Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 04.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тука нещо много започна да намирисванови  
Автор ONEМодератор (ex SPO®T +)
Публикувано10.10.02 20:23



вчера се появиха съмнения, че един и същ юзър се включва във втори отбор с нова регистрация. Само преди броени минути засякох втори такъв случай, с което искам да предупредя всички участници, че тези прости хитринки могат лесно да се засекат от модераторите. Освен това ПМЛ е създадена за удоволствие и целта не е да се лъжем. Защото както се казва ако ще се дебнем, то несъмнено ще се хванем. Аз лично не бих искал да съм прът в колелата на играта, но не съм съгласен с това да има първа лига, ако в нея ще участват участници с вторите си никове, дублиращи отбори и т.н. Освен това опитите за шмекеруване с правилата на играта много ми простеят, ако толкова искате да се надлъгвате с организаторите поне го правете по-качествено. Надявам се хората, които исках да визирам са си взели поука. А отделно искам да заявя, че аз лично ще настоявам всеки намирисващ случай с нова регистрация да се разследва и дори да се забранява картотекиране ан даден играч, ако има съмнения в него. Отново искам да заявя, че не целя да се противопоставям на новите играчи, но все пак играта е за удоволствие и затова нека не я превръщаме в умален модел на Българския футболен шампионат, който е изпъстрен с интриги и долни игрички.

Asereje, ja, de je, de jebe tude jebere sebiunouba, majabi, an de bugui, an de buididipi


Тема Подкрепям напълно...нови [re: ONE]  
Автор тepминaтop (капитан)
Публикувано10.10.02 20:34



Дори отивам по-далеч.
Хубаво е да се ангажират и капитаните на отборите за феърплея в играта.
Дори разсъждавайки на тази плоскост, ще подкрепя и по-драстични мерки срещу такива нарушения, вкл. дисквалификация на отбора.
Ако това не помогне, съм склонен да сложим "железни" правила при картотекирането на нови играчи /напр. ника му, да е от три месеца и да има поне 50 постинга в клубовете на "Футбол"/.

Така, де!






Тема Re: Подкрепям напълно...нови [re: тepминaтop]  
Автор ONEМодератор (ex SPO®T +)
Публикувано10.10.02 20:40



новото ми притеснение е за злоупотреба точно на капитан на отбор, така че явно това капитаните да са отговорни за феърплея няма да помогне

Asereje, ja, de je, de jebe tude jebere sebiunouba, majabi, an de bugui, an de buididipi


Тема Re: Подкрепям напълно...нови [re: тepминaтop]  
Автор Xarax (шемет)
Публикувано10.10.02 20:41



или едно от двете
аз примерно съм регистриран
преди по малко от 3 месеца
ама имам доста повече от 50
постинга

дори съм склонен
ако се приеме такова решение
да извадя от отбора
моя приятел , който влезе
само заради играта
не искам като дойде някой мач
и изведнъж някой от съотборниците ми
да даде прогноза от рода :
Ливърпул-Саутхямптън 0:5



Тема Ами така остават "железните"нови [re: ONE]  
Автор тepминaтop (капитан)
Публикувано10.10.02 20:44



правила...
Такива мога да им измисля, че да им се завие свят.





Тема Re: Подкрепям напълно...нови [re: тepминaтop]  
Автор 2pac live (Makaveli)
Публикувано10.10.02 20:49



zna4i hello ot men neznam ama imam 4uvstvoto 4e ediniq za koito staa vapros sam az da vi kaja 4esno taka izvednuj nahluvam i az shte se samnqvam no prosto iskam da kaja 4e ne sam ne4ii vtori nick
sorry naistina s pravo se samnqvate oba4e kakto reshite
hayde bye



Тема Не е решение...нови [re: тepминaтop]  
Автор Meйджъp™Модератор (гаменин)
Публикувано10.10.02 20:49



Аз лично мога да си изровя поне два-три ника, които са регистрирани преди половин година. Правя им 50 мнения в някой кучешки форум и готово.

Друг е въпроса дали има смисъл, кого мамим и защо го правим?

Ако човек сам не си даде сметка....



Тема Айде са...нови [re: Xarax]  
Автор Meйджъp™Модератор (гаменин)
Публикувано10.10.02 20:54



... новопривлечените ентусиасти с нищо не са виновни и хич не е справедливо да обират пешкира заради нечия недобросъвестност.



Тема Не е толкова лесно,нови [re: Meйджъp™]  
Автор тepминaтop (капитан)
Публикувано10.10.02 20:57



както го обясняваш, Мейдж.

Пък и не ме плаши с твойте стари никове. Ние се знаем, аз съм убеден че в досегашните отбори на ПМЛ, няма играч с два ника.
Въпроса е как да запазим именно това.





Тема Ами точно това започваме да обсъждаменови [re: тepминaтop]  
Автор Meйджъp™Модератор (гаменин)
Публикувано10.10.02 21:05



Ако някой има нещо на ум - да споделя!

И мисля си, че драконовските мерки са излишни на този етап. Все пак играта е за удоволствие и никой няма полза да се правим на стражари и апаши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.