Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 18.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Благодаря за всичко... но бях дотукнови  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано06.07.03 20:24



Реших да си отида от тук. След 3 години прекарани из тези форуми се случиха много неща. Развих една игра с прогнози за да стигне тя до сайта на реномирано наше списание, помагах и помагам в организирането на ПМЛ, взех дейно участие в организирането на първата среща на клуб Футбол, чийто членове станаха може би най-задружния клуб с най-голямо лоби в дир.бг - някои там станаха гаджета, други - неразделни приятели. Аз също открих доста приятни хора, както и приятели. Нещо, което не съм очаквал, като се появих в клуб Формула 1 през юли, преди 3 години.
Но наред с хубавите неща от и за мен тук, не мога да продължавам да се задържам на място, отнело ми и малкото хубави неща. Къде по-пряко, къде по-косвено, присъствието ми тук съсипа сума неща от живота ми. Ще спра дотук - малко след като ударих мнение номер 13 000. Сякаш парадоксално, това число 13 до един момент беше щастливо за мен, а от скоро е символ на края. Във всякакъв аспект. И се превърна във фатално.
Питал съм се, какво ли би било, ако не бях имал допир с клубс.дир.бг - дали щеше да е за добро или за зло? Това вече няма значение. Каквото било - било.
Исках просто да благодаря на всички за приятните мигове във и извън клубовете. Макар и малко, гледам да не помня лошите неща. Тези, които са ми по-близки - знаете ми кюто, телефона - обаждайте се, ако имате желание и ви домъчнее за мен. Ако още някой се чувства по-близък - в профила ми е номера на кюто. На другите - благодаря ви за разговорите, закачките и прочее всички неща, които сме си драскали тук. Пуснах тази тема и в още два клуба.
Time To Say Goodbye, както пее Бочели, въпреки че аз в момента си повтарям само текста на Kate Ryan от песента Desenchantee. По-подходящ е като смисъл.
Е, това е от мен, дотук бяха мненията на наблюдателя с ястребчето.
Довиждане и още веднъж - благодаря.



Тема ееееенови [re: Bobby]  
Автор DON_DlEGO (GOD HAND)
Публикувано06.07.03 20:54



Що така ве..

С много неща си нагърбвал и затова ти е дощло на нагорно...
Вярно че и не малко кретени са ти тровили нервите, но ги заеби...
Аз влизам в клубовете за удоволствие, и гледам да не ми пречи и най-малко на всичко останало...
Зарежи всички организационни и тем-подобни проблеми и влизай тук само за удоволствие...или да дадеш някои ценен съвет на забллудените...



Тема Re: Благодаря за всичко... но бях дотукнови [re: Bobby]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано06.07.03 21:01



Надявам се, че както и други напускащи ще се върнеш след не чак толкова много време...
И се надявам да се виждаме поне на по бира от време на време

C.R.E.A.M.


Тема Re: Благодаря за всичко... но бях дотукнови [re: Bobby]  
Автор Kapъk (22/7)
Публикувано07.07.03 00:02



И аз съм стигнал до този извод. Вулгарно казано клубовете вземат, а не дават.
Не си заслужава за малко мигове на удоволствие да търпиш загуба в голями размери. Добре ще бъде, ако можеш да се отажеш от "наркотика интернет + клуб". Аз в момента се боря с това състояние и гледам колкото може по рядко да влизам в български сайтове, но е много трудно. И това, че ти отговарям е тъпо, но не мога за сега да се откажа от гадния навик.
Благодаря ти




Тема Това защо?нови [re: Bobby]  
Автор тлeйлakcиaнckи ГOлA (поредна версия)
Публикувано07.07.03 14:18



Не забелязвам да има някакви сътресения точно сега

*******************************
Самоосъзнаването ли е ключът?


Тема Re: Благодаря за всичко... но бях дотукнови [re: Bobby]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано08.07.03 09:59



Ами при такова сбогуване мога само да кажа благодаря за това, което направи и се опита да направиш и на добър час!
Само дето остава едно такова чувство, че нещо съм пропуснал, но както и да е.



Тема Re: Благодаря за всичко... но бях дотукнови [re: Bobby]  
Автор Merengue (La Decima:))
Публикувано08.07.03 19:01



Ай стига бе......кво стана сега?!

Чао...за сега!

П.П. Чудно ми е какво ще стане с Блекхоукс?!
Няма капитан, няма отбор. Аз лично не мога да поема тези функции.


Hala Madrid!


Тема Re: Благодаря за всичко... но бях дотукнови [re: Bobby]  
Автор Kpeйз ()
Публикувано09.07.03 10:25



Бобка, всички си имаме трудни моменти, в които гледаме да скъсаме със ежедневието си. И клубовете може би са първото с което започваме.
Аз изживях един много тежък личен период, когато също скъсах с клубовете.
Но слава богу, нещата не остават лоши завинаги. И ние се връщаме, защото тук имаме много приятели. А човек без приятели не може.
Изживей трудностите и ще се върнеш, сигурен съм (в което няма нищо лошо, а напротив). Ако имаш нужда от лаф на бира, обаждай се, имаш ми телефона.
Айде, пък след като починеш по морето, те чакаме за новия сезон в ПМЛ



Тема Мдамнови [re: Bobby]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано09.07.03 16:51



Определено това изнизване от клубовете е като зараза... един след друф старите муцуни изчезват - кой с довиждане, кой просто спирайки да се мярка или мяркайки се много рядко. За всяко нещо явно си има време...

Е- всичко най-хубаво тогава. Лошото бавно и полека ще се забрави и дано накрая от всичко тук ти останат само хубави спомени

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Благодаря за всичко... но бях дотукнови [re: Bobby]  
Автор don_flo (Муляр)
Публикувано12.07.03 20:04



Поредното потвърждение на констатацията на Кени...




.

КЗБТК



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.