Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 11.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Ще трябва да ровя в старите теми...нови [re: AlexBG]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано19.08.09 16:49



Няма какво да ровиш - трябва да започнем по-рано. Иначе този път вече не само ще трябва да търсим седмици със серии Ю и Я, ами и такива с Люксембург и Пуерто Рико.



Тема Re: Подготвителни седмицинови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано19.08.09 16:50



Най-късно първата седмица на септември трябва да започнем според мен. По-късен старт може и да има фатални последствия.



Тема Re: Почнах да ровя из клуба - ето някои предложения...нови [re: AlexBG]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано19.08.09 17:02



1. Може да се пробва в Купата, за първенство - не.

2. Твърдо за.

3. и 4. - нямам мнение, но пък за сметка на това си държа на мнението в същия този "Дъбрав казус" - елиминационни дузпи да се бият през уикенда, ако мачовете сряда/четвъртък не са достатъчно добри (пример - полуфинала за Купата, когато заради смехориите на Мажора играхме върху Купата на Бимбенистан). И също така - ясни и конкретна схема за избор и разпределение на двата потока елиминационни дузпи, а не стъкмистики без никаква логика и здрав разум в последния момент (пак същия пример с полуфинала за Купата, когато разпределението беше меко казано странно). Същата схема да е готова най-малко седмица преди началото на първия кръг на Купата.

5. Не ми се чете сега, понеже нямам време, но само искам да запитам остава ли вариантът с групи за Купата. Според мен се получи доста добре, макар Мажора да твърди, че интересното било само в последните мачове.

6. Твърдо за актуализация на патоците и тя да започне още началото на другата седмица, а ако може и по-рано.



Тема Първата седмица на септември: няма как!!!нови [re: Stuart]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано21.08.09 10:51



Просто защото има световни квалификации, но съм "ЗА" да почнем в следващата седмица (7/12 септември), когато да бъде мача за Суперкупата, а първенството да стартира на 13/19 септември...

Сега почвам да преглеждам датите за през целия сезон, за да видя какъв ще е хала...

По-късно мисля да пусна и няколко теми в клуба:
1. Картотекиране на отбори;
2. Трансферна листа за играчи (трансфери, свободни играчи); и
3. Гласуване на подредбата на потоците и евентуално добавяне на нови такива.

Макар че това последното ще трябва малко да се прокоментира и бсъди преди да се подложи на евентуално гласуване...



Тема Еми мисля, че е глупост...нови [re: Meйджъp]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано21.08.09 10:54



Да има минимум 6 отбора... Веднага се сещам, че Пролозите отпадат по този параграф, сигурно има и други поне един-два отбора...

За наказание за закъсняло картотекиране... По-склонен съм да го приема... Но не повече от 1, макс 2 точки... И то примерно, ако закъснението е в седмицата, когато имаме Суперкупа (тоест последния момент преди началото на първенството)...



Тема Re: Първата седмица на септември: няма как!!!нови [re: AlexBG]  
Автор FCBayernMunchen (Sharpshooter)
Публикувано21.08.09 11:30



Трябва първо да оправите ситуацията с баражите в Б група, за да има смисъл цялото класиране. Успех.



Тема Звучи интересно...нови [re: RaSoio]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано21.08.09 11:33



И може би е добре да се пробва за Купата например...

Обаче това за точен знак с обратен знак е малко...
Да, ако от 2:0 стане 0:2, ОК, но какво правим ако от 2:0 стане 0:3 или 1:3 или 1:4... тези възможности са си поне толкова силни за автогол, колкото и 0:2...



Тема Re: Първата седмица на септември: няма как!!!нови [re: AlexBG]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано21.08.09 13:57



Правилно. Значи втората седмица на септември.



Тема Всъщност и ние...нови [re: AlexBG]  
Автор AlexBGМодератор (since 25.01.02)
Публикувано21.08.09 16:06



Ще сме аут, ако нещо стане и не вземем френда на Куентин...



Тема Re: За сроковете...нови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор Г-н йOдA (dead jedi)
Публикувано21.08.09 16:46



Бе ти нещо много ранобуден го раздаваш в събота...

нещо ми ставаш подозрителен...

да не си спрял с пиенето бе, бате? ааа? а? или па не дай боже нещо да си спрял да се интересуваш от жени, а а а а ?





----------------------------------------------
"Адът - това съм аз."(Е. Дюлгеров)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.