Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 29.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема [ПМЛ 09/10] Организационни 2!!!нови  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано17.01.10 15:54



Пускам тук нова тема, защото онази стана прекалено голяма... И откровено казано ми е трудно да я чета на телефона си, защото пада едно скролване, докато стигна до последните мнения...

А и мисля, че така е по-добре, дори трябваше още от началото на годината да го направим... Но по-добре по-късно, отколкото...



Тема [ПМЛ - S9W14] Купа, кръг 1/3нови [re: AlexBG]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано17.01.10 16:10



Та значи - мисля това да са потоците... Умишлено избягвам Англия -1 и Англия - 2: искам да намалим до минимум риска от преиграване защото вече няма накъде... Ако можех, щях и Англия - Ш да поставя като зелен, за да не се дава повече от един път, но пък времето в Англия май се пооправя, така че приемам за премерен риск този син поток. То и нямаше кой друг да стане син: Белгия е почти толкова рисков, а и са само 7 мачовете там... От друга страна не бих искал да съм толкова нагъл и да сложа Гърция за син (защото за мен е неприемливо втора дивизия на дадена страна, пък била тя Италия или Испания, да бъде син поток)... Затова - Англия - Ш и всички се молим капитаните да не прекаляват с нея и най-вече да не вали сняг преди и по време на уикенда... (Една скоба за Сандро - зелен поток е с максимум 8 мача, дори и това да е Англия - Ш... и не мисли, че е упрек, просто ти го казвам, за да го знаеш... Към теб упреци никой не може да има, защото последните няколко седмици реално ти държиш на раменете си ПМЛ досущ като един Атлас :)...)

Относно отложените мачове - не съм сигурен дали ще имам време, за да пусна тема в Комисята (ето и тук пак разчитам на вездесъщия Сандро), защото може би там е най-добре да обсъдим... Но моето твърдо за сега мнение е, че трябва или в състезателна седмица W16 да изиграем мачовете и респективно целия календар да се измести с една седмица, или след не повече от 2-3 седмици, през които играем Лига мачове, тогава да има кратка пауза за повечето отбори и да изиграем отложените: примерно в седмица W18... Абсолютно неприемливо за мен е предложението на Мейджъра да се върнем към формата от миналата година: директно 1/4 финали... Много удобно е от организаторска гледна точка, но и много некоректно спрямо отборите...
Всъщност сега като гледам календара, то има 2 седмици лига и после пак купа... Тоест вариантите според мен са 2:
1) изиграваме отложените в седмица 16 и календара се мести с една дата докрая;
2) спазваме си датите за купата, като на първата определена за купа дата играем отложените... така на края на сезона ще имаме 1/2 финал на предварителната дата за финал и финал на резервната дата
(календара може да видите в информационната тема най-горе в клуба)

Ами толкова от ме засега...



Тема Няколко думинови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано17.01.10 16:24



Първо за изиграването на отложените мачове - аз съм за вариант 1. Честно казано предпочитам така и от организаторска гледна точка, защото през следващите две седмици ще следя изкъсо Аустрелиън Оупън, ще пиша материали и ще си сменя изцяло режима на живот - буден предимно между 2 през ноща и 12-13 на обяд, спящ откъм 15:00 до 0:00. Затова предпочитам в тия две седмици да не започваме с Лигата и съответно да се събират 10 мача за организиране, а не 7, както е за Купата или в случая с отложените мачове - 5. АБСОЛЮТНО ПРОТИВ СЪМ ДА СЕ СМЕНЯ ФОРМАТА, КОЙТО ВЕЧЕ СМЕ ОПРЕДЕЛИЛИ. Който от комисарите чете тук, по-добре да си казва мнението директно, защото и аз нямам много време тия дни нито за ПМЛ, нито за Комисия.
Второ за броя на мачовете в зелените потоци просто не съобразих за Чемпиъншип тая седмица, нали по инерция е все син и подкарах двуцифрено число мачове.
И накрая - в момента за играта се грижим аз и Алекс - ако някой от другите двама модове намери мъничко време в следващите две седмици да помага поне за пускането на Главната тема, ще е перфектно.




Тема Чакай че го овапцахме...нови [re: alessandron]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано17.01.10 16:28



Не съм видял, че Франция играят Купа дееба...
Сега не знам кой поток да сложим за син, защото Францията най-много до зелен да го докара (не че няма мачове, но сме приели, че мачове за Купи не са сини потоци, а и няма достатъчно равностойни мачове...)

Направо не знам... Засега ще го оставя Франция зелен, а няма да добавям син, но мисли какво да правим... А ако и Мейджъра каже мнение, няма да е зле...



Тема Хаханови [re: AlexBG]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано17.01.10 16:45



И Англия - Ш всъщност няма...
Буахахахаххахаха



Тема Re: Хаханови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано17.01.10 16:48



Ами значи ФА Къп и Франция - Купа стават сини и това е. Да не забравяме, че френската купа вече беше син поток, така че не виждам проблем пак да е. А ФА трябва да е четвърти кръг, все осем мача мисля ще намерим ...




Тема Френската купа...нови [re: alessandron]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано17.01.10 17:05



Може - там има 5 мача от 1/16 финали (всичките съм ги вкарал) и съм добавил 3 мача от 1/32 финалите (по-близки отбори съм гледал)

Англия Купа обаче - има 6 мача засега, от които единя е в 14:45. Явно останалите ще са ясни след вторник, 19.01, когато има мачове от 3-ти кръг (които може и Х да свършат), както и мачове-преигравания от 3-ти кръг... Изобщо - пълна боза...
Така че Англия - Купа остава зелен...

Тоест - търсим един син и май по всичко изглежда ще е Гърция - ВЛ... Или пък Италия - Б?!?! Не знам - може би е редно да е по-предния по ранглиста поток, въпреки моите пристрастия към Гърция и най-вече въпреки мнението ми за втори дивизии и сини потоци...



Тема Re: Френската купа...нови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано17.01.10 17:11



Ами аз си спомням случай, в който Италия - Б е била син. Отделно Чемпиъншип си е втора лига на Англия, така че аргументът ти леко се пробива тук. Е то и аз съм леко пристрастен, но честно казано и двата варианта ги приемам - бих сложил Серия Б, но приемам да си и гърците ...




Тема Ами ето...нови [re: alessandron]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано17.01.10 17:19



Направих каквото можах днес - утре ще продължа...
Темата е готова с 10 потока, останалите утре, както и точната подредба на мачовете на 10-те първи потока...



Тема Не знам само...нови [re: alessandron]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано17.01.10 17:22



Дали не е по-добре Гърця ВЛ вместо Франция Купа... Ама засега толкова - има време утре до 18 да го мислим...
Така че - който иска, да изказва мнения... Сега е малко като Римска република в ПМЛ - диктаторътМейджъриус Бореус Гигантикус засега е сдал властта на сената и изчаква да ни види какви ще ги забъркаме :) :) :) :) :) :) :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.