Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Професионални изкривявания
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: отклоненията на адвокатите?нови [re: lansky]  
Автор ПpHeдeв (ИПСБ)
Публикувано05.07.05 06:47



Лански, не го извъртам, а казвам кой ми върши работа. И за това ти споменах големите 4. Видях ги Прайса и се посмях с "възможните проблеми", които пророкуваха, но клиента беше "горд", че те са го одитирали... За такива топове си мисля, ръждиви ли са, подържани ли са или са в бизнеса с гюлетата хич не ме интересува. За мен е важно да ми свършат работа и като я свършат да не ходя при други да я оправят Това ми е приказката.

Если результат не зависит от схемы решения - то это математика, а если зависит - то это бухгалтерия.


Тема Re: отклоненията на адвокатите?нови [re: ПpHeдeв]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано05.07.05 17:33



може.... явно работата ти е била за канторка... аз такава работа си я върша самичък, колкото й да се дразни тая девойка с отклоненията тука ........

а на прайса - бивша юристка ми е клиентка... и е невероятно печена така че разграничавай... кой идва при тебе.... и кой стои в канцелариите..... също като канторките и канторите....



Тема Re: отклоненията на адвокатите?нови [re: lansky]  
Автор ПpHeдeв (ИПСБ)
Публикувано10.07.05 02:33



Абе, така си е. Яд ме е на тези големите, че на сравнително малките си клиенти пращат лапетиите да им вършат работата и определено пишат глупости. Клиента искаше Прайс и си го взе. Може при Големите да пращат добрите си одитори, но при мен пратиха неопитни. Беше просто отбий номер. Аз не можех да я свърша работата :-) все пак не съм одитор :-) Та такива работи...

Документация как секс, если она удачная, это очень хорошо; а когда плохая, всё же лучше, чем ничего.


Тема Re: отклоненията на адвокатите?нови [re: ПpHeдeв]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано10.07.05 10:39



Недев и ти и Лански се пооляхте и отклонихте темата.
Защо си мислите, че всички трябва да са като вас? Не е задължително и не се налага да мислят по вашия начин.
Всяка коза за свой крак.
Хайде да не говорим пък и за изперкали и самозабравили се счетоводители.
Но по същество :
Отклоненията на адвокатите.
Мда... лъжци, крадци и мошенници. Явни престъпници.
В болшинството от случаите - злоупотреба със служебна информация, интриганство и бездушие. Никаква ценностна система и АЛЧНОСТ НАД 100%.
Радко и единици са тези, които правят изключение.



Тема Re: отклоненията на адвокатите?нови [re: пak kapтoфи зa вeчep]  
Автор Пинrвин нa Maдarackap (отвлича кораби)
Публикувано10.07.05 14:15



Разтягане на локуми

Само линукс


Тема Re: отклоненията на адвокатите?нови [re: ПpHeдeв]  
АвторOДив kecтeн (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 09:59



Колкото до господина Батков - от личен опит заявявам, че не е добър юрист - има добри връзки - това е! След като едно експертче от държавна администрация успя да го прецака...



Тема Re: отклоненията на адвокатите?нови [re: OДив kecтeн]  
Автор lansky (но не сняг)
Публикувано29.07.05 16:29



я разкажи....
че иначе като гледам как се връткат Левски и МТел... не би ме убедил.....

нали не си му отказал регистрация на фирма все пак.......... щото темата е в тоя тон....




Тема Re: отклоненията на адвокатите?нови [re: KU4KA]  
Автордpyrap_ka (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 17:29



ами повечето адвокати са некоректни и използвачи



Тема Re: отклоненията на адвокатите?нови [re: Пинrвин нa Maдaracka]  
Автортoя пa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 18:42



ти си много готин ма



Тема Re: отклоненията на адвокатите?нови [re: пak kapтoфи зa вeчep]  
АвторУжac (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 16:58



Не знам за вас но аз смятъм мъжете адвокати за най-големите мухъли на света. Имах щастието да работя в адвокатска кантора около година и половина и се чудя как издържах. Такива олигофрени - без изключение вси(ки които срещнах от този бранш няма никъде по света. Просто някакво безумие - мишкуват за всичко, стиснати са на 110% с една дума мухали страшни. Никой да не се заблуждава че са скромни, умни и т.н. Ще сбърка жестоко. Жалко че няма човече "ще си повърна червата" Щях да го използвам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.