Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 11.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: сроковетенови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано25.08.09 15:55



Подкрепям. Най-приемлив ми се вижда варианта с мек срок 12.00, с жълт картон между 10-12 или 11-12.



Тема Re: [ПМЛ 2009/2010] Тема за обсъждания преди сезонанови [re: PMLeague]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано25.08.09 15:57



За начало втората седмица на септември!

Предложението за автогол е интересно, но трябва да се пробва в някой турнир.



Тема Re: [ПМЛ 2009/2010] Тема за обсъждания преди сезонанови [re: Boby_]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано25.08.09 15:58



Тук съм против. Дублирането е много силно оръжие, стига да може да се използва правилно

.



Тема Баражите за влизане в "А"нови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано25.08.09 16:10



Ако се запази статуквото за влизане в по-горната група т.е. няма промени по броя на отборите, какво ще правим с двойките за баража? Предният сезон по-предно класиралите се бяха домакини в първия мач, което според мен не беше много правилно. Нека решим сега тази година как ще е - аз предлагам в схемата 5-2 и 4-3 номер 5 и номер 4 домакинстват в първите мачове. След това във финала който в редовния сезон е бил по-напред, домакинства във втория мач.





Тема Re: [ПМЛ 2009/2010] Тема за обсъждания преди сезонанови [re: Boby_]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано25.08.09 16:11



Против





Тема Служебни потоци - мачовенови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано25.08.09 16:28



През сезона се повдигна темата за пореден път, като пикът на недоволството дойде за пореден път от Резачките в мача с Крива Нива, който на практика реши съдбата на Нивата. Гледам Тюлена няма да си изпълни заканата да пусне предложението, та аз ще го направя

И така:

Сегашният срок за избиране на потоци - до сряда 03:00. Ако дотогава гостите не са пуснали, предлагам домакинът да избере потоци до сряда 12:00.

Сегашният срок за избиране на мачове - четвъртък 15:00. Ако дотогава домакините не са избрани мачове, предлагам до петък 0:00 отборът-гост да пусне мачове.

В случай, че нито един от двата отбора не пусне потоци/мачове - мачът не се играе и се наказват и двата отбора с по -1 точка. Така хем няма да има проформа участие, хем и модераторите ще имат по-малко работа и няма да виснат по работно време да чакат дали някой ще пусне потоци/мачове, за да оправят главната тема.





Тема Нов модераторнови [re: PMLeague]  
Автор alessandronМодератор ()
Публикувано25.08.09 16:32



Първо - има ли нужда от подобен? Моето мнение е, че няма да е излишен още един човек, най-малкото заради Лайвскорите и оправянето на Главната тема в събота. Да не забравяме, че тогава трябва да се действа възможно най-бързо без грешки, а и Мейджа, и Алекс рядко са на линия след 12:00 в събота. Затова още един човек освен мен и Дявола не би навредил.

Второ - има ли желаещи и можещи да се занимават? Защото ако няма, само да избираме някой за бройка няма смисъл.

И така - кажете, сега е времето да говорим, а и то не е много, защото септември иде и пак ще почнем сезона с недоизчиствания ...





Тема Re: Служебни потоци - мачовенови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано25.08.09 16:50



Не знам как го мислите с тези срокове - едните предлагат съботата да остане само за вратарите, ти предлагаш четвъртъкът да остане само за избор-мачове. То накрая само един петък остава на нападателите. Верно са машини, ама... :))

За служебните избори ще коментирам по-нататък. Всъщност там проблемът е по-скоро със служебните мачове (случая Нива - Резачки), които, смея да твърдя, ощетяват сериозно добрите гостуващи отбори и една дузпа е твърде недостатъчна компенсация.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Потоцинови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано25.08.09 17:02



Доста хора се изказаха в подкрепа. Ще има промяна.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема предлагам моднови [re: alessandron]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано25.08.09 17:04



понеже хора трудно се намират за толкова времеемка и отговорна дейност , а ентусиастите са кът, аз предлагам единствения ,за който се сещам да е изявил публично намерения да се заеме:

ФЦБайернМюнхен

Знам, че някои от вас го смятат за луд, в това число и аз

,а други са убедени ,че е 14-тия ник на Мейджъра, но все си мисля ,че няма да е лошо да му дадем шанс да покаже дали ще се справи.....
Никакъв не е проблема да му сложим едно "М" с 3-месечен изпитателен срок и след трите месеца да гласуваме дали да остане за постоянно
само от него ще си зависи......

п.с
в случая с попа обаче "М" няма да означава просто "модератор", в неговия случай ще да е "Мисионер"
а ако не се справи, ще е просто МИСИР
а аз лично ще обръщам към него с Отец Мисирий
но все пак аз мисля, че ще се справи, стига да е събрал пари за комп

моля, кажете какво мислите за това предложение
Стюърт може и да не казва нищо
,благодаря

Редактирано от KlLL HRlSTOLOFF на 25.08.09 17:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.