Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 02.07.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За Рицарите: Разбор на мачанови  
Автор Goa (the only one)
Публикувано23.09.02 13:39



Разбирам, че сме паднали от Демоните. Тъй като още не знам всички резултати, за мен в неделя вечерта оставаха още 4 наши мача и 2 техни, като до този момент резултатът беше 2:2. Явно в останалите мачове нещата са се развили по най-лошия начин. Изключително съжалявам за загубата, вината е изцяло моя. Мислих мачовете доста време в сряда по нощите и измислих едно нищо. Искам да направя разбор на избора на мачове, за да видим заедно защо се получи така - още повече при това катеначо на гостите. Излъгахме се сами. Каквито и препоръки да имате, казвайте ми ги.

Испания: тук изборът на мачовете беше добър. Единствено Реал се издъниха и ни лишиха от един гол. Можех вместо тях да сложа Барселона - Еспаньол, но ми се струваше, че този мач е по-трудно предвидим. Все пак - нищо лошо засега. Замалко щяхме да вкараме 2 гола, но тодор живков тресна гредата заради оня питекантроп Елгера. Все пак голът на тошо при другия мач - Депортиво - Валядолид, беше добър. Аз лично въобще не бях сигурен, че Депортиво ще бият, имайки предвид традицията в мачовете им с Валядолид. Мачовете за гостите бяха перфектни - почти никакъв шанс за отбелязване.

Италия: тук стана голяма издънка. Едва ли не в последния момент се отказах от мача Киево - Бреша за гостите, който те нямаше да познаят. Вместо това им дадох Пиаченца - Удинезе, защото не послушах интуицията си. Това се равнява на загуба на топката по наивен начин в опасна близост до вратата, след което Демоните се възползваха по перфектен начин и отбелязаха. Ние също отбелязахме след неминуема дузпа (Парма - Комо). Можехме даже да вкараме двоен гол, както казва Оби-Уан. (А миналата седмица пък се дублира една прогноза - Бърнли - Сток 1:0, която при липса на дублиране можехме да хванем - 2:1). Другата дузпа - Рома - Модена, беше тъпо изпортена, очевидно Рома са пълни резили и тоя Капело просто не знае на кой свят е. От Торино - Лацио съм доволен, труден беше за познаване.

Франция: тук, честно да си кажа, се надявах да вкараме поне 1 гол и съответно те да не вкарат. Жестоко се излъгах. Допреди малко се надявах, че сме хванали Оксер - Седан, но не би. За другия мач - Аячо - Сошо - също се надявах, но се оказа, че и той не е завършил както трябва. За него ме е яд много, защото вместо него трябваше да дам Ница - Троа - сигурен гол. Обаче не се доверих на Ница. Много късно - в петък следобяд - вече бях сигурен, че ще бият, и то с малко. Закъсняла реакция на Гоа Иванков и - катастрофа.

Италия 2: идиотщина. Оказва се, че гостите са вкарали гол, а ние пак не сме. Още не знам как са завършили Наполи и Козенца, да им исзъхнат краката дано. Беше минал само 1 кръг и мачът Виченца - Анкона трябваше да е много неясен. Обаче явно не е бил. Остра контраатака на Демоните и конят отива у ряката. Между другото, Федерацията вече дава много малко мачове за тези първенства, по неизвестни за мен причини.

Германия 2: тук май никой нищо не е направил. Също имаше много малко мачове, кой да избереш? Може би трябваше Оберхаузен - Айнтрахт Трир, почти го бях избрал, можеше да го познаем...

Обобщение: груби грешки на капитана Гоа в защита позволиха на гостите Iron Demons да вземат заслужена победа. Те играха много дисциплинирано, използваха всяка възможност за контраатака и в крайна сметка вкараха един гол повече от нас. Да им е честита победата и да знаят, че имам да им връщам. Такива мачове направо ме карат да се откажа.

Тази сутрин лошите новини ме връхлитат една след друга. В работата е пълна лудница, сто задачи се стовариха. Утре цял ден ще пътувам и няма да мога да пусна потоците. Ще се опитам да ги пусна днес до края на работния ден.

Още веднъж се извинявам и поздравявам Демоните за победата.

-----
Не е вярно, че злото е повече. Доброто е повече, само че злото има по-голяма реклама...


Тема Да!!!нови [re: Goa]  
Автор Obi-Wan Kenobi (рицар-джедай)
Публикувано23.09.02 14:13



Първо, честито на Демоните за хубавата победа, надиграха ни.
За нас-отличавам изключително слабата си игра и страха да не дублирам Парма-Комо 2:0, но пустото му подсигуряване.
За Франция, пълна дезориентация, Оксер бият 3:1, а най сигурната победа на Аячо се превърна в 1:0 за Сошо, Испания добре, като изключим хрантутника Елгера, който точно онзи ден вкара два гола в един мач за първи път в кариерата си.
Италия-2 , катастрофа, от най сигурна победа за Наполи, Козенца взеха, че биха.
Трябва много добре за напред да обмислим домакинските си мачове.

A Jedi shall not know anger...nor hatred...nor love


Тема Re: За Рицарите: Разбор на мачанови [re: Goa]  
Автор HlTlO (ПРОСТАК)
Публикувано23.09.02 18:15



КАКВО КАТЕНАЧО!

НИЕ ВИ ПРЪСНАХМЕ С АТАКИ ОЩЕ ОТ НАЧАЛНИЯ СЪДИЙСКИ СИГНАЛ!

МОЖЕШЕ ДА СЕ СТИГНЕ ДО РАЗГРОМ НА РИЦАРИТЕ!

МАЙОРКА АТЛЕТИКО БЕШЕ ТВЪРДА ДВОЙКА!

САМО ДЕТО НЕ ОЧАКВАХ ЧАК 0-4! ЯВНО МАЙОРКА СА МНОГО ЗЛЕ! ПРИЗНАВАМ СИ, ЧЕ НАЙ-МНОГО МЕ ЗАТРУДНИ С ТОРИНО-ЛАЦИО (МОЙ ШУТ НАД ГРЕДАТА 1-2) И БЕТИС!

ВЪВ ФРАНЦИЯ 2 МНОГО ГРУБИ ТВОИ ГРЕШКИ В ЗАЩИТА! НАШИЯ КАПИТАН ВЕНАБИЛИ НЕ СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ МОИТЕ ПАСОВЕ НА 100 % (ЕСТЕСТВЕНО ПОЗНАХ, ЧЕ РЕН ЩЕ БИЯТ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ТОЧНО БЕЗ ГОНЗО)

ПОРАДИ РАЗХАЙТЕНАТА ИГРА НА ГОСТИТЕ В АТАКА РИЦАРИТЕ СЕ ОТЪРВАХА ОТ ПЕТИЦА!

ИНАЧЕ МЕРСИ ЗА ПОЗДРАВЛЕНИЯТА!

УСПЕХ НАТАТЪК!

ЯМБОЛ ШАМПИОН ОЛЕ, ОЛЕ!!!


Тема нищо ...нови [re: Goa]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано23.09.02 20:13



странното за мен беше, че удинезе паднаха така!

Очаквах Лацио да им е доста по-лесен
за мен си бяха най-вероятни
1:1 и 0:1

паднали - паднали :) кво толкова - нека не обезсмисляме още от втория кръг Шампионата :)

останалото на бележки по-късно


New York or York City ...?!


Тема Re: За Рицарите: Разбор на мача [re: Goa]  
Автор тoдop живkoв (theatreofdreams)
Публикувано23.09.02 22:08



що да е твоя вината бе човек мачовете си бяха супер ама кво да направим че тия селяни от рома паднахапък и ония от рял се напъват та чак ще се наакат.да го духат и рома и рял хич да не ти пука шампиони сме



Тема Re: За Рицарите: Разбор на мачанови [re: Goa]  
Автор Beнaбили (на ръба...)
Публикувано23.09.02 22:14



Честно да ти кажа като видях че си ми дал мача на Лил ми идеше да повярвам в дядо Коледа :) Такова здраво предчувствие ме гонеше за него :) Да не говорим пък като видях какво си си избрал за вас :) Така че във Франция нбеше ясно че ще ви поведем.

За малкото мачове в зелените потоци - виж правилника :)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: За Рицарите: Разбор на мачанови [re: HlTlO]  
Автор Beнaбили (на ръба...)
Публикувано23.09.02 22:15



За Рен - Всеки пропуска :) Нали бием :)
А за Майорка- беше ясно че са зле...
Но това няма значение - честита победа :)
Най - накрая и демоните с победа като гости :)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема честито и от мен :)нови [re: Beнaбили]  
Автор safin (предизвикателен)
Публикувано23.09.02 22:25



добра игра направихте :)

ще си запазим правото да ви бием у вас "пъкъла" ли беше що беше ...

New York or York City ...?!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.