Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 11.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Вратаритенови [re: Meйджъp]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано26.08.09 13:12



Това с потенциалните прогнози не ми харесва особено - води до усложнения, които едва ли са оправдани.

Що се отнася до моето предложение - не става въпрос за промяна на първоначалните избивки, а за даване на избивки върху вече пуснати мачове, когато: а) вратарят не е сигурен дали ще може да пусне избивки по-късно, или б) харесал си е твърди избивки от вече пуснатите мачове и не иска да чака докато пуснат и останалите. Един вид застраховане заради кратките съботни срокове. Пък може и други причини да си има, това не е толкова важно.

А дали е в ущърб на вратаря - не мисля, тъй като до такова пускане ще се прибягва обикновено в екстремна обстановка, която при сегашните правила би възпрепятствала вратаря от каквото и да е участие.

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Тема Re: Вратаритенови [re: Г-н йOдA]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано26.08.09 13:24



Всъщност тази ситуация е възможна и в момента: допълване на прогнози срещу жълт картон. Важи за нападателни и вратарски прогнози.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Вратаритенови [re: Meйджъp]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано26.08.09 18:01



След изтичане на 30-минутния срок? Не знаех.

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Тема Трансферна листанови [re: PMLeague]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано27.08.09 02:16



Нека тук или в отделна тема да се записват хората, които си търсят отбори за новия сезон.

Впрочем най-добре е това да стане в темата за картотекирането...

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)

Редактирано от Г-н йOдA на 27.08.09 02:17.



Тема Re: Трансферна листанови [re: Г-н йOдA]  
Автор PMLeagueМодератор (федерация)
Публикувано27.08.09 02:27



Пуснах отделна тема







Тема Това ми се вижда по-сложно... (+предложение!!!)нови [re: Meйджъp]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано27.08.09 16:28



Баси майката, ако трябва да гледам измежду 5-6(!!!!) подредби на служебни мачове... И то по схема, която може да не допадне в аден конкретен случай...

Какво мислите по следното предложение:

1. Непуснат избор-потоци не знам дали на домакина няма да му дойде в повече хем да има дузпа, хем да избира потоци до сряда 12:00, както предлага Сандро. Все пак няма някакво предварително мислене и тактика на домакинстващия отбор и една дузпа си е достатъчна. Според мен е по-добре да не се пипа нищо.
Вариант, приемлив донякъде за мен, е домакина да си избира дузпа или потоци от него самия, но май много мудно и натоварено ще стане...

2. При непуснат избор-мачове и с оглед на това, че отборът гост е мислил потоци, "оглеждал се е за 'подводни камъни' и прочее" предлагам следното:
освен задължителната дузпа, в допълнителен срок (съгласен от 15:18, може дори от 15 до 20 часа в четвъртък) гостът да има право да си избере мачове...
НО - или само мачове за себе си, или мачове само за домакина... А на отбора без избрани мачове да се назначат служебни по реда на номиниране на мачове (както досега)... Така гостуващия отбор ще може да приложи на практика часовете мислене на потоци и "залагане на капани"... Струва ми се справедливо, но и компромис да не се дава прекалено много "домакински функции на гостите"...
И още - ако след допълнителния срок гостите не пуснат свой избор мачове, остават служебни мачове и за двата отбора - както и досега... Без повече наказания...

Как ви се струва?!



Тема Как кои бе... не четете ли...нови [re: Meйджъp]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано27.08.09 16:31



По-горе нали писах:





Тема Споделям...нови [re: Meйджъp]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано27.08.09 16:32



Мнението...



Тема Еее... ама мола ти се ГОА...нови [re: Г-н йOдA]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано27.08.09 16:34



Как може такива грешки да допускаш...
Така наречената от теб Федерация всъщност се зове "Комисия"...
А под прозвището "Федерация" се разбира само и единствено Мейджо в превъплъщението на ника ПМЛЛийг...

'Айде ако обичаш не така...





Тема Re: Това ми се вижда по-сложно... (+предложение!!!)нови [re: AlexBG]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано27.08.09 17:40



1. Дузпата не се ли избира чак в момента на изпълнението й от съответния нападател? Според мен тя не е проблем.

Аз съм склонен на варианта: да се даде право на гостите те да си изберат 4 сини потока с по 2 мача (вместо служебния избор, който е първите 4 сини потока по 2 мача), без да се разместват мачовете, т.е. изборът да остане.

Поток А (син)
Поток А (син)
Поток Б (син)
Поток Б (син)
Поток В (син)
Поток В (син)
Поток Г (син)
Поток Г (син),

като гостите да изберат конкретно кои ще са потоци А, Б, В и Г. Не е нещо сложно - просто гостите посочват 4 сини потока и толкоз. Срок - до 10 или 12 ч. в сряда.

2. Това не изглежда зле - виждайки служебния избор, капитанът на гостите преценява дали в собствените мачове има твърде много гадни и да ги смени, или в мачовете на противника има твърде много лесни и да ги смени. Срок - от 15 до 20 или 22 ч. (все пак по-голямата част от тоя срок минава обикновено в работа и пътуване). Тогава обаче ще се появят трудности в служебния избор за останалия отбор.

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.