Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 05.10.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Сформиране на "Борд на ПМЛ"нови  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано06.07.04 17:18



Не може една такава организация като ПМЛ да се контролира от един единствен човек, затова най-добре е да се създаде контролен и законодателен огран.....
Бодра ще се занимава с приемане на нови правила в ПМЛ или евентуално премахване на стари, както и други задачи които ще уточним в последствие.

Въпросът е колко човека да участват в Борда....брийката не трябва да е много голяма защото трудно ще се достига до решения

Разбира се броя на участващите ще е нечетен брой, за да няма проблеми при гласуването, мисля че най доброто разпределение e 6 души от А група, 2 от Б група и 1 от В
Членовете не трябва да са от един отбор....както и не трябва да са "гъсти" ..... демек Резо и Ла Вила не трябва да участват едновременно в борда

Давайте предложение, за това кой да участва в Борда, мисля че така е най-правилно...тези които получат най-голямо доверие(гласове) те ще участват.

И да паднем и да бием пак ще се напием!


Тема Re: Сформиране на "Борд на ПМЛ"нови [re: Roonex]  
Автор kъв ГO дъpви тoя тyka (К'ъв го дърви?)
Публикувано06.07.04 17:27



Капитаните на всички отбори?

****
К'ъв го дърви тоя тука?
Чатни чучелото с чука
и го чучни на боклука,
да не чеква комшулука!


Тема Re: Сформиране на "Борд на ПМЛ"нови [re: kъв ГO дъpви тoя тyk]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано06.07.04 18:09



Прекалено голяма е бройката ако са капитаните на всички отбори.....30 души, ще има да спорят като луди и никакви решения няма да вземат

И да паднем и да бием пак ще се напием!


Тема Re: Сформиране на "Борд на ПМЛ"нови [re: Roonex]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано06.07.04 18:11



а ти как така реши какви да са правилата на такъв един "борд"? и може би не помниш, но имаше такива опити.... сещаш се какво излезе..... едно голямо нищо



%$#$@!$$%!@#$


Тема Re: Сформиране на "Борд на ПМЛ"нови [re: Viper X]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано06.07.04 18:22



Еми правилата няма да ги решавам аз, а ще си ги реши борда.....опитите бяха за капитаните на всички отбори, а не за Борд от няколко човека

И да паднем и да бием пак ще се напием!


Тема Re: Сформиране на "Борд на ПМЛ"нови [re: Roonex]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано06.07.04 19:17



абе добре си е така..... ако мене питате - който се занимава с организацията на играта - той избира и правилата..... това не ти е БФС и ПФЛ, тука сме се събрали за кеф и някои хора са се заели да ни осигурят този кеф... редно е те да решават кое как да става.... не мислиш ли?



%$#$@!$$%!@#$


Тема Напълно те подкрепямнови [re: Viper X]  
Автор x3m™ (eX3Moderator)
Публикувано06.07.04 19:24



играта е за кеф и правилата мисля, че трябва да се определят от автора. А пък в крайна сметка ако на някой не му доставя удоволствие, то тогава да не участва.

Аз съм селянин, батко...


Тема Re: Супер, обаче имам някои резерви...нови [re: Roonex]  
Автор ФeдepaцияМодератор (в отпуск)
Публикувано06.07.04 19:31



От третия опит дано успеете да го сформирате този Борд.
Досега кратката история на ПМЛ познава два такива опита да се организира Борд - и двата неуспешни. Неуспешни, може би, защото основната им подбуда бе не по-добрата организация в играта, ами да се прави контра на т.нар. федерация.

Искрено се надявам този път да е различно, защото от един такъв борд наистина има нужда. Това е липсващото звено - своеобразен буфер между играчи и организатори, който да поставя на разглеждане и обсъждане важните моменти от правилата и организацията на играта. Защото не е по силите на 2-3 човека да погледнат многостранно на нещата, за да достигнат до оптималните решения.
И нека няма някакви смешни бариери за влизане (с разни там абсурдни определения като "гъсти", "редки" и пр.) и ограничения откъм бройка, ами да участва всеки, който има сериозно отношение към организационния елемент на играта.

А за решенията не бива да се притеснявате. Крайната инстанция при взимането на решенията е организатора на играта - така е било преди, така ще бъде и занапред - няма нищо по-нормално от това!
Може де му упреквате в авторитаризъм, но многократно съм се убедил, че така е най-правилно, колкото и да ми е по-лесно да оставя 5-6 човека да се оправят и аз да си измивам ръцете с тях при всеки организационен провал. Защото горчивият опит, когато своебразен борд е решавал някое правило, е съвсем пресен - системата с групите за КФ, която се сгромоляса с гръм и трясък ... Каква беше картинката тогава сред почитателите на системата с групите:
- едните наистина вярваха на този вариант - не бяха прави, но аз евала им правя, че имаха мнение, което опитваха да подкрепят с аргументи.
- вторите бяха един вид напук на федерацията - "да не е варианта на Мейджър", другото не е важно.
- третите пък бяха хора, на които групите им се видяха по-шаренки и им сложиха едно рамо без да се ангажират да претеглят плюсовете и минусите.

Не случайно посочвам този пример, за да кажа, че евентуалният бъдещ Борд не само няма нужда от "вторите" и "третите", ами наличието на такива само ще е в тежест и вреда на играчите и играта като цяло.

Тъй че умната и успех! Все още вярвам, че има сериозни хора, които могат да се ангажират с малко повече отговорност ;)





Тема Re: А, Спорте [re: x3m™]  
Автор ФeдepaцияМодератор (в отпуск)
Публикувано06.07.04 19:35



След като сдаде мародерството, така де - модераторството, оставаш федерален, нали?





Тема крайно време е ! [re: Roonex]  
Автор ReZo (; US-мивка ;)
Публикувано06.07.04 19:39



примерно 5 човека от А група, 3-ма от от Б...и 1 от В ...
няма значение дали са капитани на отбори , представители и т.н
Сериозни хора тук има , без съмнение .....

нека има една група от 5, 8, 10 или 15 човека ....
Не е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да РЕШАВАТ и да "режат на месо" в правилата на играта .....
Съвет на старейшините ги наречете , Борд-морд ...няма значение ....

Но когато има спорни моменти ..да се събират и да ОБСЪЖДАТ .....
защото един спор винаги се решава с дискусия ....спокойна , с аргументи "за" и "против" от интелигентни хора ...

Нека бъдат хора , чието мнение тежи тук и имат АВТОРИТЕТ....

Ясно е,че всичко е чики-рики в тая игра и в клуба по принцип , защото тук влизаме за кеф , удоволствие и отмора един вид , но е хубаво когато има наистина сериозни неща , към тях да се подходи сериозно и отговорно....


Още нещо ....създаването и съществуването на тази структура може да бъде само и единствено НЕФОРМАЛНО , каквато е всъщност е и цялата игра ПМЛ .....
Демек ..не е нужно "благоволение" и "разрешение" на федерации -медерации и всякакви такива мелиорации , както би казал един ТАТО например


Ето моите скромни предложения за примерен състав на ФЕДЕРАЛНИТЕ (Факултативен Ентусиазиран Демократичен Екип Работещ над Актуални за Лигата Неприятни Интриги и Тяхната Елиминация).....да кажем примерно ,че така ще се казва този "борд"


А лига(представители):

1.Терминатор
2.DON_DIEGO
3.Safin
4.Diavolo Rossonerro
5.Roonex

Б лига:
1.GOA
2.Anfield
3.Thracian

В лига:
тук не се сещам за никой конкретно
, съжалявам ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.