Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 04.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема [ПМЛ 09/10] Организационни!!!  
Автор PMLeagueМодератор (федерация)
Публикувано07.09.09 18:04



Пускам обща тема за ОРГАНИЗАЦИОННИ през сезона.

~ ~ ~

За настоящия кръг: Аут съм до края на седмицата, тъй че се организирайте някой да оправи мачовете в четвъртък на обяд.

Алекс, пускай Анкетата за потоците, че не остана време. Казал съм си мнението в другата тема, но както го прецениш. Но държа сред номинираните за гласуване да са: Румъния + Украйна + Полша.
Може да пуснеш и запитване за червените потоци.

Жребия ще го теглим другата седмица.

Спорна от мен!





Редактирано от PMLeague на 07.09.09 18:18.



Тема Хофенхайм - Бохумнови [re: PMLeague]  
Автор NuFc (Valencia CF)
Публикувано10.09.09 03:31



а не хофе - майнц...



Тема Re: [ПМЛ 09/10] Организационни!!!нови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано17.09.09 11:35



За тази седмица съм аут, следващата от петък (25.09.09) ще съм на линия, така че уикенда нека някой друг се разпише вече с Лайвскор.


Дори и Федерер не е по-велик от законите и логиката

Тема Re:нови [re: PMLeague]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано26.09.09 14:03



Толкова от мен за тази седмица.

Ще гледам до неделя да пусна обзорната тема за сезона с всичките му там неща (календар, програма, резултати, класиране и т.н.)



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Сандро - ти си...нови [re: PMLeague]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано26.09.09 15:06



Аз бегам да взимам малкия от детската...
И от мен толкова за тази седмица...



Тема PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICSнови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.09 15:07



Гледах прогнозите на Орфиците от нанесеното в Главната тема и там Алекс е писал, че Баба Йорга е пуснал 1:1 на АЕК - Панатинайкос. Аз съм избил два пъти 1:1, докато всъщност прогнозата на Баба Йорга е 0:1. Какво правим сега с избивките, след като се е получила заблуда? Лично аз бих желал да сменя избивката след като не е дубъл, обаче срокът за редакция вече е изтекъл? Ако не може да сменям, поне да е избито 0:1 ...




Тема Re: PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICSнови [re: alessandron]  
Автор Vendome ()
Публикувано26.09.09 15:09



Мисля, че е редно да се даде право на алесандрон да си промени избивката. В момента техният отбор губи една избивка поради техническа грешка, която не е по негова вина. В името на феърплея в играта, подкрепям нашия противник в днешния мач.



Тема Алекс, виж на нашия мачнови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.09 15:09



каква каша е станала ...




Тема Малииии... това ли съм сътворил...нови [re: alessandron]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано26.09.09 15:10



Леле, много се извинявам...

Бали го какво да правим...
Мисля, че е логично, разумно и честно да си смениш избивката без да получаваш картон... Все пак вината не е твоя...
Но ако решиш изменената избивка да я направиш като коригираш мнението си - ЖК...
Затова пусни второ мнение с коригирани избания... Така според мен Мейджъра ще е ок... Аз лично - да...



Тема Re: Малииии... това ли съм сътворил...нови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.09 15:12



Окс, ще пусна една допълнителна, пък най-много картони да има, а е хубаво и Мейджа да каже ...




Тема Еми ако искаш...нови [re: alessandron]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано26.09.09 15:15



И ако можеш, изчакай го до последно (5-10 минути преди началото на мача ни) и пусни промените си тогава...
Ма гледам, че и той е казал 'чао', та не знам дали ще е на линия...



Тема Re: Еми ако искаш...нови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.09 15:16



Ми ще почакам, то само аз май ще съм на линия днес, евентуално Дявола да дойде ...




Тема Еми не съм видялнови [re: PMLeague]  
Автор Cтoйьeнчa (Гаринчов)
Публикувано26.09.09 19:52



Че мача е започнал. Току-що влезнах в нета.
Така че не ми се нервирай. Видях, че мача е почнал и затован е съм пуснал избивки.
Също така видях, че Кадис също играят. Не съм сигурен дали имам въобще право на 4 избивания, защото май имаше някакво правило за пропорционално избивания спрямо оставащи мачове.
Но все пак - бих желал да си направя 4-тото избиване, пък ако не се признае - здраве да е. Но си мисля, че имам право на 30-минутния си срок, за да го направя.
И в тази връзка - как точно да стане след като темата е затворена?!?!?!

И имам само още 10, дори вече по-малк минути - какво правим, модераторе?



Тема Re: Еми не съм видялнови [re: Cтoйьeнчa]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.09 20:01



Темата я затворих за да не правиш дивотии и да ти дам червен картон. Дузпата вече ПРИКЛЮЧИ. Имаш право на две избивки, вече ги отразих според това което си пуснал - първите две в подредбата. Ако беше пуснал и за дузпата т.е. и редакция щях да ти дам червен картон, защото пускаш на мач, който вече приключи. Приеми че ви правя услуга да не играете следващия кръг с човек по-малко. И питай Алекс какви са правилата и сроковете в играта, не са толкова много, защото с подобни влизания и пускания на прогнози/избивки по никое време само затруднявате обработката.

Пет срока има в тая игра, запомнете ги - за потоци (сряда 03:00), за мачове (четвъртък 15:00), за нападателни прогнози (събота 11:00 без картон, събота 13:00 с жълт картон), за вратарски избивки без картон (до началото на срещата, вашата почна в 17:00, пише го в подтемата ви за мача в колко часа почва срещата ви) и с жълт картон (събота до 23:59), където се изчислява по формула колко мача вече са почнали и съответно колко избивки се зачитат от пуснатите ...


Редактирано от alessandron на 26.09.09 20:03.



Тема Знам добре правилатанови [re: alessandron]  
Автор Cтoйьeнчa (Гаринчов)
Публикувано26.09.09 20:06



Но мерси, че ми ги напомняш.
След малко ще попсприм по процедурите, ако скапания ми доставчик НЕТ1 реши да спре с дивотиите.
Искам само да знам защо се зачитат 2, а не 3 избивки. Знам за правилото, но не помня как точно се определяше. Моля да ми посочиш някакъв линк, където това го има - въпросната формула.



Тема Re: Знам добре правилатанови [re: Cтoйьeнчa]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.09 20:11



Линк, за съжаление, не мога да ти посоча - това PMLeague а.к.а Мейджъра може да направи, но се съмнявам дори и той да посочи линк, защото със записването на правилата е една мътна и кървава ... :( Аз мога да ти дам формулата. Тя е:

18-20 нападателни прогнози = 4 вратарски избивки
13-17 нападателни прогнози = 3 вратарски избивки
8-12 нападателни прогнози = 2 вратарски избивки
3-7 нападателни прогнози = 1 вратарска избивка
1-2 нападателни прогнози = без вратарски избивки

При вашия мач в момента, в който ти пусна, имаше само 12 нападателни прогнози на противника, които не бяха активни т.е. мачовете не бяха почнали (без да броим дузпата, тя не влиза в тези сметки, тъй като беше започнала). Не забравяй, че правилото важи САМО ДО СЪБОТА 23:59 т.е. след това и 20 нападателни прогнози да има противникът, не можеш да избиваш. Сори за нет проблемите ви, явно тази седмица е кофти за целия ви отбор, защото и мачове не пуснахте, но това си е ваша работа и след този случай може да помислите как да избягвате подобни проблеми в бъдеще. Успех за нататък




Редактирано от alessandron на 26.09.09 20:13.



Тема THE RED WINNERZ - VALIANT KNIGHTSнови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.09.09 22:13



Накратко -



Според мен белгийските мачове не трябва да се зачитат, то Локерен - Шарльороа на Найтс вече изхвърча и съответно трябва да има картон за Вайпъра, но нека Мейдж да каже за наказанието и да го нанесе, защото вече ми идват в повече казусите като за първи кръг ...




Тема [C - 16:30] 0207 | Хановер - Фрайбурт :нови [re: PMLeague]  
Автор NuFc (Valencia CF)
Публикувано30.09.09 15:44



ФрайбурГ :)



Тема 03.10/04.10нови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано02.10.09 23:26



Най-вероятно утре няма да съм на линия, така че ако Дявола може, да пусне лайвскор - ако не, здраве да е. Ако мога да вляза в нета, ще си проличи




Тема Re: 03.10/04.10нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано03.10.09 02:15



Аз ще пусна лайвскора утре, но помощ за поддържането на редовни ъпдейти мога да окажа от неделя късен следобед нататък.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Казус: THE MUMMIES - NO MERCY GANGSTERSнови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано03.10.09 11:19





Тъй като грешката е наша, мисля Чибитос не трябва да получава жълт картон за корекция, а и Мандора също няма претенции. И да, тук съм в крайна сметка днес, но ще вляза онлайн по-късно следобед, така че ще съм благодарен на Мейджъра да пусне Лайвскора - ще има ъпдейти и днес, живи и здрави да сме.




Тема И аз мисля, че няма проблем...нови [re: alessandron]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано03.10.09 11:49



Още повече явно грешката е моя...
Нещо напоследък съм много зле дееба..





Тема Re: Казус: THE MUMMIES - NO MERCY GANGSTERSнови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано03.10.09 12:42



обаче жълтия картон за некоректна корекция (извън 30-минутния срок) остава.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Найтс - Прологнови [re: PMLeague]  
Автор NuFc (Valencia CF)
Публикувано03.10.09 12:42



Кой си ги измисля тия начални часове???
16:45
някакъв бъзик ли е това



Тема Re: Найтс - Прологнови [re: NuFc]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано03.10.09 12:47



Верният час е 16:30.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Е защо?нови [re: Meйджъp]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано03.10.09 12:51



Това са формалности, при това излишни. Твърдо против съм какъвто и да е картон след наша грешка.




Тема Re: Е защо?нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано03.10.09 13:21



Говорехме си за някакви принципи в съседната тема...

Иначе картоните, които трябваше да бъдат показани (допълване на прогнози + пускане в мекия срок), са спестени заради организаторската грешка, но картона за неизпълняването на техническите изисквания трябва да бъде показан.
Само мнение давам, този мач няма да го пипам.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Е защо?нови [re: Meйджъp]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано03.10.09 14:46



Именно заради принципите не трябва да има картон, Мейдж. Момчето не беше длъжно да търси дали ние сме сбъркали и съм убеден, че нямаше да реши да поправя прогнозите ако хипотетично беше пуснал редовен пост. Той редактира само заради организаторска грешка. Мисля, че ситуацията изисква да не налагаме никакво наказание точно заради това - в крайна сметка няма все още действащ правилник на видно място и ако направиш една анкета да попиташ хората дали знаят, че в случай на редакция след 30-те минути не по тяхна вина трябва да се пуска в отделен пост, ще видиш колко точно знаят за това правило. Както и ти си казвал - в началото на мача сме, нека съдията не го разваля с глупави картони.




Тема Re: Е защо?нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано03.10.09 15:07



Възприетият принцип е да има жълт картон в такава ситуация и така е било отсъждано във всичките подобни случаи в предните сезони (сещам се за поне 3-4 такива случая). За мен това е обективният критерий докато не се приеме точно формулирано правило, което да отменя такъв картон при определени обстоятелства.
Но в крайна сметка съдията (в случая оправящият темата/мача) решава дали да даде картон. Нека реши да няма картон, но кой ще обяснява защо се получава този двоен критерий после.....



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Е защо?нови [re: Meйджъp]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано03.10.09 15:14



Убеден съм, че нито един играч в ПМЛ няма да възрази срещу сегашния случай. Но понеже ти си главният организатор на играта и ти движиш нещата, ако кажеш твърдо, че трябва да има картон, ще го впиша. Аз моите доводи ги изложих.




Тема Re: Е защо?нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано03.10.09 15:32



Нека Алекс да реши какво да прави с картона.

Иначе имах голямото желание да ти дам екселчето за лайвскора, ама заради простотии не остана време да го дооправя. Може би за утре, ако не - от следващия кръг (който за голяма моя радост е чак след 2 седмици). Сори :/

Ай лека от мен. Ще гледам да се включа утре по някое време.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Е защо?нови [re: Meйджъp]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано03.10.09 15:34



ОК, лека






Тема ~нови [re: PMLeague]  
Автор PMLeagueМодератор (федерация)
Публикувано05.10.09 18:30



Информационната тема е готова. Остават само няколко дреболии, които ще оправя в движение.

Предлагам да си разпределим задълженията по ъпдейтите, така че информацията да бъде обновявана най-късно до понеделник вечерта след съответния кръг.

Предлагам следното разпределение:
- Аз да ъпдейтвам наказанията + бюлетините.
- Дяволо да поддържа голмайсторите/спасяванията.
- Алекс да нанася резултатите + прилежащите им линкове.
- Поддържащият лайвскора (най-често Алесандрон) да оправя класирането.
Ако нещо не е ъпдейтнато до 15:00 ч. в понеделник, оправя "кой завари".

Става ли така?





Тема + 2 питанкинови [re: PMLeague]  
Автор PMLeagueМодератор (федерация)
Публикувано05.10.09 18:45



Първо, има ли смисъл да се поддържа WAP-версията на Лайвскора. Чисто организационно няма да е проблем, който оправя лайвскора, да ъпдейтва и WAP-а.

И, второ, ако не е станало ясно, Дяволо се отказа от поддържането на анкетата за "Гол/спасяване на кръга" заради обидно малкото участници през миналия сезон. Наистина, ако ще гласуват около 8-10 човека на кръг, няма смисъл от подобна анкета.
Ако има някакви идеи за възраждането на анкетата под някаква атрактивна форма - давайте насам, че ще е жалко да пропадне хубавата инициатива...





Тема Re: ~нови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.10.09 22:33



Ами аз съм съгласен




Тема Днеснови [re: PMLeague]  
Автор PMLeagueМодератор (федерация)
Публикувано15.10.09 06:36



Днес съм на линия най-рано от 18:00 нататък, тъй че някой друг може да оправи мачовете този кръг ;)





Тема Казус THE RED WINNERZ - RODнови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано16.10.09 21:49





Алекс е пуснал 4-ти пост, ма от грешния отбор - какво правим сега? Предполагам няма проблем друг от РОД да си пусне 4-ти пост, обаче с тоя гаф наказание ще има ли, ще се трие ли, що ли ...


Редактирано от alessandron на 16.10.09 21:50.



Тема Re: Казус THE RED WINNERZ - RODнови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано16.10.09 22:57



Може да пусне на верния пост срещу жълт картон, а може друг да пусне на верния пост и няма да има последствия за Алекс.
Но пък имаме една хубава идея за автогол - доста по-логична от досегашните предложения... ;)))



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Казус THE RED WINNERZ - RODнови [re: Meйджъp]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано16.10.09 22:59



Ами Недев вече пусна на 4-ти пост, така че май ще остане така ...




Тема Ресторант "Комисарска среща"...нови [re: PMLeague]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано18.10.09 23:21



... Масата в дъното :))

Или с други думи: пуснал съм една важна тема в комисарския - нека сите комисари заедно се посъбудят малко и да обърнат вземат отношение по въпроса. Ако и тази година изпуснем, вече не знам...



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема за сайтчето на пмлнови [re: PMLeague]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано18.10.09 23:41



нещо не бачка тоя сезон. миналия ми вършеше перфектна работа.

кога да очакваме, че ще заработи?

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: за сайтчето на пмлнови [re: falkenbach]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано19.10.09 00:10



По мои наблюдения не беше особено популярно сред широката ПМЛ-общественост, с други думи - не си изплащаше вложените време и труд.

Ще има обновена версия в близо бъдеще, но колко пълна и редовно ъпдейтвана - това вече е отделен въпрос.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: за сайтчето на пмлнови [re: Meйджъp]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано19.10.09 00:42



ами повечко реклама му вкарвай! аз благодарение на него си проучвах съперниците миналия сезон.

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: за сайтчето на пмлнови [re: falkenbach]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано19.10.09 00:49



Ако под проучване на съперниците имаш предвид преглеждане на предишните им мачове - можеш да погледаш в ИНФОРМАЦИОННАТА тема, раздел РЕЗУЛТАТИ - там имаш преки връзки към всеки мач от предишните кръгове.





Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Текущ кръгнови [re: PMLeague]  
Автор PMLeagueМодератор (федерация)
Публикувано22.10.09 13:34



Няма да имам възможност да оправя днешните мачове. Някой друг да се постарае, ако не - късно вечерта.

Файла за разпределение на служебните мачове за текущия кръг (дано не се налага):


(обаче му открих един несериозен недостатък, че номерата пред мачовете не излизат и трябва да се въвеждат ръчно)





Тема Може ли някойнови [re: PMLeague]  
Автор mandor_of_chaos (Man Utd)
Публикувано23.10.09 16:12



да нанесе състава на Мумиите по постове в главното мнение за мача ни. В моя пост е дадено всичко както трябва, а така като нищо ще се объркат играчите и пак ще трябва да спорим за картони.

Благодаря :)



Тема Случай Гоа дузпаджийскинови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано31.10.09 17:20





При бита дузпа 4 часа и кусур след крайния срок (който е 13:00 за неразбралите, както с нападателните са сроковете с дузпите, Гоа що само проблеми създаваш, да беше от вчера в тая игра разбирам, а ти си ветеран) ДАВА ЛИ СЕ КАРТОН?




Тема Жълтият картон на Резо с НМГнови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано31.10.09 19:03



Да го има ли да го няма? В този ред на мисли аз съм ЗА при всякаква нецензурна дума в Главната тема да има картон, защото стават казуси, достойни за епоха в юриспруденцията. Ако картонът на Резо се запази, според мен е редно да има такъв и за Фогела !!!




Тема Re: Жълтият картон на Резо с НМГнови [re: alessandron]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано31.10.09 19:42



бате, интересно ми е ако в заглавието, в което си пускам пргнозите пиша "Кур за извънземните" , ще имам ли картон , щото настоящия случай точно на това прилича





Тема Re: Жълтият картон на Резо с НМГнови [re: RElaxing ZOne]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано31.10.09 19:46



Ще има, баце, за да не хитреете и да мисля дали си имал предвид шегата, или си искал да провокираш и обидиш някого. В конкретния случай знам, че НМГ са от Пловдив, но не им знам клубната принадлежност - затова сложих картон, предположих, че има от Локо там. Така реших, не твърдя, че е правилно - може и да съм сбъркал. Ако колегите кажат, че съм сбъркал, махам картона веднага и не споря ...




Тема Добавих жълт картон и на Фогеланови [re: alessandron]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано01.11.09 15:38



Считам, че е справедливо с оглед картона на Резо. Който иска, да обжалва, аз така и не чух мнението на другите модове тук.




Тема Re: Подкрепямнови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано01.11.09 16:07



Подкрепям! Куровете вкъщи или на стадиона!
Може би само вечният форумен рефрен "Кур за Дира" трябва да остане свободна зона без картони





Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Случай Гоа дузпаджийскинови [re: alessandron]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано02.11.09 10:41



Съжалявам, че ти отварям работа. Бих я, когато можах



----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)

Тема Re: Случай Гоа дузпаджийскинови [re: Г-н йOдA]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано02.11.09 10:50



Е що не я би като пусна вратарски (12:41)?






Тема Re: Случай Гоа дузпаджийскинови [re: alessandron]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано02.11.09 21:36



Щото се върнах от прага



----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)

Тема Re: Случай Гоа дузпаджийскинови [re: alessandron]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано02.11.09 22:12



да е бил навреме, не я зачиташ и толкова. това е подарък, негов проблем си е дали ще се възползва.



Тема Re: профилактика на систематанови [re: PMLeague]  
Автор PMLeagueМодератор (федерация)
Публикувано16.11.09 17:10



Възможно е тези дни и аз като Попа да изчезна за 1-2 седмици за профилактика на системата (мозъчната), да го имате предвид. Основното питане е за оправянето на мачовете четвъртъците. Иначе ще пратя номинираните мачове за 1-2 кръга напред.

Ще предупредя допълнително.





Тема Ще се постараем...нови [re: PMLeague]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано17.11.09 16:47



Ти бегай почивай...



Тема Re: профилактика на систематанови [re: PMLeague]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано21.11.09 11:57



za razlika ot popa pone preduprejdavash, koeto e pohvalno!



Тема Казус "Тиро"нови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано21.11.09 15:56



Един редовен номер в ПМЛ - да дойде някой (

) и да се сети в три и кусур следобед да пуска нападателни прогнози. Сега, АКО НЕ БЪРКАМ (Мейджа да каже), ТОВА НЕ НОСИ НИКАКВО НАКАЗАНИЕ !!! НАСТОЯВАМ ОТ ДРУГИЯ СЕЗОН ПОДОБНО НЕЩО ДА ЗНАЧИ ДИРЕКТЕН ЧЕРВЕН КАРТОН !!!




Тема [ПМЛ - S9W9] Лига, VIІI кръгнови [re: PMLeague]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано28.11.09 11:03



Всички нападателни (без вратарски) прогнози, пуснати до 11:00 са нанесени.
Гонзо видя, че току-що е пуснал (срещу ЖК), но нямам време да нанасям...

От мен толкова...



Тема Re: Казус "Тиро"нови [re: alessandron]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано28.11.09 13:44



neka!



Тема Аз и тук да попитамнови [re: PMLeague]  
Автор Гoнзo (Гладиатор)
Публикувано28.11.09 15:01



Защо не ни променихте мача във Франция ? Имаше достатъчно време а и никой още не беше нанесъл мачовете .


БОГ прощава ЛЕВСКИ НЕ

Тема Re: Аз и тук да попитамнови [re: Гoнзo]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано28.11.09 15:20



Значи честно да ти кажа това решение го оставихме на Мейджъра, а той не каза нищо. Признавам, не знам как се процедира в такъв случай - ти сравнително навреме сигнализира. Макар че в случая вие печелите, защото противниковият вратар хаби избивка по мач, който е отложен. Предполагам, обаче, че просто нямаше да се позволи промяна, което аз лично не одобрявам, но това е само предположение. Съжалявам




Редактирано от alessandron на 28.11.09 15:23.



Тема Re: Аз и тук да попитамнови [re: Гoнзo]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано28.11.09 15:23



sled suotvetniq srok chetvurtuk 15:00 nqma kak da se smeni macha.



Тема КАЗУС КОНФЕРЕНЦИЯнови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано28.11.09 19:15





Ако голът ни бъде отменен, оглавявам съпротивата срещу изхвърлянето на шибаните английски села от ПМЛ и не ми пука колко британофили ще са против !!!




Тема братле,нови [re: alessandron]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано29.11.09 02:24



имам два въпроса:

Ако този поток не бе от шибаните английски села, а от италианските градски серии, в които по принцип няма нищо шибано и италианофилите са си ок с тях, дали щеше да повдигнеш същия въпрос. Т.е. дали проблемът е в това че срещата е в Англия или пишеш по принцип. Според мен смесваш двете неща, но го отдавам на любовта ти към гадните ингилизи



И второто ми куестионе... Защо не взе страна по казуса когато Гонзича го писа съвсем ясно и точно още в четврътък, когато се знаеше че мача на Монако е отложен. Според мен казусът е абсолютно един и същ - няма приключил мач от обявената програма. Това че още в четвъртък не се знаеше дали ще хванем Лил, не мисля че е разлика. Тук гъмжи от специалисти на вече приключилите мачове, но в крайна сметка по-важно е какво и как се казва преди да са започнали.
Всъщност да.. ти го каза .. чака се Мейджъра. Ами тогава сега също отправи проблема към него. Той е свикнал вече за всеки проблем да се цитира неговия ник.



Предният кръг писах, но ПАК КАЗВАМ... това е само една ШИБАНА игра... играйте я за кеф и по правилата.. хубави или лоши те са такива. Още повече че специално ти си мод и би следвало да знаеш правилника. А за това какъв е този правилник, най-малко са виновни шибаните английски села.. мисля поне с това си съгласен

П.С. С това ни най-малко не се обявявам за присъствието на т.нар. села в играта. Но имаше анкета за това и т.н. Мейджа го каза много ясно по друг повод по-рано през седмицата.



Тема Re: поправканови [re: Stuart]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.11.09 03:13



Отборът може да сменя до 15.00, организаторът може да сменя със служебен до 21.00. При запитването на Гонзо бяха минали и двата срока.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: КАЗУС КОНФЕРЕНЦИЯнови [re: alessandron]  
Автор MetamorphOZes (of the souls)
Публикувано29.11.09 12:19



нямам време да влизам в дискусионния сайт на федерацията
мнението ми накратко:
ако следваме логиката на сегадействащите разпоредби в играта, голът не трябва да бъде зачитан
абстрахирайки се от това кой какво хваща/не хваща (това е субективен критерий и не може да бъде взет под внимание) имаме един незавършил мач и един завършил -т.е отборите са в неравностойно положение

останалото анфо го е казал много добре
още нещо обаче ..мисля,че според сегадействащите правила и тяхното тълкуване така трябва да се постъпи в конкретния случай

но не го намирам за ПРАВИЛНО !

и съм категорично ПРОТИВ това правило и то открай време !
при отпаднал мач на единия отбор, мача на другия отбор трябва да се зачита

нека го наречем късмет или спортен шанс..и това трябва да го има в играта





Тема Re: КАЗУС КОНФЕРЕНЦИЯнови [re: MetamorphOZes]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано29.11.09 12:40



Не е баш така, защото отборите могат да влияят на този късмет - да избират умишлено грешни/отложени/преместени мачове с надеждата да минат при организаторската проверка; или да търсят мачове с голяма вероятност за отлагане и да ги сеят на съперника.
Е, поне ще се засили домакинският фактор, ако не друго :))



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: КАЗУС КОНФЕРЕНЦИЯнови [re: Meйджъp]  
Автор MetamorphOZes (of the souls)
Публикувано29.11.09 13:18



можеш да засилиш нещо , което съществува
сега домакински фактор просто няма





Тема Re: КАЗУС КОНФЕРЕНЦИЯнови [re: MetamorphOZes]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано29.11.09 13:29



Добре бе, Резо, защо и двамата с Анфо ми сравнявате ОТЛОЖЕН, НЕИГРАН МАЧ СЪС ЗАПОЧНАЛ ТАКЪВ, КОЙТО ХЕМ Е ОТИШЪЛ НАД ДАДЕНИЯ ОТ ПРОТИВНИКА ДИАПАЗОН, ХЕМ СА СЕ ИГРАЛИ МИНИМУМ 72+ МИНУТИ (последният гол е в 71-вата минута)? Няма изрично правило за започнал мач в ПМЛ, нека и Мейджа ти каже. Изобщо не е справедливо да ни се отменя гола, защото така или иначе Нивата изпускат своя мач и то още в 28-та минута. И говорим за конкретна ситуация, не за общо правило.




Тема ами да..нови [re: alessandron]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано29.11.09 14:09



съгласен съм с п.п.- то, но в крайна сметка това са елементите на играта. Аз също като гост никога не съм избирал под Англия-1, макар и там да съм го правил мнооооооого рядко. Едва ли някой следи толкова изкъсо подобни лиги, че заради 1 човек да се тормозят 5-6, които трябва да 'прогнозират' или избиват даден мач, в който наистина всичко е възможно.

Виж за останалото може да се спори и да се търсят различни тълкувания. Ако другият отбор бе отбелязал гол с това, което се е приело за резултат дали е редно да се зачете и той? Абстрахирай се от 28-ата минута.
Или какво правим ако се зачете вашия гол, а утре дебелите задници във ФА се съберат заради някой английски Дражев и решат да се преиграе мача и вземат пък че изкарат резултат, който се хваща от съперника ви?

И тук наистина не спорим за това кое е справедливо или редно. Толкова казуси има, които са се дъвкали във времето, в които и двете спорещи страни са имали добри и справедливи доводи. Но като се приеме решението то важи и за двете страни..

А за лайвскора. Само адмирации!!



Тема Re: ами да..нови [re: AnfieldBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано29.11.09 14:19



Бате, стига с АКО. НЕ Е АКО. КОНКРЕТНО Е. Призовах ви да не ми разтягате общи локуми, а да погледнете КОНКРЕТНАТА СИТУАЦИЯ. АКО МОЖЕШЕ ДА ИМ ИЗЛЕЗЕ РЕЗУЛТАТ НА КРИВА НИВА, ЩЯХ ДА СЪМ ТВЪРДО ЗА ОТМЯНА НА НАШИЯ ГОЛ. НО НЕ МОЖЕШЕ !!!




Тема Хайде сега нека всички гласувалинови [re: alessandron]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано29.11.09 17:33



комисари влезнат пак в комисарския форум и да видят какво е пуснал Мейджъра и какво са подкрепили те преди началото на сезона ...




Тема За да не седят хората в неведениенови [re: alessandron]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано29.11.09 18:21



оказа се, че има прието правило баш за такъв случай и то преди началото на настоящия сезон, ма кой да помни

Голът ни се зачита, но въпреки това не е лошо и комисарите да поосвежат паметта си къде ни е ръководния форум. Извинявам се още веднъж за ненужната патърдия - който не чете, така става ...




Тема ако пък се загледаш малко...нови [re: alessandron]  
Автор mandor_of_chaos (Man Utd)
Публикувано29.11.09 20:30



Ще видиш, че е прието още през Април 2008. Нали не мислиш, че някой ще помни какво сме приемали без да има цялата информация на едно място :)



Тема Re: ако пък се загледаш малко...нови [re: mandor_of_chaos]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано29.11.09 20:32



Ами принципно за такива по-особени правила е редно да се сетя, нали все пак съм мод. Обаче явно и на мен RAM-та ми е позапълнена ...






Тема КАЗУС ARLITO - THE CURSEDнови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 13:18



Спърс

. Това е картон за него плюс падане на мача ли?




Тема [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: PMLeague]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано05.12.09 13:25



Аз съм дотук. Нанесени са всички нападателни прогнози и нито една вратарска... От мен - толкова... Може би само някой друг коментар по-долу...

Ако имаше как - с удоволствие бих дал картон на играча Владето Фулъм - баси майката как трябва да си играеш, за да махнеш цифрите пред всеки мач... И после колко повече време ми отне на мен, за да оправя тази мизерия... СТИГА БЕ - толкова ли сте безхаберни (да не употребявам по-цветисти думи)... Просто не знам какво да кажа...

Редо пък уж щеше да "реди" мача с РОД, а то к'во излезе - взеха му и титулярното вратарско име...



И финално - подемам инициатива за отстраняване на отбора РЕД ЛУЗЪРС!!! Такива несериозници нямат място в играта... И няма смисъл всяка седмица по пет човека да почивам и да не играят в ПМЛ, защото Трипер и компания са мулти несериозни...
Предлагам още от този мач да бъдат служебни извадени от Б-лигата на ПМЛ и от цялото ПМЛ... Всичко друго е безмислено...
И също така предлагам другия сезон отпадналите от А -лига да бъдат 4 отбора, за да се изравнят двете лиги - по 10 отбора във всяка... Хем повече дати, хем повече равностойност и т.н... Сега не ми се дискутира в подробности... РЕД ЛУЗЪРС вън от ПМЛ!!!

'Айде чао...



Тема Ами вече да...нови [re: alessandron]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано05.12.09 13:27



След като чак сега го виждаме - ЖК за грешен избор мачове и двата отбора играят с по 7 мача...





Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 13:29



Принципно подкрепям и двете неща - особено Владето Фулъм и аз всеки път му сменям цифрите и не мога да разбера как успява да пусне без кодовете - това само нарочно имам чувството че може да стане.

За Уинърз е дълга и широка, но те спазват правилата като цяло и нямаме основание да ги отстраним - правило за несериозност не ми е известно. За съжаление действително е проблемно за водещите играта като решат да пуснат по двама души, или се появи вратар в събота по нощите да избива - но това е положението.

п.п. Виж на Арлито освен Владето какви ги е свършил Спърс и кажи какво правим - аз лично мисля картон за некоректен избор мачове трябва и незачитане на мача?




Тема Re: Ами вече да...нови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 13:30



Окс. Айде лека, аз поемам оттук нататък, сега подготвям Лайвскора и после ще довъведа вратарските ...




Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: alessandron]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано05.12.09 14:09



Мачът би трябвало да отпадне и да играят с по 7 мача, ако са на една и съща позиция. Ако са на различни позиции (примерно единият мач - номер 2, другият - номер 3), тогава не знам.

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: Г-н йOдA]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 14:10



На една и съща са






Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: alessandron]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано05.12.09 14:12



доколкото си спомням от преди време всичкото това е падане на мача + жълт картон за владето фулъм.

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: AlexBG]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано05.12.09 14:14



ако я продължават така, предполагам, че сами ще се откажат, но си има правила и след като ги спазват не може ей така да се изхвърлят.

освен това според мен целта е да има повече отбори, а не да намаляват

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: falkenbach]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 14:15



Целта е да има повече сериозни отбори. Щото, Фалк, никой от модовете не му е работа да организира нещата, всичко се прави на добра воля, а така е най-трудно - опираме до добрата воля, дето като я няма само при един и става страшно трудно - нещо като кацата мед с лъжичката лайно.




Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: alessandron]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано05.12.09 14:20



е добре де, четирима модератори сте - мачовете са 10.
толкова ли ви е натоварено?

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: falkenbach]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 14:24



Всъщност сме двама, често и един в събота - ако Алекс нещо е зает покрай детото, оставам в общия случай само аз - Мейджъра се разправя през седмицата обикновено, Дявола напоследък все е на работа събота и неделя. А повярвай ми, Лайвскор е най-мизерното нещо да се прави, защото проверявам всяка една дадена прогноза и нанасям часовете на всеки мач в отделен файл - всичко ръчно. Отнема ми по три часа при плавен преход и това ако са нанесени прогнозите в Главна тема - ако не, донанасям и тях. А като се появи и казус, съвсем се сговнят нещата - все пак и аз не искам по цял следобед събота да бъхтя ПМЛ ...




Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: alessandron]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано05.12.09 15:28



ами като е такова положението в събота, тогава аз мога да поддържам лайф скора, и без това си правя мой (за лична употреба) за абсолютно всички мачове от А групата и следя класирането.

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: falkenbach]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 15:40



А за "Б" Група?






Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: alessandron]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано05.12.09 15:42



е четири мача са, колко му е?

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: falkenbach]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 15:44



Добре, я ми прати на бележка формата, в която си пишеш Лайвскор-а. Аз ще ти пратя моята и да сверим - така ще е по-лесно да знам как работим :)




Тема Re: [ПМЛ - S9W10] Лига, IХ кръгнови [re: alessandron]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано05.12.09 15:55



пратих ти, пращай твоя

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: КАЗУС ARLITO - THE CURSEDнови [re: alessandron]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано05.12.09 17:02



Поне можеше да го махнете тоя Скънторп или да сложите някаква отбелязка. Понеже гледам Гамена даже го е избил, а и аз самият се чудех дали да не го пипна.



Тема Re: КАЗУС ARLITO - THE CURSEDнови [re: Stuart]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 17:04



Сложил съм въпросителни в избора, но не и в постовете. Принципно няма стандарт за случая ...




Тема Re: КАЗУС ARLITO - THE CURSEDнови [re: alessandron]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано05.12.09 17:16



А трябва да има - ЖК за всички модове.

Сигурен съм, че има някъде из правилника какво се прави в случая.

А и в крайна сметка все пак играем срещу дузпа - ами ако Спърса беше сложил 3 еднакви мача?



Тема ТАКА,нови [re: PMLeague]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано05.12.09 21:48



В правилника четем следното:

3) Некоректни мачове
- За некоректни се вземат всички мачове, които не спазват някое от изискванията за избор на мачове.
- Ако се установи наличие на некоректни мачове по вина на отбор след изтичане на позволения срок за редактиране (30 минути след пускането), назначат се служебни мачове, а виновният състезател се наказва с жълт картон.
- Ако се установи наличие на некоректни мачове по вина на организатора или някой независещ от играчи и федерация фактор, то въпросният отбор има право да ги коригира в определения срок за избор-мачове (четвъртък, 15:00). В случай, че това не стане, назначават се служебни мачове.

И по-надолу:

> в случай на дублиране, когато един и същи мач попада едновременно в избор-мачове за домакина и избор-мачове за госта, "клонингът" (мачът, който е избран за гостите) се заменя служебно с най-горния валиден мач от съответния поток (ако той вече присъства в избора, следващия мач по низходящ ред).


Та, питам аз - какво правим в този случай? Мисля, че съвсем спокойно мога да поискам преиграване.



Тема Re: ТАКА,нови [re: Stuart]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано05.12.09 22:01



ами реално погледнато си абсолютно прав, ако това правило е наистина така.
аз си мислех, че не се счита мача, но явно съм се объркал.

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: ТАКА,нови [re: Stuart]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 22:02



Не знам какво правим. Искай каквото сметнеш за добре, ще имаш право - според правилника поне имаш. Аз видях дублирания мач при изтичане на всички възможни срокове за нападателни прогнози, така че не виждам как можех да го сменя със служебен ...




Тема Re: ТАКА,нови [re: alessandron]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано05.12.09 22:19



При незаменяне на некоректните мачове до изтичането на срока за даване на мачове (четвъртък, 15:00) същите трябва да се считат за отложени.

или нещо такова - трябва да се добави в правилника

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Тема Re: ТАКА,нови [re: Г-н йOдA]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 22:22



Е да, ама няма такава поправка сега и Язрод е прав да се сърди. Аз лично мисля, че ако Курск поискат преиграване, трябва да се уважи молбата им и бих ги подкрепил.




Тема Re: ТАКА,нови [re: alessandron]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано05.12.09 22:35



е изчакай да видим дали ще бият

ако Курск бият, според мен Арлито трябва да поискат преиграване базиращо се на същото правило

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Re: ТАКА,нови [re: falkenbach]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 22:43



Хаха, вярно

п.п. Мерсаж :)




Тема Re: ТАКА,нови [re: falkenbach]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано05.12.09 22:45



Аз не чакам да видим дали ще бием. Чакам да видя Мейджъра дали има да каже нещо по въпроса, а също и да се консултирам с членовете на тима. Защото какво сега - някой може да пусне и 8 еднакви мача някой кръг и ако модовете не ги поправят там до края на техния си срок (21:00 четвъртък, ако не се лъжа), какво следва? Това си е формално нарушение на правилата за мен.



Тема Re: ТАКА,нови [re: Stuart]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано05.12.09 22:54



Е чак 8 мача едва ли ще пропуснем, макар че да не се кълна ...






Тема Re: ТАКА,нови [re: alessandron]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано05.12.09 23:54



Казвам принципно. Дали един, дали осем - нарушението е едно и също.



Тема Официална жалба от THE CURSEDнови [re: PMLeague]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано06.12.09 16:44



След консултация с членовете на тима на The Cursed и поради странното мълчание на Мейджъра подаваме жалба относно нарушение на правилата от страна на организаторите на ПМЛ във връзка с дублирания мач в срещата ни с Arlito. Искаме преиграване на двубоя в удобна за целта седмица.

THE CURSED



Тема Тоз пък...нови [re: Stuart]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано06.12.09 17:31



Мисля, че няма да има проблем с отхвърлянето на подобна жалба... Аз лично гласувам ПРОТИВ...

Що се отнася до така нареченото "нарушение на правилата от страна на организаторите" - е досега такава наглост не бях чувал... Съвсем сериозно говоря...

П.С. Разбирам, че ви е криво, защото сте изпуснали мача още с непуснатите потоци, ама по такъв начин да искате да "си наваксвате" - меко казано е... не знам... сами си дайте епитети...

'Айде лека от мен...



Тема Re: Тоз пък...нови [re: AlexBG]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано06.12.09 17:50



Ние мача, че сме го изпуснали, изпуснали сме го. Но вие, драги ми господа, че не сте спазили правилата на играта, а сте си правили, каквото ви дойде - това няма нужда от коментиране. Така че айде, ако обичаш, без "гласувам против". Няма какво да се гласува тука. Или се спазват правилата, или не. Вие не сте ги спазили.



Тема В случая е правнови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано06.12.09 18:30



Постнал е и правило. Мейджъра е редно да се произнесе и да каже кога ще се преиграва мача. Аз засега няма да включа в класирането срещата.




Тема чисто юридическо становищенови [re: Stuart]  
Автор ReZaldinho Flamengao (ЦиЦилизован)
Публикувано06.12.09 19:40



1.Така подадена една ЖАЛБА не върши работа и не е основание да се задейства какъвто и да е механизъм. Липсват най-важните реквизити - описание от какво точно се жалва жалбоподателя и кое е нарушението.
Какво се иска е изяснено-преиграване ..Ок. За срокове не говорим, защото не са уредени. Формулировката "нарушение на правилата от страна на организаторите на ПМЛ" също е грешна. Липсва конкретика кое правило е нарушено и с какви действия/бездействия.

2. В цитираните извадки от правилника от Stuart не виждам препратка към част от Правилника ,касаеща "Преиграване на мач от ПМЛ" ..в такъв случай приемаме,че такава част отправилника липсва.
В такъв случай се налага разширително тълкуване на съществуващите норми, които е споменал Stuart, в частта "дублиране на мач" - > в случай на дублиране, когато един и същи мач попада едновременно в избор-мачове за домакина и избор-мачове за госта, "клонингът" (мачът, който е избран за гостите) се заменя служебно с най-горния валиден мач от съответния поток (ако той вече присъства в избора, следващия мач по низходящ ред).
Лошото е,че никъде няма предвиден случай, в който мача не е заменен служебно оторганизатора - тоест ,изправени сме пред прецедент....

3.Писаното право (Правилата на ПМЛ) не помага да се реши казуса...И след като по законосъобразност е невъзможно да се вземе еднозначно и категорично становище по казуса,сме длъжни да го преценим по целесъобразност.
Моето мнение е,че НЕ Е целесъобразно и не е ОБЕКТИВНО ОПРАВДАНО един мач от ПМЛ да се преиграва заради един-единствен отпаднал мач и за двата отбора.
Ако тълкуваме по аналогия ,мачове от ПМЛ не се преиграват дори и при 2 или 3 отпаднали мача за двата отбора, при лоши атмосферни условия.
В случая отпадането на мача може да се приеме като отпаднал от наличието на външен фактор - бездействието на едно НЕЗАИНТЕРЕСОВАНО ЛИЦЕ ,каквото се явява модераторското тяло в играта.

4. Моето крайно становище, влседствие на гореизложеното - намирам жалбата за неоснователна.



Тема Re: Официална жалба от THE CURSEDнови [re: Stuart]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано06.12.09 19:44



човек, не се правете на путки. ебаха ви с 6:2. дори и тоя мач да ви го бяха дали, най-много 2 гола да вкарате.

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Добавете си 2 голанови [re: Stuart]  
Автор GAMEN4O (пристрастен)
Публикувано06.12.09 22:33



7:4





Тема Re: Официална жалба от THE CURSEDнови [re: Stuart]  
Автор Suprs (ентусиаст)
Публикувано06.12.09 23:45



Ей това е - веднъж ще пусна мачове и веднага създавам казус

Така преди време веднъж бих дузпа (две всъщност) и не само че създадох казус, а и цял отбор се разпадна заради това (сори Блуфи, не съм аз виновен за разпадането на Блу Пауър, всичко стана заради изпитите, които Гамена е изкарал на Мейджъра;). Имам талант явно

Иначе всичко стана защото когато пусках мачовете бързах да гледам мача с Виляреал и явно в бързината съм пейстнал един и същи мач и за двата отбора. И между другото в конкретния случай това е от полза на Кърсд защото за нас бях избрал Нюкасъл - Уотфорд. 100% щяхме да го имаме 2:0, така че или щяхме да имаме гол (или два;) повече, или те щяха да си похабят избивка/и за тоя мач.

Сега като прегледах правилата, които Стюърт е цитирал, не видях да пише нищо за преиграване. Не разбрах на кое точно правило се оснавава искането им - правилата казват какво се прави при даден един и същ мач за двата отбора, но не казват, че ако по някаква причина това не стане, мачът трябва да се преиграе. Пише ли някъде, че при всяка грешка на модераторите мачът трябва да се преиграе?

Присъединявам се към написаното от Резо (аналогията със случаите, при които някои от мачовете са отложени или прекратени е много на място според мен), като ще добавя още един аргумент. Нормите, отнасящи се до налагане на наказания, НИКОГА не могат да се тълкуват разширително - стар принцип в правото. С други думи не може да се наложи наказание за деяние, за което към момента на извършването му изрично не е предвидено съответното наказание.

В заключение, каквото и решение да се вземе, явно съм много добър с избора на мачове: 7-2 е рееееееезултат....



Тема Re: Официална жалба от THE CURSEDнови [re: Suprs]  
Автор ReZaldinho Flamengao (ЦиЦилизован)
Публикувано06.12.09 23:58



хехе,точно така е както казваш, но конкретния случай не мисля ,че можем да го причслим към наказателното

по-скоро административно някакво такова казусче,породено от бездействието на корумпиран ПМЛ чиновник





Тема 7:2, 7:2 колко да е 7:2нови [re: Suprs]  
Автор GAMEN4O (пристрастен)
Публикувано07.12.09 00:14



Осмичка давам им да и го пишат двоен и троен мача





Тема Re: Официална жалба от THE CURSEDнови [re: ReZaldinho Flamengao]  
Автор Suprs (ентусиаст)
Публикувано07.12.09 00:17



Е, ясно че не е наказателно, ама нали трябва да звучи аргументирано ;) Ама така или иначе не мисля, че може да се преиграе мач без това да е изрично предвидено в правилата.

п.с. междувременно вкарахме осми с Бенфика 4:0. Жалко, развалихме хубавия резултат





Тема Re: Официална жалба от THE CURSEDнови [re: Stuart]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано07.12.09 00:59



При получилия се резултат оттегляме жалбата. Нека обаче на разни като фалка да е ясно, че жалбата е пусната при резултат 2:2, а първия път, когато стана дума за преиграване, беше още при 0:0.

Нека също така обаче да е ясно, че ако резултатът беше се запазил в рамките на гол-два и отново имахме същите "чисто юридически" измислици-премислици, които освен всичко са погрешни поне в няколко аспекта (примерно, че Мейджъра или Дяволо като играчи в А група били "незаинтересовани лица" или че премахването на мач в противоречие с правилника на ПМЛ било същото като отлагане на мач заради наводнен терен), тогава единственото решение за нашия тим щеше да бъде излизане от шампионата на ПМЛ.

Също така искам да отбележа, че мълчанието на Мейджъра в никакъв случай не спомага за решаването на подобни въпроси, но това си е негова работа. Аз лично се оттеглям от така наречената "Комисия", която в последно време започна да взема решения (ако въобще може да се каже, че взема някакви решения) на базата на това кой с кого играе и кой му е по-симпатичен.

Толкова. Считаме въпроса за приключен.



Тема Re:нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано07.12.09 04:38



Грешката е моя, за което се извинявам. Пропуснал съм дублирания мач от бързане да оправя темата. Нито е за първи път, нито ще е за последен, тъй че не виждам какви са тези "казуси", дето се разискват надълго и нашироко... Подобни случаи е имало и в предишни сезони. Дублираните мачове се анулират, а виновният състезател получава жълт картон. За преиграване е несериозно да се говори.





Тема ами..нови [re: Stuart]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано07.12.09 09:37



чест ти прави това мнение.. друго кой знае какво не може да се добави.



Тема ето ти една "измислица-премислица"нови [re: Stuart]  
Автор ReZaldinho Flamengao (ЦиЦилизован)
Публикувано07.12.09 12:00



Абе, мисля ..измислям , премислям в момента и не мога да се сетя какъв е точно ще да е интереса на Дяволо, Мейджър, Алекс или Сандро да не ви сменят мача , и защо да са заинтересовани в случая!??!


явно някой е искал да ви прецака или са замислили жестока мод-конспирация срещу вас с този прословут мач !

КЛАСИЧЕСКО НЕДОГЛЕЖДАНЕ от страна на модовете и много шум за нищо...

Контравъпрос - какво ще стане ако и те нададат глас за МАСОВИТЕ недоглеждания и за редовните заспивания на играчите, които я неизписали пост, я име, я грешно копирали мачове, я потоци , я кво лине !? И вършат ДОБРОВОЛНО работа, която не им се заплаща , нещо повече-принудени са да търпят предимно негативи ???

всички играем от години и би трябвало да знаем добре кое и как ...Нормално е за 10 години и те да правят по 1-2 грешки на сезон
а в случая "грешката" им е доста далече от определението "фатална грешка"

чест ти прави оттеглянето на жалбата ,но не и епитетите след това

"измислици-премислици", батенце, имаше едно време по телевизията, а тези неща, които съм писал се изучават още от римско време....и не за месец-два , а с години се изучават

Ако смяташ ,че с тези измислици-премислици искам да взема страната на Арлито във вашия спор, това дълбоко ме обижда, драги

слава богу ,че е правото, за да може да се преценяват обективно такива казуси, а не на кой както му скимне и според личния интерес....
Харесва ви или не, ЦЕЛИЯ НИ ЖИВОТ е свързан с правото
непознаването на нещо, подсъзнателно води до отричането му..не съм първия не си и последния , който го определя като "измислици-премислици" ..
Интересно обаче как с подобни "измислици-премисслици"печеля дело след дело пред КЗК, като съм твърдо убеден в правотата си ....


далеч съм от намерението да влизам в ролята на съдник в спора ви, напротив-абстрахирал съм се напълно от това кой играе, защо играе и за какво се бори и съм разсъждавал по същество на база факти и тяхното наличие или липса....

ако имам личен интерес, то е мача да се преиграе, защото Арлито са ни конкуренти за тройката и за мен и отбора ми е по-добре да не спечелят ...но на база "измислици-премислиците" смятам ,че не е правилно и твърдо стоя зад мнението си !

тежки обвинения в последната част от изказването ти, което отново не ти прави чест

конкретно кой , кога и какви решения е взимал в Комисията , според това с кого играе, изхождайки от личния си интерес ??? ..дай конкретика с имена, а не така недоизказано

много е лесно да се плюе на нещо и да кажеш "майната му, аз напускам,, толкова по темата"...

Доказал си през годините ,че си човек, който може да мисли градивно и да критикува градивно, и изненадващо за мен тук навлизаш в хлъзгавата територия на личностните конфликти



Тема Re: ето ти една "измислица-премислица"нови [re: ReZaldinho Flamengao]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано07.12.09 13:08



Никъде не твърдя, че някой е седнал да прави конспирации срещу нас. Просто твърдя, че това си е своего рода формално нарушение на правилника от страна на четиримата (повтарям четиримата) модератори. Доглеждане или недоглеждане - това какво значение има? Аз много добре си спомням един мач на Черно море с Локо Пд на Армията, който заради едно такова "недоглеждане" на съдията беше преиграван после. Ако не си спомняш, мога да ти опресня паметта. Но това е принципното положение на нещата само. В нашия случай 8:2 говори достатъчно и съвсем нормално аз лично, а и другите от нашия отбор, считаме въпроса за приключен. Интересно обаче ако бяхме свършили 2:2 или 3:2, тогава дали пак щяхме да си измисляме и премисляме. Много ми е интересно също, ако на тия дела, дето ги печелиш едно след друго, съдията започне да си прави, каквото си иска в явно (и тук повтарям - явно) противоречие със закона, ти дали ще му излезеш с целесъобразността от байтошово време? Съмнявам се.

И да, държа си на мнението, че голяма част от нещата, които си написал по-горе, са измислици, премислици и добавям - недомислици. Особено пък това с приравняването на случая с отлагане на мач. И това ли ще мине пред съдията или там пред КЗК или МЗК? Това е все едно аз да се оплача от дъмпинг на конкуренцията и отсреща да ми кажат "ама видите ли, ние сме объркали етикетите с цените и от недоглеждане сме изпуснали една нула". Минава ли пред КЗК, баце? Същата работа и с "незаинтересованите лица". Нали с конкуренция се занимаваш, отборите в същата група с нас и Арлито не са ли конкуренция? И не са заинтересовани лица ли? Айде нема нужда.

Относно несъстоятелността на Комисията - справка нейната заседателна зала. Няма нужда от конкретика, всеки сам да си прави изводите. Аз своите си ги направих вече.

Относно доброволно работещите модове - ами и ние, редовите играчи, сме тук доброволно. Ако се махнем, както направиха вече доста хора, модовете и да искат някой да им плаща, няма да има кой. Играта е за хората, а не за организаторите. Ако искат да им се плаща - правят си платен сайт и дерзаят. Другото са спекулации.

Толкова.

Успехи!



Тема Re: Официална жалба от THE CURSEDнови [re: Stuart]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано07.12.09 13:19



споко

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Най-интересното ми е ..нови [re: Stuart]  
Автор Kyecчън (Pink Pearl)
Публикувано07.12.09 13:22



защо магера мълчи и не се произнася .. а пише някакви глупости в темата за лайвскора ... Не за друго ама ми е интересно да чуя неговото обективно становище и да се посмея





Тема Re: ето ти една "измислица-премислица"нови [re: Stuart]  
Автор ReZaldinho Flamengao (ЦиЦилизован)
Публикувано07.12.09 13:51



ама такива дървени философи най-обичам :)))

целесъобразността не е от байтошово време , бате ..има си я и до ден днешен....Дори любимата ти КЗК, МЗК, ПЗК , АК-47 , преценява ПЪРВО ПО ЦЕЛЕСЪОБРАЗНОСТ дали да спре една процедура !!!, а после по законосъобразност ...изводите оставям за теб

не приравнявам случая, тълкуваме по аналогия.... и то бройката на мачовете за това дали да се преиграва среща в ПМЛ, съвсем различно е ...
правото няма общо с дъмпигна и свободния пазар, търговийката и алъш-вериша
в правото нещата са черни и бели и са кристално ясни (е , и сиви могат да бъдат, според зависи кой е законодателя)

така че, за теб е измислица-премислица, щото очевидно не го разбираш, за мен е от ясно - по ясно



ако на мен не вярваш (щото явно тука сме се събрали все вождове и си мислим ,че сме най-велики), събери мат'рялите по делото :р, изложи ги дори на второкурсник по право от СУ и ще видиш ,че мнението му няма да се различава много от моето

казуса във вашия мач е елементарен и за този мач не може да се намери и кьораво основание да се преиграе ...най-малкото, защото няма ясни хипотези относно преиграването в правилника на ПМЛ

Да, модераторите са НЕЗАИНТЕРЕСОВАНИ ЛИЦА ....заинтересован може да е лицето Х, в ролята му на играч на еди кой си отбор..За мен модератора е незаинтересован, страничен фактор, който няма изгода да ви прецака мача...Ако ти мислиш ,че някой конкретно ви е преебал нарочно, кажи в кой се съмняваш, иначе хвърляш кал по всички .
Аз лично категоричо не допускам ,че някой ще тръгне нарочно да прави такива номерца на дребно !

Не на последно място - резултата от мача , който е един изцяло СУБЕКТИВЕН фактор, въз основа на който обаче ти си склонен на вариативност или/или относно жалбата.....

класически правен автогол си бележиш тук

ако мача беше свършил 2:2 и се бе запънал за преиграване, щях да те разгромя много по-подробно ..онова мнение го написах за няма и 5 мин.

успехи и на вас ...
8:2 боли,шокиращо е, погром е , унизени сте , изнерен си, разбирам....
и на мен да ми беше казал някой ,че в 10-ти кръг вие и лавината ще играете опашкарско дерби, щях да го сметна за луд, ама тва е живота, тва е памела бате , нема се косиш

Редактирано от ReZaldinho Flamengao на 07.12.09 13:56.



Тема Re: ето ти една "измислица-премислица"нови [re: ReZaldinho Flamengao]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано07.12.09 14:43



Сега да не изпадаме в полемики стил Блуфи, за да не почваме да си броим и трофеите след малко.

А това за дъмпинга хайде, хайде. Сякаш няма жалби в КЗК за дъмпинг. Тия на баба ми. И това беше просто на прима виста, колкото да е свързано с това, което си писал тука. Не, че КЗК има нещо общо с ПМЛ, но това е друг въпрос, в който ние, неразбиращите от право, няма да задълбаваме.

А модераторите може и да са незаинтересовани лица в някоя игра, в която не участват. Тук модераторите до един участват в пряко съревнование с отборите, чиито съдбини нерядко решават. Така че хайде ти се пробвай с някой второкурсник да видим дали няма да ти каже същото. Пак повтарям, че никъде не съм казал, че някой е седнал да ни преебава умишлено, само че ти както винаги четеш, както ти е изгодно на теб. Прихванал си от Мейджъра, признавам.

И на последно място - оттеглил съм жалбата, защото е смешно при 8:2 да искаш нещо. Дори и да имаше точка в правилника относно преиграване. Която няма да се учудя да има в някоя друга версия, понеже аз си спомням правилник с глава относно преиграване, но това е принципно и в случая, както вече казах - ние считаме въпроса за приключен.

А ти недей да ми се правиш на света вода ненапита, много добре си спомням как ревеше и ти по едно време за някакъв мач, в който имало не знам си колко малко валидни прогнози.

И айде пак за неразбралите или правещите се на неразбрали - за преиграване стана дума още при 0:0, не е като да сме ревнали при 8:2, нали?



Тема Re: ето ти една "измислица-премислица"нови [re: Stuart]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано07.12.09 14:53



Не знам, всеки си има правото да оспорва - аз продължавам да твърдя, че имаш основание да подаваш жалба и да защитиш интереса на отбора си според така приложеното правило, колкото и неясно и дискусионно да е то. Защото както добре си спомняме от миналия кръг обяснението за оставянето на мача Монако - Мопелие (мисля тоя беше) в мача на Дембите беше, че Гонзо е съобщил след изтичането на сроковете за смяна на мача от модовете (четвъртък 21:00), а като нямаме в това правило указание за срокове, то може да се търси прилагането на нормата в частта й "време" за отложените мачове и да се оспорва жалбата ти. Пак казвам, не твърдя, че така е правилно и в крайна сметка ти имаш своите резонни основания да обжалваш, като аргументите ти са сериозни и редно да се разгледат - поне има Комисия, която макар в тези постове да изравни със земята, върши понякога някаква работа - малко, недостатъчно, но нещо. Там може всеки да си каже мнението и всеки в ПМЛ може да я сезира.

Колкото до длъжността "мод" - не ме е срам да призная, че невинаги знам какво да се направи в дадена ситуация и затова питам. Но пък и невинаги има как да се отговори и да се поправят нещата навреме. Грешката с дублирания мач във вашата среща е колкото наша (организатирска), толкова и ваша - вие играете в този мач, предполага се че ви касае и е редно също да гледате и да сигнализирате възможно най-бързо. Аз не бягам от отговорност, но и съм казал още в началото на сезона, че мога да помагам и да съм активен в организаторската работа в ПМЛ ПРЕЗ УИКЕНДА. Ако на някой не му харесва, веднага съм гортов да си дам "М"-то на човек, който може и ЩЕ отделя повече време за играта. В тоя ред на мисли идваме и до "доброволността и играта не е за организаторите" - не е ЗА нас, да, но хайде да вземем примерно да я оставим без модове, на "самоорганизация" да речем. Мислиш ли, че тогава ще има изобщо игра? 90% ОТ ИГРАЕЩИТЕ ТУК НЕ ЗНАЯТ СЕДЕМТЕ ИГРОВИ СРОКА (избор-потоци, избор-мачове, срок за избор-мачове от госта, ако домакина не е пуснал, твърд срок нападателни прогнози, мек срок нападателни прогнози, твърд срок вратарски избивки, мек срок вратарски избивки) И СЪМ ГОТОВ ДА СЕ ПОДПИША С ДВЕ РЪЦЕ ПОД ТОВА СИ ТВЪРДЕНИЕ - за какво "играта е на играещите" ми говориш? КАПИТАНИТЕ ги МЪРЗИ ДА ПОГЛЕДНАТ В ТЕМА, РАЗЛИЧНА ОТ "ПМЛ - Кръг еди кой си" и "Лайвскор" и аз например трябва да пиша къде се дискутират казуси, след като е всеизвестно от поне три сезона къде се прави това. Какво е ОТНОШЕНИЕТО тогава на играчите? Щото както вече казах аз съм готов веднага да се откажа от модстването и да отстъпя на някой, който ще се справи по-добре - къде е този някой обаче? Ясно е, че за да има перфекта форма на вървеж на ПМЛ трябва да се положат много повече усилия и да се отдели много повече време - модовете отделяме толкова време, колкото можем да си позволим. В Комисията също е така и когато има конкретен казус е редонно първия забелязал го да сигнализира на останалите, защото е ясно, че не всеки ден всеки става с мисълта за казус в ПМЛ. Дали играчите, обаче, полагат максималните възможни усилия да вървят нещата - задай си този въпрос и тогава излизай с индиректните императиви "както много хора решиха да напуснат играта". И НЕ ИСКАМЕ ДА НИ СЕ ПЛАЩА - АЗ искам всички, които пускат потоци, мачове, прогнози ПРОСТО ДА СИ ПОМИСЛЯТ СПАЗИЛИ ЛИ СА ИЗИСКВАНИЯТА, ЗА ДА ВЪРВЯТ ПО-ГЛАДКО НЕЩАТА - е тва искам. И ако не са сигурни в нещо, да питат веднага и възможно най-бързо - има и "ПМЛ Информационна", там не малко неща има, обаче я да видим колко души са влезли в тази тема да видят какво съдържа? Или ние, модовете, трябва на всеки индивидуално да му казваме "абе, момче/момиче, прочети какво пише еди къде си, когато ТО БОДЕ ОЧИТЕ? Много ли е това, как мислиш?




Тема Re: ето ти една "измислица-премислица"нови [re: alessandron]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано07.12.09 17:52



Аз не казвам, че е станало нещо кой знае какво - нито някой умишлено е подминал нарушението, нито умишлено е нарушил правилника, нито пък е решил да ни цака нас. Ясно е, че става дума за недоглеждане, само че едно такова недоглеждане може да коства и титла или изпадане. В настоящия случай очевидно не, но при други обстоятелства и това може да се случи и тогава ще има много повече спорове, отколкото сега. Защото точно без два гола в 90-тата минута отивахме в теоретичната ситуация, в която един мач може да промени изхода на срещата. Ама на Мейджъра, както винаги, тия неща са му през кура - като се случи нещо такова и се покрива в девета глуха, а ние тука да си вадим от ръкави и крачоли разни юридически доводи.

Предния случай с Гонзо не съм го видял, видях оня вашия и още там за пореден път стана ясно, че се "гласува" на базата на всичко друго, но не и на правилника, колкото и бъгав и непълен да е той. И според приятелите ни юристи излезе, че нарушаването на правилника е нищо, но видиш ли жалбата ни се оказа осмия божи грях. Тотален разгром от второкурсници в СУ.

Ясно е, че много от хората не знаят правилника, и над 90% са. Ясно е, обаче, че и много от изказващите се компетентно очевидно не го знаят, а може и да не са го чели даже.

Така че и аз не искам много - искам само да има яснота поне по отношение на дискусионни въпроси, които са описани в правилника, а не да ми се излиза с целесъобразности и не знам си още какво.

Това за плащането - обърни се към Резо, той нещо повдигна темата.



Тема Re: ето ти една "измислица-премислица"нови [re: Stuart]  
Автор ReZaldinho Flamengao (ЦиЦилизован)
Публикувано07.12.09 20:02



продължаваш да философстваш и да "хапеш" ,но на юристите устата е по-голяма

И според приятелите ни юристи излезе, че нарушаването на правилника е нищо, но видиш ли жалбата ни се оказа осмия божи грях.

Кой конкретно е нарушил правилника ..в какво се състои това прословуто нарушаване, че продължава да не става ясно и само си проветряваме устите май ???

и заеби ПМЛ, ако решиш наистина да жалиш нещо в живия живот, бате ,обърни се към второкурсник, наистина да ти напише жалбата ..или може и първокурсник, се едно в каква специалност......





Тема Re: Официална жалба от THE CURSEDнови [re: Stuart]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано07.12.09 23:07



Батка, кой с кого играе и кой е по-симпатичен няма никакво значение...

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Тема Re: Официална жалба от THE CURSEDнови [re: Г-н йOдA]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано08.12.09 13:21



Дали?



Тема FEDERAL !нови [re: PMLeague]  
Автор Kyecчън (Pink Pearl)
Публикувано08.12.09 13:44



защо не публикуваш най-новия правилник (същия, който падна преди година при срива на дира) за да видим ясно и точно, в кои случаи се преиграва мач! Много добре си спомням, че там прословутите точки 4 и 7 не седят празни а има вътре и текст ! И стига си мълчал невинно и насрано





Тема Ами...нови [re: Kyecчън]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано08.12.09 21:41



Аз мисля, че го е казал вече... Дори преди първия ти намек за мълчание от страна на Мейджъра (виж часа на постинга му и сравни с твоя)...





Тема ВНИМАНИЕ - поток РУМЪНИЯ!!!нови [re: PMLeague]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано09.12.09 01:50



В тъй наречения поток Румъния има някакво разместване на мачовете: мачът Пандури - Унирея Алба Юлия е в петък, а Клуж - Чехлаул е в събота в удобно време. Предлагам час по-скоро да се махне първия и да се сложи втория, щото има ненормалници, дето са дали Румъния



----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)

Тема Мерси за подсказкатанови [re: Г-н йOдA]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано09.12.09 12:16








Тема Re: Ами...нови [re: AlexBG]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано09.12.09 19:27



Розовата перла пита обаче и къде е правилника с текст.



Тема Абе Мейджъре...нови [re: PMLeague]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано10.12.09 14:23



Що затри сайта на ПМЛ, дееба?!?!

Сега се ровя като луд, за да намеря сайтове за мачовете в Аржентина... А миналата година ти давах инфо (някъде из клуба) и ти го качи на сайта... Ставаше въпрос за официалния сайт не на АФА, а на самата примера дивисион или нещо подобно - беше свързан с основния спонсор ли, с телевизията ли - ба ли го)...

Вземи качи поне "ПОЛЕЗНОТО ИНФО"...



Тема И още - къв е тоя Уракан бе...нови [re: AlexBG]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано10.12.09 14:25



?!?!?!
Искам си блЕкбърн тогава!!!!!!!!!!!!!!!

Аман!!!



Тема Re: Абе Мейджъре...нови [re: AlexBG]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано10.12.09 15:07



абсолютно, сайта на ПМЛ беше супер полезен. затриването му е абсолютно недомислие.

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема ЖАЛБА !нови [re: AlexBG]  
Автор Naked suMmer memoRies (ЦиЦилизован)
Публикувано10.12.09 15:49



След кратко съвещание със съотборниците ми, решихме следното:

"Поради неправоимерно затриване на архива на играта в сайта на ПМЛ , нашия отбор настоява за преиграване на всички мачове, които бяха включени в архива на сайта на ПМЛ"





Тема Няколко процедурнинови [re: PMLeague]  
Автор PMLeagueМодератор (федерация)
Публикувано10.12.09 20:45



Първо, The Red Winnerz - минус точка от актива по правилото за две служебни загуби (прекратявания) в рамките на един сезон.

Второ, поради натовареност от различен характер няма да мога да участвам в организацията на играта поне докъм средата на февруари, което ще рече, че вие трябва да задвижите организацията на Купата, в т.ч. утвърждаване на формата + жребий + анонс на нововъведенията, които одобрихме в комисията + провеждане на първите 3-4 кръга.
Аз мога да пускам главната тема за шампионатните кръгове - за идния понеделник се ангажирам със сигурност.

Да презаредиме батериите, пък нататък ще видим как ще я караме...





Тема Re: ЖАЛБА !нови [re: Naked suMmer memoRie]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано11.12.09 00:06



ние ви подкрепяме! само, че бандата може да възстанови архива с победите на отбора, затова ще трябва да преиграем само равните и загубите



Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема относно работния формат на лайфскоранови [re: PMLeague]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано11.12.09 00:08



предлагам от следващия кръг всички домакини като определят мачовете да слагат и часа на започване на срещата. дори ще им бъде по-лесно.

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...

Редактирано от falkenbach на 11.12.09 00:08.



Тема абсолютно подкрепямнови [re: falkenbach]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано11.12.09 12:04



Ще е идеално посочените мачове да се слагат с начален час, защото така се улеснява страшно много обработката




Тема Re: абсолютно подкрепямнови [re: alessandron]  
Автор falkenbach (дърт комарджия)
Публикувано11.12.09 13:07



заеби, между половин и 1 час ми отне да ги сложа всички часове.
направо сложете в следващата тема за кръга едно съобщение.

Неписани закони спазвам,
на моите братя пазя гръб...


Тема Случай "Дублиран пост - Мумии"нови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.12.09 12:33



Явно колкото и да молим и призоваваме перманентно едни и същи хора правят каши. И тъй като се очертава все аз да съм човекът на линия през уикенда, а правилник под ръка нямам, питам - какво е наказанието за

Според моите спомени от предишни такива случаи прогнозите на втория пост (в случая 4-ти) се зачитат, дава се жълт картон за дублирането на 1-ви пост и още един жълт картон за това, че е пуснат втори пост след 30 минутния срок за редакция. Така ли е, Мейджъре?


Редактирано от alessandron на 12.12.09 12:34.



Тема Re: Случай "Дублиран пост - Мумии"нови [re: alessandron]  
Автор mandor_of_chaos (Man Utd)
Публикувано12.12.09 13:15



Жълт картон за грешен пост е нормално да се даде.

Но да давате картон на редовен състезател, пускащ редовен пост в редовното време няма как да стане :)



Тема Доуточнявам...нови [re: mandor_of_chaos]  
Автор mandor_of_chaos (Man Utd)
Публикувано12.12.09 13:24



Ако бях викнал резерва да играе този 4ти пост в редовното време той нищо нямаше да получи. Следователно не би следвало и играча, който е забелязал грешката си навреме и я е коригирал да получава 2 картона за взаимно изключващи се нарушения.

Тоест или картон за редактиране извън 30-минутния срок (премахва се дублирането на пост) или картон за дублиране на пост ( което обаче се премахва с пускането на коригираните прогнози).

Самото пускане на 2 поста беше по мое настояване, за да остане ясно на организаторите какво точно се е случило.



Тема Съжалявамнови [re: mandor_of_chaos]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.12.09 13:30



Интерпретацията е: ЖК за дублиране + ЖК за повторно пускане след 30 минути след пускане на дублирания пост = ЧК. И да, ако беше казал на резерва да пусне, щеше да е без картон за нея т.е. по-добре. Не забравяй, че резервата е друг играч и не е пускала нищо, за да има наказание. Бтв., причината за картоните е съгласувана с Мейджъра.

п.п. Освен това прогнозата на Торино - Сасуоло е 0:1, а не 1:1, тъй като в пост 1 и пост 4 се засича този мач. След като Анфийлд Айрън първо е пуснал първи пост и пуска след това 4 чак след около 9 часа, в сила остава прогнозата му от първия пуснат мач. Това също е съгласувано след консултация с Мейджъра.




Тема Сори, ама...нови [re: alessandron]  
Автор mandor_of_chaos (Man Utd)
Публикувано12.12.09 13:50



Ако беше коригирал до 30та минута нямаше да има никакъв картон.

След 30та минута изведнъж 2 картона..

Или защитете позицията с точно цитиране на точка от правилника или давайте да го обсъдим в комисията.

Няма никаква логика в наказанията, които се налагат и в позицията, която заемате.

Ако приемем, че имаме редактиране на пост след 30 минутния срок, то тогава автоматично следва да се приеме оригиналния пост за невалиден. Още повече че всичко става в редовния срок. След като оригиналния пост е невалиден, то всички прогнози отпадат, съответно нямаме дублиране на пост и нямаме "предварително дадени прогнози". Зачитат се прогнозите от втория пост и се дава жълт картон за непозволена редакция.

Това на мен ми говори логиката... Другото е правилник, който както знаем не е логичен, но ще се съглася ако ми намерите точка, която да защитава позицията на федерацията.



Тема Re: Сори, ама...нови [re: mandor_of_chaos]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.12.09 13:58



От мен правилник не искай, казвал съм го многократно, а и всички знаем - Мейджъра е единствената инстанция в тази насока.

Картоните са за дублиране на пост, което нарушение няма никаква връзка с 30 минутния срок (1 ЖК) и за редакция след 30 минути (за такава се приема пускането на втори пост от един и същ състезател в един мач) (2 ЖК) - две нарушения, два картона. А прогнозата на Торино - Сасуоло е валидна от първия пост заради засичане на мача в двата поста - т.е. приема се, че Анфийлд Айрън е дал вече тази прогноза, поне така ми обясни Мейджъра.

Иначе не е лошо да пуснеш казуса във форума на Комисията, но само да те подсетя, че за да го видят всички, е по-добре да пратиш бележки с линк към пусната от теб тема на комисарите - иначе ще го видим двама-трима души най-много, защото горе-долу толкова четат и в тази тема.




Тема Re: Сори, ама...нови [re: mandor_of_chaos]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано12.12.09 13:58



Обяснете какво точно е станало, че да разберем и ние нещо.

От прочетеното разбирам, че играч е дублирал пост, 9 часа по-късно го е редактирал и го е заменил с друг пост. Но как така 9 часа по-късно ще го редактира, след като дирът позволява около 6 часа редактиране?

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Тема Re: Сори, ама...нови [re: Г-н йOдA]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.12.09 14:03



Пуснал го е като различно мнение, така. Виж в самия мач и ще схванеш по-лесно.




Тема Оттеглям възраженията.нови [re: alessandron]  
Автор mandor_of_chaos (Man Utd)
Публикувано12.12.09 14:10



Намерих прецедент по случая, така че няма да споря повече. Логично, нелогично, след като преди са се налагали такива наказания ги приемам.

Двата ЖК остават, както и прогнозата Торино - Сасуоло 0:1 (от първия пост)

Останалите 4 прогнози са тези, пуснати с втория.



Тема Re: Оттеглям възраженията.нови [re: mandor_of_chaos]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.12.09 14:19



Да, наистина е крайно наложително да направим нещо с този правилник и да вкараме и един кодекс с прецеденти, защото става много, много тегаво за организация, особено когато съм сам, както се случи днес ...




Тема Re: Сори, ама...нови [re: alessandron]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано12.12.09 14:31



Значи старото мнение си стои. Еми май се налага да се дадат 2 ЖК, съжалявам...

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Тема Картон за странично мнение :)нови [re: PMLeague]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано12.12.09 14:34



Ей, излагате се , мааму стара!
То майтапа си е майтап, ама аз разбирам с нещо на нягого да съм бръкнал някъде, ама не съм, изразих си емоцията, подкрепям си отбора, внасям нещо положително в играта.
И друго: Ами кат' е странично, изтрийте го оттам!!!
Аз се бъзиках, че ще има картон, някой обаче се взе насериозно, и то много !!!


Махайте този картон, моля, това са глупости, а ако го оставяте искам аргументи. Първо - не играя в мача, второ - коя е точката в правилника.



Тема Re: Картон за странично мнение :)нови [re: Toдopoв]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.12.09 15:02



Брат, недей да се нервираш, защото човекът, който има най-голямо право да се нервира, съм аз. Главната тема е САМО за мнения, свързани с пускането на прогнози - ободрителни постове, подкрепа, шеги, закачки, псувни - ВСИЧКО В ЛАЙВСКОРА ИЛИ В ОТДЕЛНА ТЕМА!!! Това е правилото и точка по въпроса. Като почнеш ти в събота да оправяш бакиите на 100-тина прогнозиращи В СВОБОДНОТО СИ ВРЕМЕ, тогава можеш да ми говориш кой колко насериозно се взема. Считам, че с теб приказката си я имаме, но в случая става въпрос за утвърдено положение. Толкоз.




Тема Тоше,нови [re: Toдopoв]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано12.12.09 15:15



в случая това си е нарисуван жълт картон по правилата на играта.. нещо като сваляне на фланелка след гол :)



Тема Re: Картон за странично мнение :)нови [re: alessandron]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано13.12.09 07:40



Първо: Не се нервирам, по-скоро ми изглеждаше странно и смешно.
Второ: Отговорът ти напълно изчерпва темата, благодаря.
Трето: Ако някои реплики са възприети като обидни, моля, да не се считат за такива. Въпрос на емоция.

И последно /дано не е нахално :) /: Кога се пропуска мач? При колко картона и дали е следващия мач след последния получен картон?



Тема Re: Тоше,нови [re: AnfieldBG]  
Автор Toдopoв ()
Публикувано13.12.09 07:44



Ами съжалявам за тази щуротия. Дано не се провали някой мач заради мене. Ще има глоби, то я ясно...





Тема Re: Картон за странично мнение :)нови [re: Toдopoв]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано13.12.09 11:16



Мач се пропуска или при червен картон или при натрупани 3 жълти. С картона ти от тази седмица твоите за сезона стават 2 жълти, така че не си застрашен.




Тема Защо има жълт картон само за нашия играч?нови [re: PMLeague]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано13.12.09 15:01



Доколкото знам правилото за пускане на вратарския пост е до 5 минути преди началото на мача! И нашия вратар и този на противника са пуснали след този срок, но само нашия състезател има жулт картон?

Ако има някакви промени в това правило, моля дайте линк за да ги видим.



Тема Re: Защо има жълт картон само за нашия играч?нови [re: Roonex]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано13.12.09 15:07



Има - до началото на мача, така знам, ако не е, най-малкия проблем е да нанесе нов картон. Правило не чакай да ти дам - изобщо това с "дайте правило" е много смешно след като няма публикуван правилник, не се ли усещате?




Тема Re: Защо има жълт картон само за нашия играч?нови [re: alessandron]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано13.12.09 15:19



Е как няма никъде правила....сега ако ми кажеш че прилагаш правилата "по спомен" ще е много забавно



Айде вземете се малко в ръце и по сериозно



Тема Re: Защо има жълт картон само за нашия играч?нови [re: Roonex]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано13.12.09 15:24



Виж какво - откакто се въведе правилото за броя на избивки след започване на мачовете, където вече си има формула в зависимост от това колко мача и колко прогнози са "в игра т.е. почнали са съответните срещи", падна и изискването "5 минути преди мача".

п.п. Пък ако не сте доволни от организацията на нещата, организирайте преврат, аз например съм готов да си дам "М"-то на някой, който иска и ще се справя по-добре с организацията.


Редактирано от alessandron на 13.12.09 15:34.



Тема Re: Защо има жълт картон само за нашия играч?нови [re: alessandron]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано13.12.09 15:46



Добре, следващия път ще се обадя на всеки един от противниковия отбор и ще му кажа да избягва спорните моменти.

Не съм казал, че някой не се справя добре с организацията..... но да няма никъде събрани правилата на едно място и да се кара по спомен е недопустимо.....

Никъде в добавките за вратарския пост от този сезон не е казано, че е паднало изискването за "5 минути преди мача".



Тема Re: Защо има жълт картон само за нашия играч?нови [re: Roonex]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано13.12.09 15:53



Не съм казал, че е от този сезон промяната. Според мен е от поне едно две-три години. А събрани на едно място правила няма при мен, съжалявам. Обърни се към Мейджъра. За да не дам картон на Язрод съм бил сигурен какво е правилото, иначе щях да попитам.




Тема Казус Серкъл Брюж - Мускроннови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано19.12.09 21:49



Мачът е избран от Ледове в срещата им с Крива Нива. Белгийската федерация присъжда служебно 5:0 за Серкъл Брюж поради отказ на Мускрон да излязат на терена. Не си спомням за такъв казус в ПМЛ, но аз лично го тълкувам като отложен мач това т.е. невалиден и с това потокът пада. Ако Мейджъра не каже нещо различно, остава.




Тема Re: Казус Серкъл Брюж - Мускроннови [re: alessandron]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано19.12.09 21:51



Абсолютно. Отложен мач. Ние прогнозираме футболни резултати и няка как да предвидим един служебен резултат...





Тема Re: Казус Серкъл Брюж - Мускроннови [re: Diavolo]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано19.12.09 22:01



Що бе - прас 3:0, готово :)

п.п. Оправям Лайвскор-а, но същевременно проверявам и отложените и затова върви бавно ...




Тема Re: Казус Серкъл Брюж - Мускроннови [re: alessandron]  
Автор lnglorious (Captain)
Публикувано19.12.09 22:03



във Франция заради Булон и Сошо нашия отложен е Лил - Льо Ман, нали? Аможе би Монпелие ...



Ние сме Нова Генерация завинаги. ...

Редактирано от lnglorious на 19.12.09 22:03.



Тема Re: Казус Серкъл Брюж - Мускроннови [re: lnglorious]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано19.12.09 22:09



Лил - Льо Ман пада, означил съм го в темата ви за мача със знак ">>><<<"




Тема Въпрос за The Red Winnerz - The Cursedнови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано08.01.10 14:07



Вайпъра е пуснал избор-мачове след позволеното време и разпределение в две отделни мнения. Предупреждението за лишаване от домакинство е ясно, а какво е наказанието за Вайпъра и има ли такова - жълт картон?




Тема Re: Въпрос за The Red Winnerz - The Cursedнови [re: alessandron]  
Автор mandor_of_chaos (Man Utd)
Публикувано09.01.10 01:30



Няма задължение да се пуска разпределение заедно с мачовете и има много примери, когато в последния момент се пускат мачовете, за да се спази срока, а разпределението след това.

А дали се дава картон за пуснати мачове след срока нямам спомен... според мен не, тъй като наказанието е дузпа.



Тема Червения картон на Анфийлд Айрън...нови [re: PMLeague]  
Автор mandor_of_chaos (Man Utd)
Публикувано09.01.10 01:32



Данчо беше наказан за мача със Зомбитата, който беше отложен.

Наказанието сега ли следва да го изтърпи, или когато се изиграе отложения мач??



Тема Според мен...нови [re: mandor_of_chaos]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано09.01.10 10:01



Е за мача, който ще се изиграе първи - тоест нашия, ако не се отложи...

Сорри, но до 14 съм зает... после мога да помогна...



Тема Той вече го е изтърпялнови [re: mandor_of_chaos]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано09.01.10 10:06








Тема Е този мач беше отложен :)нови [re: alessandron]  
Автор mandor_of_chaos (Man Utd)
Публикувано09.01.10 10:15



За това точно питам.



Тема Re: Е този мач беше отложен :)нови [re: mandor_of_chaos]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано09.01.10 10:23



Ааа, бях забравил. Еми сега ще го търпи значи, освен ако и тоя не се отложи ...




Тема [ПМЛ - S10W14] Купа, кръг 1/2 (11/17 януари)нови [re: PMLeague]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано11.01.10 17:39



Така направените потоци мисля, че е най-добре...
Англия - Ш го слагам зелен, за да не може да се избира 2 пъти и дори да има отложени, да не са много...
Англия - 1 и Англия - 2 мисля, че е по-разумно да отпаднат, както и Шотландия - ВЛ...
Ако все пак решите, може да махнете Гърция - 2 и да сложите Шотландия - ВЛ...
Другото мисля, че е както трябва... Не можем да махнем всички проблемни, защото все пак това означава и Англия ВЛ и Франция, а не знам каква е ситуацията с времето и в Германия... И ще останем съвсем без потоци... но мисля, че този уикенд можем да минем без изброените по-горе... Пък да се надяваме, че времето ще се нормализира...

Относно отложените мачове - и аз съм на мнение да изместим целия календар (не само на КФ, но и на Лигата) с една седмица... Чакам мнението и на Мейджъра!!!

'Айде бегам...



Тема Най-рано утре към...нови [re: AlexBG]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано11.01.10 17:41



Утре към 10:00 ще мога да кача мачовете... Ако Сандро илинякой друг може - ще е супер, ако ли не... и утре е ден...



Тема ГЕРМАНИЯ - 2 ОТПАДА !!!нови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано11.01.10 21:03



Има само три мача в неделя от 14:30, другите са два в събота от 14:00 и в понеделник - много са пръснати. Освен това съм почти убеден, че ще отложат мачовете там. Оставям на теб да решиш с кой поток да го замениш, може би ще се наложи Англия - 1 в крайна сметка, макар и на мен да не ми се ще ...

п.п. За календара - местим с една седмица, за да изиграем отложените. Дано тоя уикенд не отлагаме, макар нещо да ми се струва, че пак ще има куп проблеми ...




Тема Турция ВЛ също ОТПАДА !!!нови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано11.01.10 21:32



Играят чак след две седмици. Ще я сменя с Втората им лига, няма какво друго да се вземе ...




Тема Кипър е само четири мачанови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано11.01.10 22:04



Има още два в събота, но 14:30 и 15:00. Слагам го с четири мача, ако измислиш някой друг поток, сменяй ...




Тема От мен толкованови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано11.01.10 22:26



Остава ти да решиш с кой поток да смениш Втора Бундеслига, дали да сменяме Кипър, или да го оставим с 4 мача и да добавиш дузпи. ЗА ДУЗПИТЕ - не забравяй, че трябва да има няколко с начален час след неделя 12:00, за да могат да се ползват за ПСУ. Айде, утре ще погледна към обяд какво е положението, горе-долу мисля го закърпихме ...




Тема THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано11.01.10 22:32



Този отбор вече направи трети служебен резултат за сезона, освен това не пусна избор-мачове за пръв път през сезона. Отнета им беше точка от актива в Б Група, но това не виждам нещо особено да ги стряска. Затова питам и Мейджъра - колко служебни резултата трябва да се фиксират, за да има изхвърляне на отбор - мисля, дискутирахме този въпрос и приехме норма, но я нямам под ръка? Освен това неявяването срещу THE CURSED за Купата и непускането на избор-мачове пак за същата среща мисля трябва да се накаже и да останат без точка от този мач, докато за THE CURSED да има една - позиция, която се споделя и от Алекс. Ти какво мислиш, Мейджъре? (ако не кажеш нищо след изиграване на груповата фаза за Купата просто ще махна точката на Уинърз срещу Курск).




Тема За Германия - 2 и Кипърнови [re: AlexBG]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано11.01.10 22:54



Може да ги менкаш с Италия C1/A и C1/B. Може би така ще е най-добре ...




Тема Re: [ПМЛ - S10W14] Купа, кръг 1/2 (11/17 януари)нови [re: AlexBG]  
Автор NuFc (Valencia CF)
Публикувано12.01.10 03:34



Алекс
ти нямаше ли РД до преди няколко часа :)
Айде да си жив и здрав :)

за Германия
с тея покриви на повечето стадиони... не вярвам да е проблем
иначе времето си е кофти...



Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: alessandron]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано12.01.10 10:21



ЯВНО ОТНЕТАТА ТОЧКА НЕ НИ СТРЯСКА.

Явно теб те стряска отнета точка.


абе ти просто не си истински, честно :))))))))))))))))))))))))))))))

КУР ЗА ВСИЧКИ ЧУВСТВИТЕЛНИ!


Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: kenny mccormick]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.01.10 10:30



За мен е най-лесно да ти ударя един бан и да се приключи, щото вече върнаха и опцията за бан по IP. Мислех, че имаш повече акъл, но явно съм се объркал - стават грешки. А какъв съм аз си е лично моя грижа :)




Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: alessandron]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано12.01.10 10:48



Заплашваш ме с бан защото си леко смешен агент ли, кфа е точно причината че чак се обесняваш с айпита :))))
какъв си ти си е твоя грижа и ти съм сигурен полагаш усилия, не е просто талант, който ти идва от вътре.

КУР ЗА ВСИЧКИ ЧУВСТВИТЕЛНИ!

Редактирано от kenny mccormick на 12.01.10 10:49.



Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: kenny mccormick]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.01.10 10:56



Всъщност си говоря най-човешки с теб и ти казвам какви са ми опциите за комуникация. Ако исках да те баннвам, вече да съм го направил. Питам те в прав текст - каква е причината да не искате да играете и същевременно да не искате да се оттеглите? Правите бойкот на някого ли или какво? И какво точно искате в частност ти какво искаш?




Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: alessandron]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано12.01.10 11:07



Всъщност как така си пуснал тема за закриването на отбора ни, след което ме заплашваш с бан, и след това най-човешки ме питаш защо не играем?
Ти какъв си нещо ти има според мен.

"За мен е най-лесно да ти ударя един бан и да се приключи, щото вече върнаха и опцията за бан по IP."

Това е което ми каза и това е основния ти смисъл в постинга. Това е заплаха за бан.
Ти си хумористичен тип, но аз нямам намерение да се занимавам с теб и човешкото ти говорене.

Кога стана модератор, кога започна и да заплашва с бан.

Кой си ти всъщост?

КУР ЗА ВСИЧКИ ЧУВСТВИТЕЛНИ!


Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: kenny mccormick]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.01.10 11:21



Всъщност съм пуснал тема, която да обърне внимание на факта, че системно не играете и по този начин пречите на самата игра и на другите отбори - поведение, което заслужава наказание. Думите, които си извадил от моя пост, са посочване на най-лесната опция, а не на това какво ще направя - явно това е единственият начин да ти привлека вниманието, защото с нормални думи и въпроси все едно говоря на стената. А кой съм аз най-малкото теб интересува - и според мен на теб ти има нещо, но не го коментирам, както ти правиш в три поредни поста относно мен и както си правил и преди, когато не ти е изнасяло. Попитах те защо ви е такова отношението към играта в прав текст, ти решаваш да се правиш на ощипана мома и да ми обясняваш какъв съм аз и какво съм правел - очакваш ли така нещо да се промени, или просто ти е все тая и отдавна си сложил и мен в графа "Мейджър" и не искаш да комуникираш нормално?




Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: alessandron]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.01.10 11:30



копелета, докато се дърлите като некви пубери искам да ви споделя, че съм на сериозни хапове и бело. всичко туй е за да смогна с парите, които ме затискат с присъствието си.



Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: alessandron]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано12.01.10 11:41



Добре ти осъзнаваш ли че ми каза, че да ме заплашиш с бан е единствения начин да ми привлечеш вниманието и след което казваш, че аз не искам да комуникирам нормално.

Каква графа Мейджър, абе ти момче наистина не си добре, знам че отказваш да го коментираш, това ще е четвъртия постинг в който ще те попитам какво ти има, защо се държиш неестествено?

КУР ЗА ВСИЧКИ ЧУВСТВИТЕЛНИ!


Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: kenny mccormick]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.01.10 11:58



Да кажем, че ми е писнало от организацията около ПМЛ и действам по по-различен начин от обикновено. Осъзнавам какво съм ти казал и може би прекалих, за което се извинявам. Сега би ли казал какво не ви/ти харесва около ПМЛ и защо систематично не искате да пускате прогнози, избор-мачове и избор-потоци? Твърде заети сте, нямате време, не сте доволни от организацията, не сте доволни от организаторите?




Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: alessandron]  
Автор kenny mccormick (RED soldier)
Публикувано12.01.10 12:10



Аз пускам всеки път, не знам за другите.

КУР ЗА ВСИЧКИ ЧУВСТВИТЕЛНИ!


Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: kenny mccormick]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.01.10 12:11





Тоя път ме разсмя нечовешки, мерси за което. Имах нужда. Жив и здрав




Тема Бъркам ли...нови [re: NuFc]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано12.01.10 13:42



Или и ти имаше вчера :) :)
И да имаш, и да нямаш - жив и здрав бъди... :) :)



Тема Ами извинявам се...нови [re: alessandron]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано12.01.10 13:44



Но вчера в бързината толкова съм видя кой кога играе като часове, че дори и като дати...
Обещавам за другата седмица да влезна в час...





Тема Re: Бъркам ли...нови [re: AlexBG]  
Автор NuFc (Valencia CF)
Публикувано12.01.10 16:42



е аз как мислиш, че съм те запомнил ;)


Мерси!!!

Редактирано от NuFc на 12.01.10 16:43.



Тема Re: Бъркам ли...нови [re: NuFc]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано12.01.10 16:54



Е честито и на теб тогава






Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: alessandron]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано15.01.10 00:07



Абстрахирайки се от иначе изумително забавната ви дискусийка с Кени, трябва да кажа, че служебно 0:0, доколкото имам спомени, се третира като своего рода "служебна загуба" за провиниля се отбор и точки на него не се присъждат. Но може и да бъркам, не ми се рови из правила сега, просто имам спомени, че са се случвали такива мачове и така е било процедирано - една точка за изрядния отбор, нула за неизрядния.



Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: Stuart]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано15.01.10 11:50



Така е. Вече е нанесена поправката в класирането в предния Лайвскор.




Тема Re: THE RED WINNERZ - ГЕНЕРАЛНОнови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано15.01.10 21:01



Тези неща с изхвърлянето на отбор най-добре Комисията да ги решава, че така или иначе няма точно фиксирано правило, особено след последния случай с "розите", при който имаше доста буквално налапване на буквата, та се стигна до доста комични "мачове". Но което е сигурно - нови минус 2 точки към "актива" на "Уинърз" в шампионата заради поредната служебна загуба в официален мач.

Иначе не знам дали сте го обсъждали, но е хубаво да се помисли за връщане към миналогодишния формат на Купата, т.е. от групите - направо към 1/4-финалите, за да се освободи резервната дата, на която да се изиграят отложените мачове. В противен случай най-вероятно финалът трябва да се играе в някоя убита седмица (ако въобще се съберат потоци, трябва да се провери), а вариантът "два официални мача в една седмица" въобще не трябва и да минава през ум.



Редактирано от Meйджъp на 15.01.10 21:02.



Тема Ами не мисля...нови [re: Meйджъp]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано16.01.10 11:40



Че е редно да променяме формата на КФ след като вече имаме изигран един кръг, макар и непълен...
А освен това, гледам, че в календара има една резервна дата накрая - ще я позлваме нея, пък с каквито потоци дойде, такива... Дано следващия сезон най-после приемеш, че можем да почнем в началото на септември...



Тема Отложен мачнови [re: PMLeague]  
Автор NuFc (Valencia CF)
Публикувано16.01.10 14:13



0107 | Портсмут - Бирмингам

и пак го има в нашия мач от ПМЛ...
нямам думи :)



Тема Главна теманови [re: PMLeague]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано24.01.10 14:31



Аз ще пусна Главната тема за следващия шампионатен кръг (утре). Да не стане дублиране.





Тема Моля тенови [re: Meйджъp]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано24.01.10 20:56



Пиши във втората тема...
Тая стана ебаси голямата тема - няма прочитане от мобилката...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.