Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 02.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Всъщност и ние...нови [re: AlexBG]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано21.08.09 16:48



или пък ще се стигне до фиктивни картотеки само за да се запълни бройката от 6 човека ;)

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Тема Re: Всъщност и ние...нови [re: AlexBG]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано21.08.09 21:04



RaSoio (бивша резачка и пръв приятел на Тюлена) е свободен агент.
Който отбор има нужда от играч/и , може да го пробва в някоя контрола и евентуално да го привлече





Тема няма такова нещо, брат'чед :)нови [re: Г-н йOдA]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано21.08.09 21:12



БАТЕ, от известно време съм с една единствена жена, нещо крайно нетипично за мен, а концентрат не близвам от бая време, защото тренирам сериозно във фитнеса. Не че някога съм бил пиянде, каквото се опитваш да ме изкараш... ма тва е друга тема :)

по настоящия проблем :
не разбирам защо изобщо акцентираш толкова много върху деня СЪБОТА, след като и в петък вечер нападателите спокойно могат да пускат прогнози ....

петък и четвъртък са дните за нападателите, приеми съботата като последния влак за заспали нападатели

събота е денят, най-важен за ВРАТАРИТЕ!
и аз съм много ТВЪРДО против вратарите да бъдат поставяни в досегашното суперебано положение да кибичат и да чакат "пияндетата" да се събудят и да си пуснат прогнозките



един час плюс/минус не е фатален за нападателите, но е от значение за вратарите !
затова съм твърдо за КРАЕН срок за нападателни прогнози до 11:00 часа в събота. Без меки и твърди срокове.

опитай се да се поставиш за момент в ролята на непиянде и да ме разбереш
ако не можеш , ай наздраве :)



Тема Старт на сезонанови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано23.08.09 18:31



Както казах и по-горе в темата, ранният старт на сезона е окей, ако картотекирането завърши навреме. След като е толкова малък интересът към контролните седмици, можем да минем и без тях, но при това положение всякакви съществени промени по правилата отпадат и евентуално остават да се експериментират в мачовете за Купата.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: [ПМЛ 2009/2010] Тема за обсъждания преди сезонанови [re: PMLeague]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано24.08.09 17:21



Така сега сезона наближава, какво правим в крайна сметка?
Ще се гласува ли и какво или ще е като миналия сезон?

Аз не бях много активе не за друго, а защото по принцип съм си консервативен човек и не обичам промените когато едно нещо действа добре и е проверено вече няколко години. Няколко дребни козметични промени и подобрения може ама само толкова. Мисля миналият сезон имаше един ренесанс в играта, един нов полъх, интрига, лайвскоровете също живнаха, имаше много стойностни мачове и беше най-добрия сезона от няколко години насам. Сега как ще е този сезон не знам.
Големият проблем не е в играта, а че ние кажи-речи сме едни и същи хора, мялко е свежата кръв, новите отбори и ентусиасти, а ние остаряваме, на някои им е омръзнало и така.
Така че не търсете проблемите в самата игра, тя е уникална и най-добрата игра за която аз съм чувал или познавам.





Тема Потоцинови [re: AlexBG]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано25.08.09 13:30



Сега разглеждах потоците и мога да кажа следното:

- Сред титулярните 18 потока съществени рокади не виждам къде могат да се направят. Тези потоци са се наложили във времето. Евентуално Холандия може да мине пред Португалия като първи резервен син. Турция и Гърция могат да отидат зад Белгия и Шотландия. Но това са козметични промени.

- Заради шантав fixtures този сезон Германия-2 на практика отпада от номинираните потоци. Като прибавим към тях и България-А, които само в летните месеци събират по 5-6 мача, то оставаме с 16 потока. Борбата е не само за вакантните 2 места, но и за следващите 2-3 позиции след тях, които ще са титулярни потоци в поне 1/3 от кръговете. Тях трябва да ги подредим по най-удачния начин.

- Мислех си нещо за увеличаване на потоците от 18 на 22-24, с вкарването на червените потоци от зората на играта, но това евентуално можем да го експериментираме в мачовете за Купата.

- При всички положения си трябва една анкета сред участниците в играта. Трябва да намерим предишната, да видим как сме я организирали и да пуснем пак едно такова гласуване, да видим какви са интересите на играчите.

- Накрая изграждаме нова Ранглиста на потоците на базата: резултатите от анкетата и информационна специфика на съответните потоци (пример: Русия несъмнено е атрактивно първенство, имащо своето място в Топ 18, но заради скапания си fixtures не е удачен избор за титулярен поток на този етап). Бих добавил и фактор "гледаемост" - т.е. първенства, които се дават по телевизиите или лесно се намират за гледане в нета, да имат известно предимство. Тук ще дам за пример Чехия, Дания, Бразилия и т.н.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Потоцинови [re: Meйджъp]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано25.08.09 13:38



майна, кажи със сроковете какво правим
аз предложение съм дал,немалко го подкрепиха
е, намериха се и пияници да възразят



за целта е нужно да се пусне анкета в клуба, докато има време
според мен де



Тема Re: няма такова нещо, брат'чед :)нови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано25.08.09 14:08



Никога не съм те смятал за пиянде бре, тва беше стандартен лаф за майтап



А върху съботата акцентирам, тъй като за мен това е истинският ден за прогнози - както нападателни, така и вратарски. Като нападател в 99% от мачовете пусках прогнози в събота - в предишните дни обикновено още нямам визия за мачовете. Предполагам, че и други така правят. И просто не ми се ще те да са дискриминирани спрямо тези, които обичат да пускат по-рано

----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)

Тема Re: [ПМЛ 2009/2010] Тема за обсъждания преди сезонанови [re: PMLeague]  
Автор Boby_ ()
Публикувано25.08.09 14:48



Не знам дали се е обсъждало вече или не, а нямам време да изчета всичко, но предлагам отмяна на "двойните" голове - редно е при дублирани прогнози да се зачита само един гол.






Тема Re: сроковетенови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор Boby_ ()
Публикувано25.08.09 14:53



Подкрепям напълно съкращаването на срока! Даже бих казал, че съботата изцяло трябва да се остави за вратарите, а петък да е крайният срок за нападателни прогнози - времето е предостатъчно.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.