Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Първи гаф на патриарх Неофитнови  
Автор izz ()
Публикувано27.02.13 20:00






Дядо Неофит се погрижи да послужи за мед сестра на Боко, вместо да се солидаризира с разорения, отчаян българки народ, който свали този премиер, заради безизходицата и глада до които доведе народа и вместо да дойде на площада да благослови хората, той носи икони в правителствена болница и преглежда книжки!

И въодушевен от посещението на патриарха боко тиквата намирал сили да се закача с мед сестрите! Евала! Точно за това служат посещенията на патриарсите, да те вдъхновяват за закачки.

Това геройство би било напълно очаквано от Галактиката, но видно е че и дядо Неофит не му отстъпва кой знае колко.

Колко разочароващо, колко бързо.

Редактирано от izz на 27.02.13 20:24.



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: izz]  
Автор exaybachay (опустел)
Публикувано27.02.13 20:14



Прекалено скоро - то, че бива, бива спор няма, ама чак па толкова бързо .... просто прозира.

п.п. жалко, много жалко ....... като цялата ни държава де.

биа мъ кабела яко, а дофторете съ безпомошни


Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: exaybachay]  
Автор izz ()
Публикувано27.02.13 21:30



Отне му точно 3 дни да се издъни.



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: izz]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано27.02.13 21:40



Тъкмо повод да се разкараш от тази Църква, от ясно по-ясно, че не е за тебе.

Протоколното посещение на министър-председателя на републиката, па макар и в оставка, е вторият "гаф" на патриарха. Първият му гаф е, че не се е погрижил да раздаде лично на всички кухи лейки задължителната си протоколна програма по часове и дати, която в качеството си на интронизиран предстоятел на БПЦ, е задължен да спазва от момента на оглашаването му в първите дни от встъпването си в пост.



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: izz]  
Автор exaybachay (опустел)
Публикувано27.02.13 21:51



Не знам какво да кажа izz - макар и да не съм толкова съпричастен на БПЦ, то все пак съм съпричастен на православните българи ...... ала в случая и за мен е разочароващо. Разбира се, етикецията трябва да се спази, но това е - с извинение - чисто демонстративно дупене.

Когато гледах репортажите по телевизията, видях как протестиращите вървяха в една посока, църковното шествие в друга - счетох го за своеобразно знамение, но не знаех как да го разчета ...... сега вече знам. Дано Бог да пази църквата, защото църковните ни служители, така и няма да го сторят.

биа мъ кабела яко, а дофторете съ безпомошни


Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: exaybachay]  
Автор izz ()
Публикувано27.02.13 22:04



да...Бог да пази църквата...



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: Aлиca.]  
Автор izz ()
Публикувано27.02.13 22:05



Ма има ваксина за бяс, защо не се възползваш, а клепаш след мен из темите?



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: izz]  
Автор AnimaMeaTibiAmandi (вятър)
Публикувано27.02.13 23:33



ох-ах-ох



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: izz]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано27.02.13 23:44



Да, де, първо си бий ваксината против бяс, пък после изливай мозък.



Друго си мисля аз. Протестиращите по улиците са граждани на България. Което ще рече всякакви. Не само ентически българи, не само православни, а ВСЯКАКВИ. И протестират срещу ПОЛИТИЧЕСКАТА ВЛАСТ. По конституция в БГ имаме свобода на вероизповеданията, също и свобода на атеистите. Как ли ще изглежда един глава на ЕДНО от равноправните вероизповедания, накипрен, барабар с политическите протестанти на света и у нас? И, къв ще го дири по протестните шествия? Ще ги благославя ли, речи ли ще държи, на какви теми и въобще....мазало. Остана и един религиозен водач да се набута в тълпите да бърше сополки или да се прай на поп Андрей и съвсем ще я втасаме.

Евала на патриарха ви, че не хуква урбулежката да ви играе по свирката още от първия ден! Смешници си имате доволно.

Като казах смешници, та се сетИх: кво стана, филибелийският герой продаде ли си ролекса? Щял да организира наддаване, разбрах. Евгени Минчев се обадил в храма да го купи за 5000 лева, ама НикитУ отказал да му го продаде. Без обяснения. На целия тоз панаир с еврейски пазарлъци, вий на патриарха сте задъвкали пешовете!



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофит [re: Aлиca.]  
Автор izz ()
Публикувано27.02.13 23:48



Както казах-обърни се за помощ към медицинските служби, аз не мога да ти помогна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.