Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 01.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ПСУ - Удвоявате ИЛИ "/" добавятенови  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.10 10:12



Значи не знам що за невероятна трудност е да се сетите, че "/" представлява възможността да решите кое да правите - дали да удвоите или да добавите. Куесчъна влиза в графата "мързи ме да си ползвам мозъка", така че това 1:1, дето е пляснал, без да уточни дали ДОБАВЯ или УДВОЯВА сега не се приема. Като биете ПСУ, махате едно от действията УДВОЯВАМ/ДОБАВЯМ, за да е ясно какво правите. Господ помага, ама в кошара не вкарва - ето ви поговорка над която да помислите. Особено Куесчън, след като цяла вечер в Лайвскора съм говорил каква е грешката и той влиза И ПАК Я ПРАВИ СЪЩАТА !!!






Тема Re: ПСУ - Удвоявате ИЛИ "/" добавятенови [re: alessandron]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано26.09.10 10:43



Вярно . Тъп е та дрънка




БОГ прощава ЛЕВСКИ НЕ

Тема не е ли очевидно ?нови [re: alessandron]  
Автор qUeStloN (Cursed Pearl)
Публикувано26.09.10 11:54



че като го няма резултата в диапазона го добавям ??? как да удвоя нещо което го няма ? странна работа ... иначе щом се правят масово грешки , значи не е написано ясно



Тема Re: ПСУ - Удвоявате ИЛИ "/" добавятенови [re: Гoнзo]  
Автор qUeStloN (Cursed Pearl)
Публикувано26.09.10 11:56



разкрихте ме





Тема Re: не е ли очевидно ?нови [re: qUeStloN]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.10 12:21



Да ти кажа 60 млн. души гласуваха втори мандат на Джордж Буш - щом са го направили, значи той е добър лидер, а?






Тема нищо общонови [re: alessandron]  
Автор qUeStloN (Cursed Pearl)
Публикувано26.09.10 15:07



след като е написано като вариант и бланка "дублирам/добавям" значи след като го няма резултата е диапазона -> добавям; има го резултата -> дублирам ??? не мога да разбера толкова ли е сложно за разбиране ... ако ви е сложно да го проумеете идете на врачка да ви каже какво правя с това 1:1 ...





Тема Re: нищо общонови [re: qUeStloN]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.10 15:26



Ами аз не мога да разбера толкова ли сложно да четеш. Иди на очен лекар, ако не виждаш цял Лайвскор с обяснения плюс тема с правила, правилници и не знам какво още.




Тема Re: нищо общонови [re: alessandron]  
Автор qUeStloN (Cursed Pearl)
Публикувано26.09.10 15:49



точно темата с правила четох. Там така е написано , както съм го пуснал аз. Лайвскор не чета, след като не е засегнат нашия мач. Приемам го като лично заяждане.



Тема Re: нищо общонови [re: qUeStloN]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.10 16:33



Приемай го като искаш. Прочети и думичката в червено по-долу, та следващият път дано се сетиш или да добавиш, или да удвоиш:

- Всеки от номинираните мачове има диапазон на прогнозиране, включваш 9 резултата (3:1/3:2/4:0/4:1/5:0/2:2/1:3/2:3/0:4/1:4/0:5).
- Нападателят (този, който бие ПСУ) избира мач от номинираните, след което удвоява един от 11-те резултата от горния диапазон или добавя един извън диапазона и зачерква 2 резултата от същия диапазон.




Тема Re: нищо общонови [re: alessandron]  
Автор qUeStloN (Cursed Pearl)
Публикувано26.09.10 16:39



ами точно това съм направил .. добавил съм ??? това че не съм махнал едната думичка , какво общо има с изпълението на удара ??? направо се чудя как още спроя с теб за някаква дреболия ??? наистина мислих че си по разбран. Направо съм потересен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.