Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 02.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема [ПМЛ 09/10] Организационни!!!нови  
Автор PMLeagueМодератор (федерация)
Публикувано07.09.09 18:04



Пускам обща тема за ОРГАНИЗАЦИОННИ през сезона.

~ ~ ~

За настоящия кръг: Аут съм до края на седмицата, тъй че се организирайте някой да оправи мачовете в четвъртък на обяд.

Алекс, пускай Анкетата за потоците, че не остана време. Казал съм си мнението в другата тема, но както го прецениш. Но държа сред номинираните за гласуване да са: Румъния + Украйна + Полша.
Може да пуснеш и запитване за червените потоци.

Жребия ще го теглим другата седмица.

Спорна от мен!





Редактирано от PMLeague на 07.09.09 18:18.



Тема Хофенхайм - Бохумнови [re: PMLeague]  
Автор NuFc (Valencia CF)
Публикувано10.09.09 03:31



а не хофе - майнц...



Тема Re: [ПМЛ 09/10] Организационни!!!нови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано17.09.09 11:35



За тази седмица съм аут, следващата от петък (25.09.09) ще съм на линия, така че уикенда нека някой друг се разпише вече с Лайвскор.


Дори и Федерер не е по-велик от законите и логиката

Тема Re:нови [re: PMLeague]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано26.09.09 14:03



Толкова от мен за тази седмица.

Ще гледам до неделя да пусна обзорната тема за сезона с всичките му там неща (календар, програма, резултати, класиране и т.н.)



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Сандро - ти си...нови [re: PMLeague]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано26.09.09 15:06



Аз бегам да взимам малкия от детската...
И от мен толкова за тази седмица...



Тема PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICSнови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.09 15:07



Гледах прогнозите на Орфиците от нанесеното в Главната тема и там Алекс е писал, че Баба Йорга е пуснал 1:1 на АЕК - Панатинайкос. Аз съм избил два пъти 1:1, докато всъщност прогнозата на Баба Йорга е 0:1. Какво правим сега с избивките, след като се е получила заблуда? Лично аз бих желал да сменя избивката след като не е дубъл, обаче срокът за редакция вече е изтекъл? Ако не може да сменям, поне да е избито 0:1 ...




Тема Re: PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICSнови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано26.09.09 15:09



Мисля, че е редно да се даде право на алесандрон да си промени избивката. В момента техният отбор губи една избивка поради техническа грешка, която не е по негова вина. В името на феърплея в играта, подкрепям нашия противник в днешния мач.



Тема Алекс, виж на нашия мачнови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.09 15:09



каква каша е станала ...




Тема Малииии... това ли съм сътворил...нови [re: alessandron]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано26.09.09 15:10



Леле, много се извинявам...

Бали го какво да правим...
Мисля, че е логично, разумно и честно да си смениш избивката без да получаваш картон... Все пак вината не е твоя...
Но ако решиш изменената избивка да я направиш като коригираш мнението си - ЖК...
Затова пусни второ мнение с коригирани избания... Така според мен Мейджъра ще е ок... Аз лично - да...



Тема Re: Малииии... това ли съм сътворил...нови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.09 15:12



Окс, ще пусна една допълнителна, пък най-много картони да има, а е хубаво и Мейджа да каже ...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.