Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 30.06.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема За уикенда, кефа и още нещо...нови  
Автор тepминaтop (капитан)
Публикувано05.10.02 11:23



Отварям тази тема, за да споделя ей - така, с всички участници в клуба, кефа който ми доставя, да влизам в този клуб, да си пускам прогнозите, тук и там и да си разнообразявам по някакъв начин уикенда.
От близо година, този ритуал се повтаря и вече е част от емоциите ми.
Та, ей - така, чувствам се задължен да благодаря на всички, които по един или друг начин участват в организацията на игрите, на модераторите, както и на всички участници.

Но, освен всичко това, идеята ми е, и друга. Обръщам се към Сафин, Бобби, Мейджъра, а и към всички участници в клуба, да помислят за следното:
Като гледам перфектната организация на сайтовете им, за ПМЛ и Бийсти лигата, се питам за следното?
Защо не изпратят мейлове до наши спортни всекидневници, да правят реклама на тези страници. Спокойно може да се извлече информация за тяхната посещаемост, която мисля, че е доста голяма. Сега прочетох и информацията от сайта на ПМЛ, че вратите са отворени за други отбори.

Та, момчета не чакайте те да ви се обадят, ами пуснете по едно мейлче на "Еврофутбол", "Меридиан мач", "7 дни спорт", БФС, сайтовете на нашите отбори, "Канал 3", "Дарик радио" ...., и просто им предложете възможност, да си сложат линка на сайта на някоя от игрите.
Срещу символична сума, разбира се. С която организаторите на игрите, да са в правото си да се разпоредят, както искат /награден фонд, черпене - веднъж на два - три месеца и т. н./.

Пиша всичко това, защото усилията, които организаторите хвърлят в тези игри са похвални и не бива този ентусиазъм, да няма логичен завършек.






Тема Re: За уикенда, кефа и още нещо...нови [re: тepминaтop]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано05.10.02 15:16



Тъй като засягаш информационната база на ПМЛ - сайта, нека спомена нещо.
Това си го подхвърлихме съвсем скоро, когато изброяваха резултатите от шампионатите по Дарик. И някой на шега каза - 'сега нека съобщят и резултатите от ПМЛ'. И се прокрадна идея да ни споменават тук-там.
По принцип хич не е лишена от смисъл идеята. За вскекидневниците - става. Само че за Ефу - реално погледнато им се падаме конкуренция (въпреки, че не правим бизнес от това и не им застрашаваме пазарния дял) и надали ще искат да ни рекламират. Но за другите - може.

И накрая - нека направим новата версия на сайта на ПМЛ и тогава ще се обърнем и към този въпрос.



Тема Мисля, че точно ЕФУнови [re: Bobby]  
Автор тepминaтop (капитан)
Публикувано05.10.02 16:06



е потенциалния рекламодател с най - голям интерес.

Точно тук му е най-добрата ниша. Да рекламира в сайт с футболни прогнози.
А ние изобщо не сме му конкуренция... Всъщност, каква конкуренция може да сме му. Ние сме в съвсем различни категории.





Тема аз викам да понапреднем с материала ...нови [re: тepминaтop]  
Автор Luke Skywalker (рицар джедай)
Публикувано05.10.02 16:22



и чак тогаз да викаме за реклама

няма смисъл да бързаме нали?

В Бийстито усещам че нещата за двойния не стоят добре
не трябва да се дава една точка за втори знак, за сметка на по-малък минус при грешката ...

така показва изследването ми върху резултатите от миналата година, но вече стартирахме и ще караме по тази схема

обаче се забелязва как хората започват да избягват двойните и тепърва ще стават повече ...

Може би трябваше +3; 0; -2 да бъде за двойните
или нещо подобно ...



Тема Re: аз викам да понапреднем с материала ...нови [re: Luke Skywalker]  
Автор don_flo (hardshitmaster)
Публикувано05.10.02 16:27



Според мен при двойния трябва да се дават еднакви точки за двата знака и докато това не стане няма да играя двойни... а не съм и единствения който мисли така.



.

ако пиеш бира, хич недей шофира...


Тема Въобще, не ми говори за двойния...нови [re: Luke Skywalker]  
Автор тepминaтop (капитан)
Публикувано05.10.02 16:30



Това е голям недостатък на точкуването.
А по принцип двойната прогноза е майсторската прогноза. Не биваше да е ощетяваме толкоз. И продължавам да твърдя - ощетен е втория знак.

Предложението ми беше:
+3, +2, -4 - не го приехте. Нищо ще играем така, но е за сметка на по-майсторските прогнози /т.е. яки застраховки и това е/.
Дано новаците се подлъжат по двойните...





Тема Нема какво да се чака, Саф...нови [re: Luke Skywalker]  
Автор тepминaтop (капитан)
Публикувано05.10.02 16:32



С материала сме напреднали, пък и трябва да имат време за да се убедят.
Точно сега започва интригата в игрите...





Тема винаги може да се измисли решение...нови [re: don_flo]  
Автор Luke Skywalker (рицар джедай)
Публикувано05.10.02 16:32



проблема е дали няма да се възпротивят хората ...

ако има два вида двойни -
основен +3;0;-3
равностоен +2;+2;-5(4)

така че всеки да може да си избере този който му по-близо до реалната прогноза :)

по същата идея може да се сложи и прогноза за "абсолютно съм сигурен"

+7;-5;-5 нещо такова ....

въпрос на добра воля е и желание на участниците, но вече ще го мислим догодина ...

две години се надявам да са ни от полза :)))

тази година тройните ще спечелят убедително като бройка, защото мачовете са доста поо-трудни от тези по миналогодишната формула



Тема Re: Въобще, не ми говори за двойния...нови [re: тepминaтop]  
Автор don_flo (hardshitmaster)
Публикувано05.10.02 16:33



Мдааа, това е доста по-приемливо или може би +2 +2 -3...




.

ако пиеш бира, хич недей шофира...


Тема Re: винаги може да се измисли решение...нови [re: Luke Skywalker]  
Автор don_flo (hardshitmaster)
Публикувано05.10.02 16:35



основен +3;0;-3
равностоен +2;+2;-4

това също е добра идея!

Може би така е най-добре.

.

ако пиеш бира, хич недей шофира...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.