Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 29.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бандата търси попълнения!!! Спешнооооооооооооооооонови  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано06.08.10 17:36



Айде пичове, сезона наближава, не се ебавайте, а идвайте в отбора - легенда.
Предлагаме, нон-стоп участие в А-лигата, от основаването до сегашния момент. Печеняги сме, пием, пеем, пушим..., толерантни, но никой да не ни мъти водата.
Имаме и Купа, но това е само фон на прекрасния отбор на Бандата. С по - предното изречение се гордеем повече :)
Каним всеки юзър, който има проблеми със сегашния си отбор, по-големи амбиции от статуквото му в момента, недооценени таланти, както и нови юзери /гарантиран летящ старт в клуба/, да вземат предлагания им фиш с печеливша комбинация.
Ако някой нещо иска да пита допълнително, да пита на бележка към мен..., дискретността - гаранция, нали се сещате



Аре, чакаме Виииииииииииииии..., възползвайте се от промоцията


Редактирано от тepминaтop на 06.08.10 17:38.



Тема Re: Бандата търси попълнения!!! Спешнооооооооооооооооонови [re: тepминaтop]  
Автор Bars (работофобик)
Публикувано14.08.10 09:58



По принцип, ако много го закъсате откъм кадри знаете, че няма проблем да ви преотстъпим един играч, докато си намерите човек. Впрочем, хубаво е да се сберем преди сезона, та да обсъдим тези и други въпроси, касаещи сформирането в бъдеще на една стройна мафиотска структура в ПМЛ

,
както и да ви предадем купата на съхранение в бандитската клубна витрина



Тема Re: Бандата търси попълнения!!! Спешнооооооооооооооооонови [re: Bars]  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано16.08.10 11:11



Ами идеята за сбирката е много добра..., трябва да я осъществим.
Мястото миналия път не беше лошо, може само да уточним часа и датата. Иначе като гледам от капитанския мостик, ще ни се наложи да ни преотстъпите някои от Вашите за този сезон. Ние нали почти се разбрахме за Шифтъра.
Айде, давайте предложения за датата, ще е добре да не е по-късно от първия уикенд през септември.


Редактирано от тepминaтop на 16.08.10 11:12.



Тема Имам удоволствиетонови [re: тepминaтop]  
Автор тepминaтop (губернатора)
Публикувано09.09.10 12:09



да представя новия член на отбора на Бандатааааа!
Неотразимия, неповторимия, майстора на точната прогнози и /късия разказ

/ Sylar. Пича ще каже 2-3 думи за себе си в рамките на днешния ден. Имаме нужда от още едно попълнение, което почти е факт и отбора е в пълна готовност за предстоящия сезон. Няма да обявявам новия играч, тъй като това ще е трансферна бомба, пазена за десерт от Бандата.

Аре, стегайте се ......, газииииииииииииииииииииииииииииииим




Тема Re: Имам удоволствиетонови [re: тepминaтop]  
Автор falkenbach (ракия по пладне)
Публикувано09.09.10 14:08



браво! тъкмо се бях притеснил и щях да ти звъня по телефона да ти държа сметка, какво е това мълчание по отношение на трансферите.





Тема И още млада кръв в отбора на Бандатанови [re: тepминaтop]  
Автор DUSHESH ( ДОН)
Публикувано09.09.10 21:13



От днес приемствеността придобива реални измерения в
Крейзи Банд, след като моя наследник става част от отбора


Представям ви msrm
И да не се радват някои, че идва неопитен играч, защото
момчето е по-късметлия от баща си и ....

Успех



Тема Re: Имам удоволствиетонови [re: тepминaтop]  
Автор Sylar. (непознат )
Публикувано09.09.10 21:18



Здрасти,Банда! Аз съм новото попълнение - Sylar. Нямам много опит в прогнозирането,но ви предупреждавам да внимавате,щото напредвам бързо..

Иначе съм от София. Български футбол не гледам много,принципно съм от Левски. Най-много гледам английски футбол,привърженик съм на Ливърпул. Общо взето тва е всичко от мен. Някой ако се интересува от нещо,да пита..



Тема Питаненови [re: Sylar.]  
Автор DUSHESH ( ДОН)
Публикувано09.09.10 21:23



С колко гола, ще загуби Ливърпул следващия си мач


Шегувам се. Добре дошъл и късмет.



Тема Re: И още млада кръв в отбора на Бандатанови [re: DUSHESH]  
Автор Bars (работофобик)
Публикувано09.09.10 21:27



хе хе, вие се превръщате в същински национален отбор


Браво, че успяхте да се комплектовате навреме и дано попълните липсващия трофей още тази година! А като стана дума за трофеи, крайно време е да ви връчим купата, че вече едва се вижда златото под праха



Тема Re: Имам удоволствието [re: Sylar.]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано09.09.10 22:14



А така, Бандата остава преобладаващо син отбор.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.