Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 04.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Тъй катонови  
Автор DON_DiEGO (Zora Je)
Публикувано01.12.05 16:54



ДИРа днес тотално се еба с Господ и ни забрави, призовавам и "тукашния Господ" за разбиране и да не се проявява с неуместни реакции и картони и т.н.

един нормалне период до 20:00 днес би бил добро и тактично решение, т.к. в повечето срещи не са поуснати все още мачовете, а срокът в 15:00 е минал.

Не мисля че ще има хора против...
Пък и на кой ще му е интересно да играе на измислените служебни Мейджърови мачове, (колкото и внушително да звучи това ;)) )

п.п.
аз лично очаквам нашия капитан да успее да се пребори, защото човека никога не е закъснявал за квото и да било със сроковете.
аз имам готови за мачове, но все пак той си е капитана.



Тема Re: Да де, аманови [re: DON_DiEGO]  
Автор Thracian (Heros)
Публикувано01.12.05 17:29



Не успях да се преборя навреме. Побърках клавиша Ф5 от натискане, ама не се получи. Още не съм видял кой какво е пуснал, но единственото което успях да измисля, беше чрез Редо да пусна на кю-то на Мейджъра мачовете ни. Сега ще ги пусна и в основната тема, пък каквото реши Федерацията. Вярно, че досега съм се стремял да съм изряден и максимално да облекчавам модовете и противника, но ето че ми се случи за втори път да не успея със срокове. Съжалявам, приемете моите извинения - и съотборници, и противници, и федерални.



Тема И азнови [re: DON_DiEGO]  
Автор mandor_of_chaos (Man Utd)
Публикувано01.12.05 17:39



Тъкмо вече бях *** на дира ...
от 2.30 следобед до сега псувам.

Викам дай да пусна един апел и ето :) не съм бил само аз изостанал.

Поддържам иддеята срока да е до 20.00 тази вечер! Сега ще си пусна мачовете пък каквото реши федерацията.



Тема Е да, ама не...нови [re: mandor_of_chaos]  
Автор Thracian (Heros)
Публикувано01.12.05 17:49



Явно такива предложения не се приемат - имаме си служебни мачове, имаме си дузпа, сигурно и други наказания ще имаме...










Тема Re: Е да, ама не...нови [re: Thracian]  
Автор mandor_of_chaos (Man Utd)
Публикувано01.12.05 17:54



Живи и здрави. Каквото се реши това ще е.

Макар че нали се говори за феърплей в ПМЛ. Феърплея изисква при форсмажорни ситуации федерацията да вземе решение спрямо конкретната ситуация, а не да се придържа към бъквата на правилника. Нали затова е федерация.

Но както и да е...



Тема Хайде пак да се повторя -нови [re: mandor_of_chaos]  
Автор Thracian (Heros)
Публикувано01.12.05 17:58



Е да де, ама не - като говорим за "феърплей" можем да почнем оттам, че е много лесно и в стил "феърплей" да се намери правилника на ПМЛ. Аз лично не успях. А може би там пише какво се прави в такива ситуации, знам ли. Та ти си тръгнал да се вайкаш за "форсмажорни" обстоятелства.

Здраве да е - ЕБАЛ съм му майката и на дира, и на ПМЛ, и на Федерацията.



Тема ХЕХ, АЗ ГО ОЧАКВАХ обаченови [re: Thracian]  
Автор DON_DiEGO (Zora Je)
Публикувано01.12.05 18:12



за това и пуснах шибаната тема,

и знаеш ли защо ? - защото Господ Бог си е пуснал мачлетата на отборчето му... по-старите познават поведението на федералния и много лесно може да отгатнеш какво ще се случи, .. .и защото очаквах точно такава реакция , но до последно се надявах че има нещо нормално в тоя човек.

и сега ще излезе със становището (всъщност той няма да излезе ми ще гледа оффлайн), че той е успял - да са успели и другите.

Никаква подкрепа повече за тоя темерут бате.

МЕЙДЖЪРЕ,
ГУМЕНА ГЛАВО, НЕ МЕ ЕБЕ КВИ ГИ ВЪРШИШ - ДНЕСКА ОТ СУТРИМТА МИ Е ПАДНАЛО ПЕРДЕТО И НЕ ЦЕПИМ БАСМА НА НИКОЙ.

ИСКАМ ДА МИ ОТГОВОРИШ САМО НА ЕДИН ВЪПРОС:
ЗА КАКВО ИГРАЕМ ПМЛ ?

отговори, ако искаш разбира се - Господ не може да се призовава за щяло и нещяло, но го кажи пред всички веднъж за винаги !

виж Бате, ние знаем че ти си там - некаде горе, обаче така не може.
Комунизма падна 89та ...

подяволите, ИГРАЕМ ПМЛ ЗА УДОВОЛСТВИЕ БЕ МАЙКА МУ СТАРА ...
1,2 да не са пуснали разнирам - накжа ги, смажи ги, еби им майката, разбием самочувствието... абе стъпчи ги както ти си знаеш, ама когато в резултата на такива фактори, почти половината не са успели и в първия възможен момент, след като са седяли няколко часа онлайн, само и само да .... ЗНАЕШ ЛИ КАКВО? - ами да пуснат резултата от труда който са положили тея 2 дена бе мама му стара - толко ли не можеш да зацепиш? и както виждаш това не са отбори който някога са закъснявали - а ти сега се правиш Господ и половина.

Знаеш ли тъпако че вчера от 12:30 от как получих бележката от кептъна, до 5 и нещо следобеда съм се човъркал с тя мачове, и имах няколко варианта, който му предложих. не ходих и да ям дееба.

И ти сега ще ни показваш кой си ? така ли ? --- бате, видяхме кой си.
А сега се скрие, щото немам пликче пред мене и ще се издрайфам некаде насред Кривата зелена ливадка.

Кептън, съжалявам, аз искам да играем и да печелим с удоволстие.
И компромис с тов ане мога да направя.
Искрено се извинявам пред отбора, но аз в тоя мач няма да изляза!
Всичко си има граници некакви.

аре баста...



Тема Е, не е чакнови [re: DON_DiEGO]  
Автор Thracian (Heros)
Публикувано01.12.05 18:20



Толкова лошо положението. Все пак аз не си позволих нищо в повече, освен да остана - вече почти час - повече от работното ми време. Нищо, че имах други планове за вечерта и че някои хора ме чакат. Но това си е мой проблем, нали? Никой не ме е карал да се захващам с тази игра и с този клуб.

Еми хайде със здраве. Да отмине този ден пък ще видим. Съжалявам, но наистина нямам повече свободно време и ако има някакви дискусии тази вечер, ще мога да се включа чак утре, евентуално.



Тема Re: ХЕХ, АЗ ГО ОЧАКВАХ обаче [re: DON_DiEGO]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано01.12.05 18:22



Не мисля, че аз съм ти виновен за нещо, че да ми държиш такъв език.
Нямам намерение заради безхаберните помияри от висшето ръководство на дир-а да обирам каквито и да е негативи...
със здраве



Coming soon...

Тема Re: Тъй като [re: DON_DiEGO]  
Автор Grandmaster RaZorville (mad & dirty)
Публикувано01.12.05 18:23



батета , правете кат мен ....пускайте си мачовете в сряда вечерта ....
така се застраховате от непредвидени ситуации ....

казуса е на кантар в случая ...
от една страна - не е нужно да се чака последната минута , час или секунда ,з а да се пуснат мачове ....

от друга - проблема с дир-а явно е бил сериозен и засеганатите са повече ....

ако са повече от половината или близо 2/3 ....логичното решение е КОМПРОМИС и удължаване на срока .....

не знам колко са си изпатили всъщност ....но и да знам , кяр никъф ..вече е решено явно

We'll try to stay blind
to the hope and fear outside...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.