonzos_justice (Red Or Dead)
Публикувано13.12.10 15:06



Другата година ще пробваме тези "велики" отбори от А група. Жалкото е, че няма да се срещнем






Тема Re: +нови [re: mandor_of_chaos]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано13.12.10 15:14



Добре де, съгласен съм и с твоята логика за духа на правилата. Но пак питам: в реда на тази логика каква е логиката да има ДВОЙНО наказание за провинение, което по същата логика не заслужава единично наказание?!?!?!?! :О

Иначе в духа на правилата е да се наказват и действия, които въвеждат в заблуждение противникови играчи и организатори.







Тема Re: Най-трудната победанови [re: bluefan]  
Автор Oлимпия (любляна)
Публикувано13.12.10 15:25



nie igraem za publikata!

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Аре, честито и от мен!нови [re: Diavolo]  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано13.12.10 15:31



корав мач, където изпуснахме 2 - те голови положения, които ни оставихме. Атлетико М и Виляреал Б, едното трябваше да влезе... Браво на Потс, защото продължава да прави голови удари, другите трябва да се стягаМе.
Абе всъщност 3 - ти сме..., нема лошо

още 8 точки и сме се спасили от изпадане.., това е целта за сезона, все пак




Тема Re: Най-трудната победанови [re: tonzos_justice]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано13.12.10 15:37



и аз се опасявам от такъв вариант



Животът е болка, от която мога да те лиша

Тема Re: Най-трудната победанови [re: bluefan]  
Автор tonzos_justice (Red Or Dead)
Публикувано13.12.10 16:26



Така и така говорим за това, бих се радвам с господин Лонг да ви видя отново заедно под един екипаж. Отделно баце ти трябва да участваш в някой отбор с по-агресивно име, от рода "сини хуни", "сини вожди", "синя окупация" и тн:)))




Тема Re: Най-трудната победанови [re: bluefan]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано13.12.10 16:41



Когато ти лично спечелиш титла, заповядай да поговорим отново. Дотогава трета цигулка ли, трета гъдулка ли, кво беше там.





Тема Re: +нови [re: Meйджъp]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано13.12.10 16:58



Таз нереална глупост "заблуждаване на противникови играчи и организатори" докога ще я ползвате като аргумент? Още ме напушва смях като се сетя за онази случка с дон фло (май?), дето не знаел срещу кого играе.

Иначе аз също съм леко против да се налагат наказания по въпросните казуси, попитах от чисто любопитство дали няма случайно някакво правило, което не успявам да намеря.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.