Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 11.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: За сроковете...нови [re: alessandron]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано13.08.09 18:42



Мекият срок задължително трябва да остане.
Първо, както неведнъж сме си говорили, ПМЛ не е единствена грижа на участниците в играта, затова трябва да се запази възможността за втори шанс за всички нападатели, които по една или друга причина са пропуснали срока. Мекият срок се явява този втори шанс.
Второ, мекият срок е основният източник на картони, а картоните са неделима част от колорита и разнообразието на играта. Не искам тази част да бъде осакатявана.
Като обобщение: Напълно подкрепям предложението за изменение на правилата, така че вратарите да не са в зависимо положение от закъснели нападатели и да не се налага да чакат с вързани ръце до края на мекия срок.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: сроковетенови [re: Г-н йOдA]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано14.08.09 16:40



айде ся
дя правим компромиси заради пияндета, които пиели в петък вечерта и ставали късно в събота ?!?!
безумно !



се пак сериозния спорт е за хора с режим
няма да толерираме алкохолизма тука сега, мола ти се



Тема Re: За сроковете...нови [re: alessandron]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано14.08.09 16:43



зе ми го от клавиатурата :)
и 12:00 е много
11 часа макс. ...за нападателните говорим



Тема Подготвителни седмицинови [re: PMLeague]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано15.08.09 13:53



Мисля от идната седмица да почнем с контролни мачове. Обаче някой да се наеме с пускането на главните теми и организацията, че няма да съм на линия тези две седмици.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Подготвителни седмицинови [re: Meйджъp]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано18.08.09 11:47



аз предлагам следващата седмица да е за контролни мачове, а по-следващата да започва официалния шампионат
няма нужда да чакаме края на Септември
досегашния опит показва ,че това носи само главоболия в последствие
въпроса е , възможно ли е ?
аз не приемам причина "хората са по плажовете"
дори и да е така , капитаните ще ги съберат, а интернет има от каварна до антарктида



п.с
и аз ще съм по плажовете след седмица , но това няма да ми попречи да организирам тима



Тема Re: предложение за автоголнови [re: Г-н йOдA]  
Автор RaSoio (new challange)
Публикувано18.08.09 15:11



друг вариянт за автогол може да бъде например ако се улучи точния резултат от мача но обратния знак. Например прогноза 2:0 или 3:1, а мача да свърши съответно 0:2 или 1:3 (като смятаме разлика от поне 2 гола, защото 1:0 - 0:1 и 2:1 1:2 е доста по-вероятно да се случи в един по-спорен мач). По този начин няма да се случва толкова често отбелязването на автогол, а и би било по-вероятно да се случва при прогнозирането на някои дербита, при положение че играчът в ПМЛ е пристрастен към мача.

п.с. сигурно не ме познавате и се чудите къв е па тоя дето дава идеи, та пропуснах последния сезон и половина от ПМЛ поради първите две години студентски живот, но планирам да играя през следващия сезон.



Тема Re: предложение за автоголнови [re: RaSoio]  
Автор KlLL HRlSTOLOFF (bullet him !)
Публикувано18.08.09 16:36



оо, Ивчо, велкоме :)
ти хубаво планираш да се връщаш в играта, ма да беше писал една бележка първо....да ти обясня ,че в НМР няма как да се случи по чисто обективни причини...
едно ,че сме много маймунки на клона и всеки иска да играе.
второ, че това еднократно прекратяване на договора без предизвестие от твоя страна , пред такъв консервативен мениджър като мен, няма как да бъде извинено със "студенстски живот"



пускай се в трансферната листа, е моя съвет
от нас-референциите, от теб-всичко останало




Тема Re: предложение за автоголнови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор RaSoio (new challange)
Публикувано18.08.09 23:07



хихи даже не ти знам никнейма виждаш ли

мене Дани ме пита дали искам да играя този сезон, та аз за това реших че може. няма проблеми иначе, ще изчакам още няколко сезона



Тема Re: сроковетенови [re: KlLL HRlSTOLOFF]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано19.08.09 16:41



По-скоро бих подкрепил 10:00 мек срок, 12:00 твърд срок. Мажора няма да преглътне драматичното намаление на този тъй интересен елемент, а именно - жълтия картон. Макар че сега след титлите и купите може и да е станал по-малко инатлив, знае ли човек ;)



Тема Re: За сроковете...нови [re: Meйджъp]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано19.08.09 16:47



Без да съм прочел това мнение много бързо го разгадах мистър златния дубъл ;)

А иначе и аз съм на мнение, че събота 10:00 като краен срок е прекалено рано - никой не става в 8-9 в събота, за да пуска прогнози в ПМЛ. Или обобщено, ако има значение де - подкрепям запазване на мекия срок и изместване на двата срока с по два часа напред - т.е. 10:00 и 12:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.