Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 25.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Президентски избори
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: oste za Petur Stoianovнови [re: Kiril]  
АвторTarnokop (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 15:57



Ajde begaj ot tuka be!!Ti pa koj si ta shta ma padish!Pedalche smotano!



Тема Re: KOITO GLASUVA ZA Purvanov E NACIONALEN PREDATEL:нови [re: Kiril]  
АвторKУПOH (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 16:05



хахаха, изкрено се позабавлявах в последния половин час , изчитайки всички мнения в този форум.
И си правя изводи.
Кирееееееееее, надявам се не всички привърженици на Петър Стоянов да са на твоето интелектуално ниво, че иначе съвсем сме го закъсали.
Отново като преди всеки избори се появяват ултрасите със силните думи : Национално предателство, комунисти, война, глад и мизерия, никой няма да ни иска, окрадоха държавата, 45 години ......бла бла тип Блага Димитрова, дето като вицепрезидент кълнеше хората написали новата българска конституция.

Кире, това че учиш икономика (ако е вярно разбира се, съдейки по правописа ти) не те прави икономист, както шофьорската книжка не те прави шофьор.

най ме изкефи това , че който не мисли като "демократа" Кире икономисто, да се махал и да не пречел на неговата евроимтеграция, е там се смях с глас.

После дойде невероятната заплаха от Кире, че ако тъпите българи ( до един комуняги и национални предатели, които трябва да бъдат унищожени) , та ако тези тъпи българи изберат комунисто хитлериста Първанов , то той, самият КИРО ще напусне тази държава, за да останат само старците.
Мале , пак ще почне изтичане на мозъци или на Мозъка с голямо М - Киро.

Киреееееееее, смешен си батко и форумът ТИ както ти го наричаш е смешен не за друго, а защото ти пишеш в него.

Аз ще гласувам за Стоянов, но не Ти кире си ме накарал, най много до неделя да ме разубедиш...., но трябва да си призная, че много уважавам Първанов, защото е един спокоен, уравновесен и мъдър политик.
И ако безпристрастно гледам предизборната кампания, трябва да призная, че неговата е далеч по добра от на бат' Петьо, който прекалено започна да си изпуска нервите.

Както и да е, мисля си , че по-добрия избор е Петър Стоянов. Това е мое мнение и аз ще го изразя пускайки бюлетината си в неделя.
Хората които мислят различно от мен сами ще направят своя избор и аз ще го уважа, защото съм демократ.
А в демократичните страни каквото каже народа - това е.



Тема Re: KOITO GLASUVA ZA Purvanov E NACIONALEN PREDATEL:нови [re: Kiril]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 16:34



Я като си толкова отворен ми кажи какво би станало с България, ако ОДС бяха спечелилина тазгодишните парламентарни избори? Можеш ли да си го представиш? Как ще можеш като то нямаше да остане нищо от България. Не съм прижърженик на царя, но се радвам, че Иван Костов си отиде заедно с мекеретата си:)))
Сега се надявам и последното костово копеле да си замине по живо - по здраво за Пловдив и да се радва на Альоша...



Тема Re: KOITO GLASUVA ZA Purvanov E NACIONALEN PREDATEL:нови [re: KУПOH]  
АвторTъpceщ пpoмянa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 22:42



Моите уважения и приятелски подадена ръка.
Само така,уважавайки правото на другия на собствено мнение и право на глас,ще се отърсим от онези неприятни за всички ни противопоставяния за какво ли не.
Не е това начина,с лозунги и оплювания да обориш опонента.
А относно Кире икономисто,то не е виновно момчето....нека уважим и неговото мнение...само да не се опитва да ни агитира по този начин,защото ми се струва че Бат Петьо доста гласове загуби от тази негова/на Кире/ агитация.
Приятен уикенд и в понеделник който и да спечели,да можем да се срещнем с вдигнати очи на улицата, да си подадем ръка...а може и по питие да пием!



Тема Re: KOITO GLASUVA ZA Purvanov E NACIONALEN PREDATEL:нови [re: БCП]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 00:41



не говорете глупости а вижте какво е саписал Костадин не че е нещо ново за него...
Поставен на тясно с въпроса защо Социнтерна не иска да приеме БСП, Г.П. грозно излъга че там вземали само партии от страни, членки на ЕС!?!?!?
Това не само че не е истина, ами си е безсрамна и много плитка лъжа.
За сведение само на малобройните розави - бозави момченца в ДИР-а ще напомня че в Социнтерна поканиха Евролевицата.
Истината е много по-проста. В никоя европейска организация (икономическа или политическа) не щат да си имат работа с бивши комунисти и насточщи мафиоти.
Г.П. знае това и като нямаше какво друго да каже, изака тая долна лъжа.
Не му е за пръв път, дано от понеделник да не го прави за сметка на България.ха ха тои може само да лъже както виждате затова гласуваите за Петър Стоянов ако неискате отново да бъдете изъани от БСП.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.