Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 13.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Petar Stoianovнови [re: Tъpceщ пpoмянa]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 13:54



Здрасти Кире абе какво ги слушаш тия болни мозъци социалистите сажалявам це не те подкрепих до сега заштото имах работа и това за Първанов и цуздите езици много ми хареса тои си е поредното социалистицеско/комунистицеско говедо Петър Стоянов пак ште е президент на България колкото и да ви е яд.



Тема Re: Petar Stoianovнови [re: Kiril]  
Автортoй нe e (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 13:54



Искаш да си говориш сам ли? Няма проблеми, оставям те намира.
Да, вярно, че Петър беше първия президент, но въпреки това да сравняваш с 5 годишния мандат на Петър си е смешно. Както и да е. Айде сбогом тогава щом не ме искаш в престижния си "форум".





Тема Re: oste za Petur Stoianovнови [re: Kiril]  
АвторЧoчo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 14:43



Кирчо,
защо не си удариш в някое кьоше една злобарка и да се успокоиш за ден поне, бре човече! Не ми се иска да съм груб, но твоите излияния вече почват да додяват дори и на необразованите като мен водопроводчици!



Тема Re: Petar Stoianovнови [re: Cтaниcлaв]  
АвторЧoчo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 14:46



Умирам от яд и ела да ми помогнеш да умра, като ми надуш кавала до осмата дупка! Пък какво ще е, ще видим в неделя. Само да не се скриеш после!!



Тема Re: Първанов не е нац. предателнови [re: Tъpceщ пpoмянa]  
Автор3нaeщ зa пpoмянaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 14:50



Много сложно и несвързано се изразяваш бре, младеж! Пиши им, че бат`ти Петьо го взеха запас и нашто момче вече ще оглавява табора и туй то! Какви им ги къдриш, с многоточия и разни там финтифлюшки? Тежко им става на седесарчетата, но какво да се прави, живот!



Тема Re: А за кого да гласувам ?нови [re: Beibi]  
АвторЖeлязko (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 14:56



Браво Beibi, браво!
Няма да ти повярват, но не се коси! На Стоянов му се изпотиха вече очилата, но все още не е загубил надежда, че "Деметра", преброителите демек, може да му помогна да "изкилиферчи" в своя полза резултата! Той и Симеончо дава някакви аванси в тая насока, но на него, разбира се, трудно може да се вярва, защото както е казал нещо, така и ще се отметне от него, защото е искал нещо съвсем друго!



Тема Re: Много сме, силни сме??нови [re: Cтaниcлaв]  
АвторУбит oт пapтизaнитe (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 15:08



Ти байно, или си дебил, или си служител в президентството. То разлика няма, защото и в единия и в другия случай ще се окажеш извън играта.
В първия ще те приберат да си изкараш годинките в психото, а във втория ще останеш на улицата, защото такива като теб не са нужни на развиващата се демокрация в страната.
И затова бърза се скривай в дупката си и не се споменавй повече, че си привърженик на синята идей!

Искам монархо-комунистически терор!



Тема Re: Много сме, силни сме??нови [re: Убит oт пapтизaнитe]  
АвторKУПOH (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 15:28



хахаха, изкрено се позабавлявах в последния половин час , изчитайки всички мнения в този форум.
И си правя изводи.
Кирееееееееее, надявам се не всички привърженици на Петър Стоянов да са на твоето интелектуално ниво, че иначе съвсем сме го закъсали.
Отново като преди всеки избори се появяват ултрасите със силните думи : Национално предателство, комунисти, война, глад и мизерия, никой няма да ни иска, окрадоха държавата, 45 години ......бла бла тип Блага Димитрова, дето като вицепрезидент кълнеше хората написали новата българска конституция.

Кире, това че учиш икономика (ако е вярно разбира се, съдейки по правописа ти) не те прави икономист, както шофьорската книжка не те прави шофьор.

най ме изкефи това , че който не мисли като "демократа" Кире икономисто, да се махал и да не пречел на неговата евроимтеграция, е там се смях с глас.

После дойде невероятната заплаха от Кире, че ако тъпите българи ( до един комуняги и национални предатели, които трябва да бъдат унищожени) , та ако тези тъпи българи изберат комунисто хитлериста Първанов , то той, самият КИРО ще напусне тази държава, за да останат само старците.
Мале , пак ще почне изтичане на мозъци или на Мозъка с голямо М - Киро.

Киреееееееее, смешен си батко и форумът ТИ както ти го наричаш е смешен не за друго, а защото ти пишеш в него.

Аз ще гласувам за Стоянов, но не Ти кире си ме накарал, най много до неделя да ме разубедиш...., но трябва да си призная, че много уважавам Първанов, защото е един спокоен, уравновесен и мъдър политик.
И ако безпристрастно гледам предизборната кампания, трябва да призная, че неговата е далеч по добра от на бат' Петьо, който прекалено започна да си изпуска нервите.

Както и да е, мисля си , че по-добрия избор е Петър Стоянов. Това е мое мнение и аз ще го изразя пускайки бюлетината си в неделя.
Хората които мислят различно от мен сами ще направят своя избор и аз ще го уважа, защото съм демократ.
А в демократичните страни каквото каже народа - това е.



Тема Re: А така!нови [re: Kiril]  
АвторГaньo Poдoпckи (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 15:30



Драги Киро,
Не се прави, че не си спомняш за мен! Аз съм твоят възпитател от Базата за борба с непрестанното лого-насиране. Помниш сигурно, как часове наред съм те обучавал да не пелтечиш несвързани слова, помниш сигурно и това, че ти оправдаваше всичко това с нещастното си детство в семейството на баща партиен секретар и майка активистка от ОФ. В един ден, когато ти подписах свидетелството за "нормалност" ти ми се хвърли на врата и аз (не ми се сърди, но с мъка) успях да се освободя от неприятния ти дъх, който съпровождаше този изблик на радост и благодарност.
Както и да е !
За съжаление мое, ти не си напреднал в развитието си, дори май си и доста закърнял по отношение на умствените си способности. Но, както се казва, не само умни хора трябва да ходят по земята, наш Кирчо също трябва да я обитава (поне за известно време). Виж истината в очите, моето момче и по-добре не се проявявай там, където появата ти ще донесе само разочарования за и без това нежната ти психика!
Моля те, от и името на целия педагогически колектив, не се изказвай повече на публични места неподгтвен, в т.ч. и в нет-а, защото в "свободния свят" няма кой да те подготви



Тема Re: Petar Stoianovнови [re: Kiril]  
АвторTъpceщ пpoмянa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 15:53



Кире,Кире....родоотстъпнико....ти щото си за Бат Петьо ли пишеш на онази азбука която той ни предлагаше! Позор.!!!Опомни се...не е късно!!!
А колкото до примери...ти целият си клише...освен лозунги друго нищо не четем в писанията ти!А не съм казал че ТИ си комунист...просто си отрасъл явно в семейство на неуспели комсомолски деятели,пребоядисали се след това като демократи...Само по тази причина ти текат като река клишетата.
Или много си слушал оня бомбадшията...как му викаха...Валяка ли...мокра Шашка ли?
Ха ха ха! Хората с един самолет WTC събориха...той с цяла държава зад гърба си...оставен на спокойствие...не можа една колиба да събори...Ега ти и валяка!
Ха ха ха ха ха!
Това могат такива като тебе....само да рушат...но и това нещо не им се удава...защото за всяко нещо се иска.....ПИПЕ И ЯКО ДУПЕ.... а явно на вас точно тези неща не са ви в излишък!
Айде у левоооооооооооо!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.