Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 22.09.24 
Футбол
   >> Футболни прогнози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема До Бобби и Мейджърнови  
Автор Anfield (Anfield)
Публикувано14.07.02 15:26



Не знам дали ще има официален трансферен период за ПМЛ, но мисля че е коректно по-отрано да изявя желанието за напускане на Блекхоукс и ПМЛ като цяло.
Аргументите и желанието ми за това не са от вчера или онзи ден.. те датират от няколко месеца, но все пак изчаках да стане преди новия сезон.
Пожелавам успех на ястребите и се надявам този сезон да има по-добра организация и далеч по-коректни правила и отношение ;))))

Към модераторите и организаторите на игри.. Не би било зле да махнете най-после тази тема за ПМЛ и на нейно място да заковете тема за бъдещите игри. Сезон на отпуски, ваканции и т.н. е и не е зле да има яснота кое кога как започва.. Мисля че не би било лишено от смисъл сезонът на седмичните игри да започне след 1.09, за да бъде по-пълноценен, но това вече е съпрос на дискусия и гласуване.. ;)

You'll never walk alone !!!


Тема galkoнови [re: Anfield]  
Автор Falkenbach (безбожник)
Публикувано14.07.02 18:39



galko 4e napuskash .Otdavna misleh da predloga na ReZo da te pokani v nashiq otbor - otbor ot fenove na LIVERPOOL . No za sygalenie napuskash PML.
slu4aino ako razmislish moge pyk da igraesh za New Mersey Razors !?!?!?!?!?

Adversae res admonent ad religionem
Ливий


Тема Re: До Бобби и Мейджърнови [re: Anfield]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано14.07.02 23:35



Жалко, че напускаш, но не мога и да те спра.
Твоя воля. Радвам се, че 'играхме' заедно и благодаря.



Тема Re: До Бобби и Мейджър [re: Viper X]  
Автор RedondoМодератор (midijunkie)
Публикувано14.07.02 23:57



Абе хич не се бях усетил. Готово.

И тогава тя каза: "Ах, колко е хубав."


Тема Re: До Бобби и Мейджърнови [re: Viper X]  
Автор RedondoМодератор (midijunkie)
Публикувано15.07.02 01:24



Щото съм потаен аз. :)

И тогава тя каза: "Ах, колко е хубав."


Тема Re: До Бобби и Мейджърнови [re: Bobby]  
Автор Anfield (Anfield)
Публикувано15.07.02 08:02



Бобсън, аз съм убеден че ме разбираш и знаеш че мога да изтъкна поне 5 причини за това и нито една да не е свързана със съиграчите ми.
Въпрос на принципи и организация, която се надявам да е на ниво все пак.

Оставам си фен на Блекхоукс де... Просто така няма и да имам право да приказвам когато се дразня... :)))) А досега некоректността бе почти във всеки кръг и някак си не е нещо което да адмирирам.
:))) Просто може да е въпрос и на ЕГН, знам ли.. Не ми се иска да се караме с никой, а знам че не мога да търпя глупости и своеволия, особено когато няма еднакви критерии към всички и т.н. Така поне ще млъкна, макар че може да удрям по едно рамо на Терми ако се наложи:)))))

От друга страна в една друга тема Алабао каза че не усещала тръпка да прогнозира неща с които не е на ясно... При мен също е така.. Имам достатъчно работа и ангажименти, за да се занимавам с неща които не харесвам... Просто когато от 5 мача 2 са меко казано измислени, то за какво говорим тогава.. Много против съм тези потоци и мачове на куцо и сакато. Има достатъчно на брой силни и следени първенства, мачове от които могат да се прогнозират, но да тръгна да следя отбори от Австрия, Русия, Гърция и т.н. някак си не ми е тръпка...

Сигурен съм че ме разбираш.. говорили сме за това не малко пъти и знам че за някои от нещата споделяш позицията ми.. ;)

Успех на тима!

You'll never walk alone !!!


Тема Re: galkoнови [re: Falkenbach]  
Автор Anfield (Anfield)
Публикувано15.07.02 08:09



;))) Би било чест и удоволствие да съм в екип от фенове на Пуул, но аз не искам да играя играта.. Отборът ни си е добре, макар да имаше 1-2 неточности, но предполагам такива е имало навсякъде.
Та така...
Благодаря все пак ;)

You'll never walk alone !!!


Тема Re: До Бобби и Мейджърнови [re: Anfield]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано15.07.02 12:45



Не е въпрос на ЕГН, бъди спокоен. В темата на Жаир за Монтоя във Ф1 ти сам си го споменал - манталитет.
Незнам дали помниш, но нашия отбор беше единствения, незасегнат в скандали, породени по една или друга причина. Само аз и адаша от време на време се включвахме в спорове, изискващи мнението на всички.
Но това беше така, защото Ние си гледахме отбора, прогнозите, бяхме точни в сроковете, без да се уговаряме допълнително си разпределяхме постовете и имаше разбирателство при нас. Общо взето това, че съм мениджър и капитан не личеше особено.

Честно казано всичко става заради слабата организация. До ден днешен аз не съм получил читава версия на правилата, които трябва да са на сайта. И аз не горя от желание да се включа в новия сезон, но малко или много имам отношение към отбора - аз го създадох, аз го водя в момента.
Но ако организатора на играта - човек, който уважавам въпреки всичко, не доизпипа някои основни неща, благодарение на които да се избягват скандали като в нашата Мтел ВИСша Лига, ще си я караме по нашенски - проблеми всеки кръг. Вече се видя откъде идват проблемите, знае се кое трябва да бъде ясно и точно като правило - нужно е само изпълнение на ниво.

Това изпънение обаче не би могло да бъде свършено от един човек. Идеята на играта е добра, но трява колектив, който да се грижи за организацията, постоянно. Всеки да върши по нещо, за да върви всичко ОК. А само аз и Мейджа и отчасти Редондо да се грижим за такъв обем работа е трудно. Стават пропуски и оттам, благодарение и на невъздържанието на някои 'играчи', стават проблеми, дори скандали в крайна сметка. Почват да прелитат обиди, някои хора почват да се цупят... и обстановката се нажежава, въздухът започва да трепери. Не е това идеята на една игра, която дори няма дразнител - награда или нещо подобно, което да докарва до истерия човек. Идеята беше да си играем за кеф, да има настроение.



Тема Re: До Бобби и Мейджърнови [re: Bobby]  
Автор Anfield (Anfield)
Публикувано15.07.02 13:24



Абсолютно съм съгласен. Затова и казвам заради какво не намирам смисъл да си хабя времето и нервите. Разбира се, че трябва да има удоволствие от играта. Разликата за мен между Бийстито и ПМЛ е светлинни години. Просто там усещаш тръпката, знаеш че си дал 1т вместо 1х, но си имаш основанието макар и някой да каже ама то е 2т. Докато в ПМЛ слагам 1-1 на мач между отбори, които изобщо не познавам като игрово поведение, като тренд, като играчи. Това че знам, че го има на футболната карта не е достатъчно.. Аз ако искам тото, ще си играя тото със същата успеваемост примерно..

Обемът работа е правопорционален на затормозяването идващо от правилата.... Така че не ми се струва логично като оправдание. Всеки би разбрал такъв аргумент ако: има ясни правила, има организация в която 1,2 или 3 човека знаят кой какво прави и т.н. Не казвам, че е малко времето за занимаване с това, но когато се гласуваше за формат 4х4 знаеш какво стана.. а казваш че ти си за него, Саф бе за него, аз бях за него и т.н.
От там тръгна с многото първенства, многото потоци, необходимостта от избор на потоци, после на мачове, че после даване на прогнози и всичко това за 5 дни, в които е нормално не всички да имат комп в ръцете си всеки ден.
Инче мислиш ли, че играта на Саф, с всичките му статистики и т.н. иска по-малко време и ресурси. Може и да са по-малко, но са съизмерими... Просто там всичко е ясно и точно.. ако А то Б иначе В :)))) не е чак толкова трудно стига веднъж за винаги да кажеш това ще е така и толкова..

Иначе и аз съм спорил и съм се карал с Мейджа за куп неща, но не мога да си трая.. просто съм много либерален човек, но пък и си имам някои принципи в края на краищата. Може би наистина само ние не влязохме пряко в скандал, или по-скоро не породихме такъв поради това че се опитвахме да спазваме правилата въпреки всичко. Аз не ги харесвам, но пък веднъж приети са за това, да се спазват.. Така и не разбрах до края обаче как се третират вратичките, авантите и т.н. И то не защо ги има, а защо ги има избирателно.. за едни може, за други не може.. Спорил съм за неща, които нито щяха да ни качат място нагоре, нито да ни смъкнат надолу.. просто принципно..

Аз знам, че Мейджа може и сме говорили поне 4-5 пъти за това.. Пусни едни правила да се четат от всички и това е.. който спал- спал, който чел-чел.. Да ти е мирно на главата... А по начина по който бе, се губи от удоволствието.. а както казваш този клуб бе заради него, а не заради някакви си награди и прочее дивотии. Малко се поизродиха нещата, но това си е моята позиция...
Просто по този начин тази игра не ми дава нужното желание за игра, а да съм фигурант в отбора, няма да е честно.. включих се с желание, но тренда на играта не ми дава основания да мисля, че ще има промени в някои отношения.
Дано греша.. :))

Лошото е че това е единствената отборна игра и сама по себе си трябваше да бъде с най-много тръпка и най-много да обединява... а стана обратното..
Просто искам да се съсредоточа върху БЛ и английските мачове, както и ШЛ.. мисля че ми стигат...

You'll never walk alone !!!


Тема Re: До Бобби и Мейджърнови [re: Anfield]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано15.07.02 21:05



Прав си за себе си. И си прав и за всичко останало. И аз съм на същата позиция, ама не я организирам аз играта.
От моя гледна точка, правилата щяха съвсем други измерения да имат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.