Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 18.05.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема КРИВА НИВА ШАМПИОН!нови  
Автор kибиk (земеделец)
Публикувано09.04.06 23:06



ами там сме, приятели, в залата на славата. направихме го, това, което си обещахме в началото на сезона с ла вила, караколю и братч'еда оейзис, с боби и кид - шенкли, не на последно място със златната резерва - новото момче в отбора, моя добър приятел и голям бероец Мартун; бяхме сериозни, когато нещо не вървеше - казвахме си го; платихме с личното си време да сме там. уж е малка, незначителна част от живота ми ПМЛ, но беше толкова хубаво да се случва, че искам пак.

Пушачо, bettor-е, омни, fin4, надявам се, че сме доставили радост и на вас - защото вие винаги ще си останете земеделци, това е като гърбицата - носиш си го цял живот, но приятна, лека гърбица мама му стара!

благодаря ви, мои скъпи съотборници - успех и в това, с което сте се захванали в останалата, голяма част от живота ви, тази извън виртуалния футбол. знам, че ще го направите и там.

сега се отдавам на quiet celebration с моя верен приятел johnnie walker

proud to be ЗЕМЕДЕЛЕЦ


Тема Честита титла, друже!нови [re: kибиk]  
Автор Anfield (ветеран)
Публикувано09.04.06 23:11



Честито на целия отбор, на всички които си изброил + още един пропуснат, надявам се не съзнателно :))
На теб ти върви явно в години, завършващи на 6



Тема Re: Честита титла, друже!нови [re: Anfield]  
Автор kибиk (земеделец)
Публикувано09.04.06 23:24



благодаря, приятелю стари! още не съм изкудкудякал съвсем, и се сещам, че трябва да добавя и Toffee но знам, че той не влиза във форумите от почти година време. друг не съм забравял, май?

proud to be ЗЕМЕДЕЛЕЦ


Тема Добре дошлинови [re: kибиk]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано09.04.06 23:36



В залата на славата
От името на нашият отбор ви честитя титлата. Заслужихте си я

Walk on, walk on
With hope in your heart
And you'll never walk alone


Тема ДА ДОЙДАТ АРХИВИТЕ !нови [re: kибиk]  
Автор Whats On A Mans Mind (Sigmund Freud )
Публикувано09.04.06 23:46



и така ....разбирам я тази игра , мама си да таковам

освен ,че много приказвам
фаворитите отрано забелязвам
и на всички ги показвам :)

КК КРИВА НИВА - Ако щете вярвяйте , но това е личния ми фаворит за титлата тази година . Не заради това ,че загубиха финала за купата от Rейзърс с последната дузпа и сега искам съдбата да им “върне” отнетото.Ни най малко .Просто земеделците са един от най-добре балансираните отбори . Поглeднете само ! Toffee, Shankly, La Villa, кибик , Bobby68 …..ами Oasis , който в дебютния си полусезон миналия шампионат вкарваше всеки гръг за отбора на NMG !Едно е ясно – Нивата ще са още по-силни тази година и всеки , който иска да спечели срещу тях , ще трябва доста да се поизпоти .

цялата тема :





ами мотики, честито ...
заслужихте си го ....
очаквах го този успеха ..един вид ..вие сте логичен ШАМПИОН ...просто сте класа !

жалко ,че нас ни нямаше в А група този сезон ...щеше да е много интересно .....но битките тепърва предстоят ;)
ще ви предстои защита на титлата ..но от есента живот и здраве май ще имаме най-силната А група в историята на играта ....особено ако и Орфиците влезнат .....

един вид , искам да ви кажа ....по-трудното за вас тепърва предстои .....вдигнахте много нивото ....сега трябва да го задържите :)

лично се радвам и аз за моя добър приятел ЛаВилчев ....да не забравяме ,че е мое откритие все пак ....


чесито пак и НАЗДРАВЕ :))

п.с и чакам потвърждения от вас за класическия сблъсък NMR-КРИВА НИВА -двубой на шампионите ..някъде в паузите за купата



Тема Re: КРИВА НИВА ШАМПИОН!нови [re: kибиk]  
Автор Omni (Unwashed Fenian)
Публикувано10.04.06 00:54



Браво на бившите ми съотборници, много се радвам за вашия успех - напълно заслужили и достойни шампиони, а най-вече и след онова федеративно фиаско с финала за купата миналата година, идва много добре :)

Честито на Кибика, бате Весо, Боби, Шанкли, Мартун и новите момчета, а да не забравяме и НАЙ-ГОЛЕМИЯ, пък макар и отказал се от активна състезателна дейност, бай Момчил !

Наздраве !

The Rhebel's Choice



Тема Днес много ми се събра (хубаво)нови [re: kибиk]  
Автор La Villa (GONG)
Публикувано10.04.06 01:10



Явно вчерашния ден ще помоня дълго, тъй като на куп се случиха две много хубави събития. Няма как да не започна с първата ни (но не последна) шампионска титла в ПМЛ. Въпреки че доста хора ми казваха преди няколко кръга, че няма как да изтървем шампионата аз не можех да повярвам. Не можех да повярвам и днес, когато бихме с 2:1, че всичко свърши и може да отваряме шампанското. В никакъв случай конкуренцията не бе слаба, напротив, бе много тежко и напрегнато. Наистина загубихме съвсем малко точки, но отборите, които ни биха го заслужаваха напълно. Поздравявам всички мои съотборници и искам да им кажа, че ние наистина сме отбор, отбор, в който няма дразги и приперни. Няколко момчета, които играем като един и за това имахме успех. Поздравления на всички. Лесното мина, сега идва по-тежкото да не паднем от върха.

Другото хубаво събитие вчера бе победата на моя любим Спартак Пд над Марица с 3:2, обърнахме от 0:2, а на края на мача ми се насълзиха очите (ако искате вярвайте)

Айде малко да се организираме, че става ебаси оргията


Тема Re: Днес много ми се събра (хубаво)нови [re: La Villa]  
Автор Whats On A Mans Mind (Sigmund Freud )
Публикувано10.04.06 01:17



и на мен ми се насълзиха очите , майна ....

ама за ЕФУ



Тема Re: КРИВА НИВА ШАМПИОН!нови [re: kибиk]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано10.04.06 01:25



chestita titla pichove.
kakto ste trugnali she izravnite po uspehi BLUE POWER.

Bravo oshte vednuz za postoqnstvoto prez sezona.

Само Левски! И да живее България. Защото България, това е Левски.


Тема Re: КРИВА НИВА ШАМПИОН!нови [re: kибиk]  
Автор Diavolo RossoneroМодератор (невино дяволче)
Публикувано10.04.06 02:19



Честита титла!
Напълно заслужена и безапелационна!
И догодина се гответе, защото мисля е крайно време за Зомбитата... ;)

Grazie e Onore, Leoni!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.