Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 04.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Трети модератор в клуб "Футболни прогнози"нови  
Автор Meйджъp™Модератор ()
Публикувано27.10.03 15:44



С цел подобряване качеството на работата в клуба и имайки предвид все по-ограничения ресурс от време, който ни се очертава в близко бъдеще на мен и Спорта, смятам за удачно да се назначи трети модератор в клуба.
В общи линии само AlexBG се отзова на молбата ми отпреди няколко дни, заявявайки намерение да се нагърби с модераторски задължения в клуба.
В добавка на горното Алекс е всепризнат ентусиаст и работяга, затова смятам за най-удачно да му гласуваме доверие за трети модератор в клуба.
Ако някой в клуба има някакви съображения против този избор, да казва сега или да мълчи вбъдеще.


И едно лирическо отклонение. По стар обичай мишките се скриха за пореден път в своите дупки, когато нещата опряха до отговорности и задължения, в очакване на следващия скандал, при който ще наизлязат дружно да ни цвърчат на главите с безпочвените си претенции. Та молбата ми към тези мишки е следващия път като се приготвят да цвъкат, нека избягат за момент от позицията си на обикновени консуматори и да си зададат въпроса "С какво допринесох аз, за да имам претенции", а след това да се замислят върху следното: работата по клуба основно задължение ли е за хората с "М" зад ника, за което получават по 1000 лева заплата, или съвсем обикновено хоби, споделяйки го за кефа на 100 и кусур човека.

Толко...



Тема пич, [re: Meйджъp™]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано27.10.03 16:25



аз като ти предлагах 1500 лева заплата, ти сам пожела да работиш за чест и слава... сега не се оплаквай...



Тема че©тито приятел :))нови [re: Meйджъp™]  
Автор ©aфин (предизвикателен)
Публикувано27.10.03 16:57



В кръга на майтапа - Дори и ©лед о©тавката на Мейджа Грийн ©и о©тава отбора на Батето :) ©амо дето каката избяга още преди година



Тема Iskam искамнови [re: Meйджъp™]  
Автор Crazy Razor Force (Special unit)
Публикувано27.10.03 17:00



Искам да съм модератор, искам да съм кмет на някой клуб. Да коля и беся, да банвам, да се облажа от власта....

може ли? моля вииииииииии

полудех



Тема добре денови [re: Meйджъp™]  
Автор Schizophrenia (вяло протичаща)
Публикувано27.10.03 19:54



относно лиричното отклонение-абе това много хубава,но от поста ти излиза-че никой няма право да коментира работата на модераторите.особено-ако това-което му идва на средностатистическия юзър-не би се харесало на нежните ушички на модериращите.
в този ред на мисли-не мислиш ли-че това е малко крайно?.и че човек се учи от грешките си?и че никой не е безгрешен?и че-обикновените юзъри имат различна гледна точка и виждат зачервени бъдещи инфекций-които вие просто нямате как да видите?и бла-бла-бла-бла-блъ.разбра ме-накъде бия...
съвсем добронамерено те питам.иначе-нямам намерение да плюя по модераторите-все пак си вие вършите съвестно работата си(доколкото можете-както можете-все пак никой не ви плаща за това),освен това-го правите и на абсолютно саможертвени(щото това си е жертва(не че имам нужда да ти го казвам-точно на теб;>)начала.и безплатно-толкова.след като си хабите времето-за сметка на много по приятни занимания-и на малкото трябва да ви се прави евала...


п.п.едно голямо благодаря за...всичко.за нормалното съществуване на този клуб и създаването на предпоставки за една приятелска обстановка.за всички усилия-които са били вливани в играта-и които ще продължат да бъдат вливани.за пмл,картотеките и лайвскорът.благодаря за всичко...макар и от един консуматор.



Тема така денови [re: Schizophrenia]  
Автор Meйджъp™Модератор ()
Публикувано27.10.03 22:01



Напълно те разбирам, ама между "коментиране" и "неоснователни претенции" има разлика от земята до небето.
Пример за "коментиране": "Струва ми се атрактивно да се прави Лайвскор на всеки кръг от ПМЛ. Аз лично нямам нужното време да помагам, но се надявам, че все ще се намери някой ентусиаст, който да го поддържа. Би било интересно за всички."
Пример за "неоснователни претенции": "Абе що го няма Лайвскора тая седмица бе?! Вие, модераторите, сте баси гуляите. Като не можете да си изпълнявате функциите, откажете се и ще дойде някой друг"

Скиваш ли разликата?
Иначе коментарите са си просто задължителни. Най-малкото, че по този начин "средностатичстическият юзър" става съпричастен към съдбата на клуба и израства в нещо повече от положението си на обикновен консуматор.

Нее ли тека?



Тема Re: Трети модератор в клуб "Футболни прогнози"нови [re: Meйджъp™]  
Автор Alabao13 (АСА)
Публикувано27.10.03 23:27



Ми оки. Щом има желание...




Тема Re: така денови [re: Meйджъp™]  
Автор Schizophrenia (вяло протичаща)
Публикувано27.10.03 23:43



доста размито е-отдето и да го погледнеш
аз бих се обърнал по първия начин-но това не значи-че идеята не е същата като втория начин...просто изразните средства са различни.съответно-и да го въриш-и да го пичеш-то същото си остана.и оттам-трябва ли най добрите идей-написани по най хамалския начин да се отказват-просто...ми защото са куцо написани...
е-съмнявам се-че някой с гениални помисли в главата ще почне:
'ей пешлемета-скийте тукъ'-но неведоми са пътищата господни.
и като бай хуй самоцелно си псуваше-значи ли-че той е пълен идиот?
щото имаше и вЕрни неща в разсъжденията му-не за друго.

такаче-да коментираш-като използвам думата демба и като използваш думата- омнанистичен си е едно и също кометиране(хо-хо-хо,егати изводите:>>>>).


п.п.бе написано в един ред-съгласен съм с написаното от теб

п.п.2. нее ли тъка



Тема Re: Трети модератор в клуб "Футболни прогнози"нови [re: Meйджъp™]  
Автор falkenbach (BUCHEREDatBIRTH)
Публикувано28.10.03 14:23



нямам възражения

Страста към разрушение е творческа страст!


Тема Ставанови [re: Meйджъp™]  
Автор Roonex (grande mafiosso)
Публикувано28.10.03 15:00



Мдааа наистина Алекс е най-подходящия ... и най-трудоспобен, бе направо най-добре ще се справи....а за мишките....те какво могат да направят, в този случай...кой се е покрил и къде говори точни работа, а не само празни приказки колкото да не мълчиш

И да паднем и да бием пак ще се напием!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.