Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Kossomanнови [re: anb]  
Автор Ежко (Бодлидрешко)
Публикувано15.11.13 09:36



Модераторът няма задължение да дава обяснения, не им се връзвай.




Тема Re: Kossomanнови [re: Ежко]  
Автор anbМодератор ()
Публикувано15.11.13 09:41



Не, не се връзвам, Ежко. Това е нормална комуникация за изясняване на отговорности, както е в случая. И вярвам, че това ще бъде правилно оценено от Кossoman.





Тема Re: Kossomanнови [re: anb]  
Автор Лилав Чепик (di garda)
Публикувано15.11.13 11:01



поради което ежко иска да му се обясняват бившите модератори три години... защо са го банвали, когато е казвал на Стефанус да ползва снимките на децата си за тоалетна хартия...нищо общо със случая от снощи!




А това твоето в момента е ДИКТАТУРА! /Нейното е "толкова си може тя"/

несправедлива и еднолична
защото докато ние сме модераторствали, сме триели само нецензурни изрази и не сме заличавали мнения освен по грешка, за което сме се извинявали по 100 пъти

след като имаш времето да изтриеш цяло мнение
значи имаш времето да редактираш!

Нямате право да триете изреченията и фразите на хората, когато не са в разрез с етикета!!! и да ги банвате когато си търсят правото без да сте дали адекватено обяснения на какво основание банвате, още повече когато сте в ТОАЛНА ГРЕШКА

за станалото с Алиса нямате никакво, ама никакво извинение, че се разпореждате като Амин Дада в клуба!

И не само, че продължавате да сте нагли, ами и триете за да нямате живи свидетели!!!!

Посмей да ми пипинеш мнението и ще те дам на Киро да те сдъвка!

Свалям правителства. Всякакви.

Редактирано от Лилав Чепик на 15.11.13 11:02.



Тема Re: Kossomanнови [re: Лилав Чепик]  
Автор loverrock ()
Публикувано15.11.13 12:35



Ясно е какво ще стане, ако дойде Исус. Ще разбере, че последователите му не са научили нищо, и са забравили как е живял и какво е казал, факт.

domino dancing


Тема Re: Kossomanнови [re: Лилав Чепик]  
Автор izz ()
Публикувано15.11.13 12:35



хахахах.."ще те дам на Киро да те сдъвка"




аби, тоя език и маниер на комуникация е жестоко неадекватен...хистерия, пищене, заплахи, грубости...ужаст...


сега, аз не знаех, че Алиса е банната от този клуб заради нещо, казано в друго, и ако е така, модераторите малко да дойдат на себе си, моля...Но и това не прави по-приемливо твоето отношение и маниер.



Тема Re: Желая на всички,нови [re: Дея]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано15.11.13 12:55



Сигурен съм, че това е добре известно и предполагам, че е писано тук, но ако някой има желание би ли написал на кратко за постите. От къде идват, каква е идеята, всички ли християни имат пости или е православна практика. Предполагам, че са базирани на текстове от библията.



Тема Re: Kossomanнови [re: izz]  
Автор Лилав Чепик (di garda)
Публикувано15.11.13 14:11



ти пък!
като че ли не ми познавш стила
та чак се впечатляваш


винаги съм била такава и такава ще си остана

Свалям правителства. Всякакви.

Тема Re: Kossomanнови [re: loverrock]  
Автор Лилав Чепик (di garda)
Публикувано15.11.13 14:13



Като го изтрият, ще скрият от Исус този факт



Свалям правителства. Всякакви.

Тема Re: Kossomanнови [re: Лилав Чепик]  
Автор izz ()
Публикувано15.11.13 18:35



Това, че си си била такава, знам, но че имаш намерение винаги такава да си останеш, не е добре. Ти реално няма да си останеш такава, защото Бог има начини да смири човека, дори като той се опъва като магаре с всички сили, но така боли повече. По-хубаво за теб е да имаш желание да се променяш за добро, без значение каква си била преди.





Тема Re: Kossomanнови [re: izz]  
Автор Лилав Чепик (di garda)
Публикувано15.11.13 18:45



току що пак беше изтрито мнението ми отправено до теб
в него пишеше, че те харесвам такава каквато си

е?



Свалям правителства. Всякакви.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.