Купа на ПМЛ (Групова фаза, отложени мачове)
-------------------------------------------
> FT < UNDERGROUND 3:5 EXTREME ZOMBIES (HT 1:2)
======================================================
1:0 Блуфен (Оксфорд - Хистън 2:0)
1:1 Шевченко (Рекреативо - Бетис 1:1)
--> Дяволо Росонеро избива удар на Пениуайз (Картахена - Реал Унион 1:0)
1:2 Мадридиста (Рекреативо - Бетис 1:1)
2:2 Алабао (Реал Сосиедад - Химнастик 1:0)
--> Ледове избива удар на Малдини (Левадиакос - Атромитос 1:1)
2:3 Мадридиста (Болтън - Тотнъм 1:1)
3:3 Пениуайз (Арис - Ерготелис 2:1)
3:4 Шевченко (Валядолид - Сарагоса 1:1)
3:5 Малдини (Уеска - Мурсия 1:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
===================================================================================
Група B
===================================================================================
ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
-----------------------------------------------------------------------------------
1 DUNE WARRIORS 2 2 0 0 6: 2 4 1 0 0 3: 1 2 1 0 0 3: 1 2
2 EXTREME ZOMBIES 2 1 0 1 6: 6 2 0 0 1 1: 3 0 1 0 0 5: 3 2
-----------------------------------------------------------------------------------
3 UNDERGROUND 2 0 0 2 4: 8 0 0 0 1 3: 5 0 0 0 1 1: 3 0
===================================================================================
> FT < CRAZY BAND 4:1 ARLITO (HT 2:1)
======================================================
1:0 Дюшеш (Оксфорд - Хистън 2:0)
1:1 Владето Фулъм (Бароу - Кетъринг 0:2)
2:1 Тиро (Милуол - Екзитър 1:0)
3:1 Барс (Хераклес - ПСВ Айндховен 0:1)
4:1 Тиро (Айнтрахт Фр - Фрайбург 2:1)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
===================================================================================
Група C
===================================================================================
ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
-----------------------------------------------------------------------------------
1 DEMBA BOYZ 2 2 0 0 5: 0 4 1 0 0 3: 0 2 1 0 0 2: 0 2
2 CRAZY BAND 2 1 0 1 4: 4 2 1 0 0 4: 1 2 0 0 1 0: 3 0
-----------------------------------------------------------------------------------
3 ARLITO 2 0 0 2 1: 6 0 0 0 1 0: 2 0 0 0 1 1: 4 0
===================================================================================
> FT < REAL GREEN 2:2 NEW MERSEY RAZORS (HT 2:2)
======================================================
--> Славо избива удар на Резо (Бохум - Хофенхайм 2:1)
1:0 Мейджър (Оксфорд - Хистън 2:0)
1:1 Томи (Ръшдън & Даймъндс - Стивънидж 1:0)
2:1 Вожда (Милуол - Екзитър 1:0)
2:2 Томи (Хееренвеен - Аякс 0:2)
--> Тюлена избива удар на Мейджър (Шалке - Кьолн 2:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
ЖК Славо - Некоректен избор мачове
-------------------------------------------------------------------------------------------------
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
===================================================================================
Група G
===================================================================================
ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
-----------------------------------------------------------------------------------
1 REAL GREEN 2 1 1 0 4: 3 3 0 1 0 2: 2 1 1 0 0 2: 1 2
2 NEW MERSEY RAZORS 2 0 2 0 3: 3 2 0 1 0 1: 1 1 0 1 0 2: 2 1
-----------------------------------------------------------------------------------
3 RED OR DEAD 2 0 1 1 2: 3 1 0 0 1 1: 2 0 0 1 0 1: 1 1
===================================================================================
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ===================================================================================
ВТОРИ ОТБОРИ В ГРУПИТЕ
===================================================================================
ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
-----------------------------------------------------------------------------------
1 THE THRACIAN ORPHICS 2 1 1 0 2: 1 3 1 0 0 1: 0 2 0 1 0 1: 1 1
2 EXTREME ZOMBIES 2 1 0 1 6: 6 2 0 0 1 1: 3 0 1 0 0 5: 3 2
3 CRAZY BAND 2 1 0 1 4: 4 2 1 0 0 4: 1 2 0 0 1 0: 3 0
4 NEW MERSEY RAZORS 2 0 2 0 3: 3 2 0 1 0 1: 1 1 0 1 0 2: 2 1
5 THE CURSED 2 0 2 0 1: 1 2 0 1 0 1: 1 1 0 1 0 0: 0 1
6 VALIANT KNIGHTS 2 1 0 1 2: 3 2 1 0 0 1: 0 2 0 0 1 1: 3 0
7 PRIMUS MAXIMUS 2 0 1 1 1: 2 1 0 0 1 0: 1 0 0 1 0 1: 1 1
===================================================================================
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ===================================================================================
ТРЕТИ ОТБОРИ В ГРУПИТЕ
===================================================================================
ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
-----------------------------------------------------------------------------------
1 RED OR DEAD 2 0 1 1 2: 3 1 0 0 1 1: 2 0 0 1 0 1: 1 1
2 СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 1 1 2: 3 1 0 0 1 1: 2 0 0 1 0 1: 1 1
-----------------------------------------------------------------------------------
3 BLACKHAWKS 2 0 1 1 1: 3 1 0 1 0 1: 1 1 0 0 1 0: 2 0
4 NO MERCY GANGSTERS 2 0 0 2 2: 4 0 0 0 1 2: 3 0 0 0 1 0: 1 0
5 AIR FORCE 2 0 0 2 0: 3 0 0 0 1 0: 2 0 0 0 1 0: 1 0
6 UNDERGROUND 2 0 0 2 4: 8 0 0 0 1 3: 5 0 0 0 1 1: 3 0
7 ARLITO 2 0 0 2 1: 6 0 0 0 1 0: 2 0 0 0 1 1: 4 0
===================================================================================
II. 1/8 ФИНАЛИ - директна елиминация в един мач, първият отбор е домакин
THE THRACIAN ORPHICS - NEW MERSEY RAZORS (I)
REAL GREEN - VALIANT KNIGHTS (II)
THE MUMMIES - RED OR DEAD (III)
M-PROLOG - THE CURSED (IV)
КРИВА НИВА - СИНЯТА ЛАВИНА (V)
DEMBA BOYZ - CRAZY BAND (VI)
DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES (VII)
THE RED WINNERZ - PRIMUS MAXIMUS (VIII)
III. 1/4 финали - директна елиминация в един мач по следната схема:
V - I
II - VI
VIII - IV
III - VII
Мачовете ще се изиграят в седмицата 01.03/07.03.2010
ПМЛ "Б" ЛИГА (XI кръг, отложен мач)
-------------------------------------------
> FT < M-PROLOG 4:5 VALIANT KNIGHTS (HT 0:5)
======================================================
0:1 Гама (Бохум - Хофенхайм 2:1)
0:2 Гама (Ковънтри - Куинс ПР 1:0)
0:3 Дъ Найт (Хееренвеен - Аякс 0:2)
0:4 Гама (Сампдория - Фиорентина 2:0)
0:5 Нуф (Виляреал - Атлетик Билбао 2:1)
1:5 Бай Пьетко (Хераклес - ПСВ Айндховен 0:1)
2:5 Топала (Шалке - Кьолн 2:0)
3:5 Дон Цеци (Шалке - Кьолн 2:0)
4:5 Топала (Севиля - Осасуна 1:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------
===================================================================================
ПМЛ "Б" ЛИГА - Класиране след XIII кръг
===================================================================================
ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
-----------------------------------------------------------------------------------
1 THE THRACIAN ORPHICS 12 7 2 3 21:11 16 4 1 1 12: 5 9 3 1 2 9: 6 7
-----------------------------------------------------------------------------------
2 UNDERGROUND 11 6 3 2 14: 7 15 2 3 1 9: 6 7 4 0 1 5: 1 8
3 DUNE WARRIORS 11 5 3 3 19:16 13 3 2 0 10: 3 8 2 1 3 9:13 5
4 VALIANT KNIGHTS 11 6 1 4 16:14 13 3 1 1 7: 5 7 3 0 3 9: 9 6
5 КРИВА НИВА 11 5 2 4 18:12 12 4 0 2 8: 3 8 1 2 2 10: 9 4
-----------------------------------------------------------------------------------
6 PRIMUS MAXIMUS 12 5 1 6 22:21 11 3 0 3 11: 9 6 2 1 3 11:12 5
7 RED OR DEAD 12 4 3 5 21:21 11 1 1 3 6:11 3 3 2 2 15:10 8
8 THE RED WINNERZ* 12 2 4 6 11:25 5 1 2 3 6:14 4 1 2 4 5:11 4
9 M-PROLOG 12 2 1 9 16:31 5 2 0 5 13:20 4 0 1 4 3:11 1
* -3 точки заради три служебни загуби
===================================================================================
ПРИЯТЕЛСКА СРЕЩА
-------------------------------------------
> FT < СИНЯТА ЛАВИНА 2:2 THE THRACIAN ORPHICS (HT 1:2)
======================================================
0:1 Тцъфо (Асколи - Виченца 1:1)
1:1 Рунекс (Картахена - Реал Унион 1:0)
1:2 Алекс (Хееренвеен - Аякс 0:2)
2:2 Зепер (Грьонинген - Ваалвийк 2:1)
--> Редо избива удар на Курчо (Шалке - Кьолн 2:0)
--> Редо избива удар на Кобимир (Шалке - Кьолн 2:0)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
ЖК Рунекс - Пускане на нападателни прогнози след изитичане на Срок 3 (събота 11:00).
ЖК Кобимир - Пускане на нападателни прогнози след изитичане на Срок 3 (събота 11:00).
ЖК Зепер - Пускане на нападателни прогнози след изитичане на Срок 3 (събота 11:00).
-------------------------------------------------------------------------------------------------
========================
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ (15.02/21.02.2010)
========================
А група - XIV кръг
СИНЯТА ЛАВИНА - DEMBA BOYZ
NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES
THE CURSED - REAL GREEN
ARLITO - NO MERCY GANGSTERS
THE MUMMIES - CRAZY BAND
AIR FORCE - BLACKHAWKS
Б група - XIV кръг
DUNE WARRIORS - THE RED WINNERZ
PRIMUS MAXIMUS - M-PROLOG
RED OR DEAD - UNDERGROUND
VALIANT KNIGHTS - КРИВА НИВА
---
THE THRACIAN ORPHICS почива
===============================================
ИНФОРМАЦИЯ
===============================================
ПМЛ "А" ЛИГА
ПМЛ "Б" ЛИГА
Редактирано от alessandron на 15.02.10 00:35.