Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 11.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Служебни потоци - мачовенови [re: Г-н йOдA]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.08.09 00:04



Наказание с отнемане на точки предлагам да има САМО ако НИТО ЕДИН от двата отбора не пусне избор - примерно едните изпускат и другите не пуснат вместо тях в определения срок. Но да кажем, че е леко несправедливо и да има служебни, не съм против. Иначе не е зле да се помисли за утежняване на наказанията при непускане на потоци/мачове, писах го в друго свое мнение в темата и припомних стара дискусия ...





Тема Re: Федерациятанови [re: Г-н йOдA]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано26.08.09 00:36



кои казуси бре?





Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Служебни потоци - мачовенови [re: Г-н йOдA]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано26.08.09 00:56



Ако става въпрос за изземването на домакински функции от страна на гостите в случаи на непуснат избор-мачове (разбирай, гостите да си определят мачовете) - определено съм твърдо против. Но може да се измисли някакъв вариант, при който има 5-6 твърдо определени подредби на мачовете в служебния избор и гостите да си избират някой от тях в определен срок (четвъртък 15:00-18:00). И без това в новия файл за разпределение мисля да има допълнителна опция "служебно разпределение" - дали ще е един вариант, както досега, или няколко - няма да има никаква допълнителна организаторска тежест.
Защото най-кофтито в цялата ситуация със служебните избори на мачове е да мислиш потоци цифра време, да измъдриш подводните камъни, а в последствие същите да ти се нацвъкат на твоя отбор при един служебен избор. При горното предложение до голяма степен се тушира този негативен ефект, без да се дава прекалена (домакинска) власт на гостуващия отбор.
Какво ще кажете?



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Служебни потоци - мачовенови [re: Meйджъp]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано26.08.09 08:21



Това с подводните камъни е чисто спекулативно разсъждение. Но да речем, че избор между няколко различни служебни разпределения е стъпка в правилната посока.

Колкото до избор потоци - не си против домакините да го правят при изпускане на срока от гостите, така ли?

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Тема Re: Федерациятанови [re: Meйджъp]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано26.08.09 08:23



Не само казуси, принципно говоря. Но да речем, казуса Дъбрав примерно.

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Тема Вратаритенови [re: PMLeague]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано26.08.09 08:30



Предлагам да се даде възможност на вратарите да пускат 2 постинга с избивки.

Пример: вратарят не е сигурен дали ще може да избива в събота. Той влиза в петък вечер, вижда, че 1/2/3 от противниковите нападатели са пуснали прогнози, избира си 1/2/3 от тях и ги избива. Т.е. оставя си възможност евентуално да си довърши избивките в събота, след пускането на останалите нападатели на противника. Така значително се намалява рискът да няма изобщо вратарски избивки.

Това впрочем ще проработи при всички положения - независимо дали вратарят има или няма яснота за съботното си разписание.

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Тема Re:нови [re: Г-н йOдA]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано26.08.09 09:20



За избора потоци няма нужда от допълнителни мерки, там дузпата е достатъчна компенсация за противниковия отбор. Затова не съм ги коментирал.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Вратаритенови [re: Г-н йOдA]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано26.08.09 09:27



Доразвий си предложението. Ако допълнителното пускане е свързано с промяна на първоначалните избивки, съм твърдо против. Ако иде реч само за допълване на прогнози - става, но в повечето случаи си е в ущърб на вратаря подобно пускане.

Доколкото си спомням, преди имаше едно друго предложение: при ранно пускане вратарят да има повече избивки (например 8), включващи и потенциални прогнози на съперника, като накрая се калкурират само първите 4 съвпадащи по низходящ ред. Нещо такова беше, но май не срещна разбиране и одобрение...



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: предлагам моднови [re: FCBayernMunchen]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано26.08.09 09:47



браво, попе, така те искам


с огън в очите

а отбор трябвада си намериш до началото на сезона, ти си колоритен играч и добър майстор на прогнозите

трябва само да се отучиш от вредния навик да недоволстваш публично от игратана отбора и от съотборниците си , в трудни моменти
големия човек и играч си личи именно в трудните моменти, щото в лесните всеки знае да се кефи

взимай пример от нас
когато паднем не ревем поединично, а ревем дружно



Тема Re: Служебни потоци - мачовенови [re: Meйджъp]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано26.08.09 11:32



Ами защо не? Харесва ми това което си измислил и го считам за добър компромис. Но нека и другите кажат ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.