Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 19.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Трите за утре /сряда/ ?  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано10.10.06 22:37



Като ги гледам така мачовете, трите които бих препоръчал за утре са:
Казахстан v Финландия 2 - Финландците не си взеха гостуването на Армения в събота и сега ми се струва, че няма да пропуснат, освен това са класа над казахците.
Малта v Унгария - Унгария паднаха последният мач и сега ако не вземат срещата заминават в 3-та глуха. Пък и все си мисля, че са по добри от Малта.
Исландия v Швеция - Швеците набраха инерция от събота и ще са нахъсани за нова победа.
Грузия v Италия - 1.30 е за Италия коефиса, но си струва щото мача е сигура отвсякъде.
Бих искал да споделите мнение и за следните срещи с по-високи коефициенти, които според мен си заслужава да се играят:

Украйна v Шотландия Х2
Босна v Гърция 2
Словакия v Германия 2
Северна Ирландия v Латвия 1

Какво ще кажете "колеги" ?



A working class hero is something to be...

Редактирано от Лeдoвe на 10.10.06 22:38.



Тема Re: Трите за утре /сряда/ ?нови [re: Лeдoвe]  
Автор the_fly ()
Публикувано11.10.06 00:46



Е аре стига бе, Казахстан твърда двойка, там са някакви нечовеци, може да са с класа под финландците, ама като играят в пустинята, по-скоро ще са фаворити.

Исландия-Швеция- 2 ок



Украйна-за украйна се връща Шевченко, Шотландия 4 от 4 да направят не е ли много лакомо?:)

Словакия-Германия звучи ок двойка, словаците биха уелс само заради вратаря им:)


You ain't a pimp and you ain't a hustler


Тема Re: Трите за утре /сряда/ ?нови [re: Лeдoвe]  
Автор kpъcтниkът (легенда)
Публикувано11.10.06 01:23



хърватска - Англия Х
босна - гърция 2
полша - португалия 2 / словакия - Германия 2



Тема Re: Трите за утре /сряда/ ?нови [re: Лeдoвe]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано11.10.06 09:42



За Казахстан - Финландия и аз мисля, че не е препоръчителна 2-ка - колко пък са по-добри финландците? Ако не се лъжа между тези два отбора е игран един мач досега и то във Финладия и резултата е 3:1 за "казаците". Така че тук по-скоро бих играл Х. За другите "сигурни" съм съгласен.

Украйна - Шотландия - мисля, че 2-ка е абсурд - 4 от 4 да направят шотландците им е много. Германия вероятно ще си бие, но за Гърция не знам - може все пак и там 2-ка. Обаче Северна Ирландия - Латвия си е троен, даже имам чувството, че ирландците могат да вземат да се издънят, както срещу Исландия - уж не би трябвало, но след добри мачове срещу фаворитите в групата, по-скоро залагам на льох.

Un' Estate Italiana


Тема Re: Трите за утре /сряда/ ?нови [re: Лeдoвe]  
Автор redo (rugged)
Публикувано11.10.06 11:31



Северна Ирландия - Латвия не го виждам като 1, да не говорим пък за твърдо. ;) Що не тестваш Испания - Аржентина х и Австрия - Швейцария 2?



Тема 3x3=225нови [re: Лeдoвe]  
Автор 4uk4a$ (не.позна.)
Публикувано11.10.06 12:26



Georgia v Italy 2 @ 1.28
Russia v Estonia 1 @ 1.20
Turkey v Moldova 1 @ 1.16
----
1.78 * 100un


Poland v Portugal X2 @ 1.22
Slovakia v Germany X2 @ 1.25
Wales v Cyprus 1X @ 1.12
----
1.75 * 100un



> Bulgaria U21 v Belgium U21 (AH +0.5!) Bulg @ 1.25
от QAsia Cup:
>Bangladesh v Uzbekistan 2 @ 1.22
- Домакините са си туземци направо, най-слабите в групата са. Узбеките се борят с ХонгКонг за 2то място с равен брой точки, което също класира отборите. Предпоследн мач от групата. Катар са водачите.
>Palestine v China 2 @ 1.61
Мачът ще се играе в Аман, Йордания.
Китай изостават на 3т. от 2то място, даващо "виза" и не виждам друга алтернатива за тях, само да не се сдухат от арабеската атмосфера.
----
2.45 * 50un


Максимално възможна печалба +225 парчета.
(всички мачове и коеф. са от Бет365)



Тема Аз пуснах тези:нови [re: Лeдoвe]  
Автор DUSHESH ( ДОН)
Публикувано11.10.06 12:27



Босна v Гърция 2
Северна Ирландия v Латвия 1
Испания v Аржентина 2
В евробет коефициента беше около 13.6...



Тема Re: Трите за утре /сряда/ ?нови [re: Лeдoвe]  
Автор Stuart (sir)
Публикувано11.10.06 14:06



Швеция 2

Финландия 2, макар че Казахстан в никой случай не са по-слаби от Армения. Финландците ме издъниха вече, няма да повторя. :)

Италия 2 вероятно, но на тия смешници не залагам аз.

Иначе Шотландия има кирия направо 2. Сигурно ще пробвам двойка и на Португалия.



Тема Re: Трите за утре /сряда/ ?нови [re: Лeдoвe]  
Автор vogelfrei (cadaurus)
Публикувано11.10.06 15:53



украйна - шотландия ми се струва класическо 1-1, но Шева ще играе, де да знам... във всеки случай серията на гайдите не е аргумент да паднат, сравнително скоро чехия постигна 10 победи от 10 мача за евро 2000 май :)

босна - гърция е двойка чиста, при бошняците ги няма вече балич, болич, барбарез мисли да се отказва, докато харистеас се връща за маляците

словакия - германия и северна ирландия са тройни, иначе четирите двойки в началото са добре като изключим казаците - втори поредни квалификации падат все с по един гол от фаворитите, може би е време за хикс, макар че срещу полша 0-1 не "отразяваше показаното на терена"

на първо четене:
хърватска - англия 1Х
полша - португалия 2
ейре - чехия 2

Редактирано от vogelfrei на 11.10.06 15:55.



Тема ето кой е най-твърдия!нови [re: Лeдoвe]  
Автор msafinx (dll)
Публикувано11.10.06 17:58



_)_

Бас държа, че на РеЗо този път ще му хареса!
ХяХЯхяхяхаххаха :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.