Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Православие
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: izz]  
Автор latschistein (сатана)
Публикувано28.02.13 20:51



Браво на патриарха, че не се е дистанцирал от низвергнатия премиер. Кесаревото кесарю, Божието Богу.


Редактирано от нблдтл на 01.03.13 06:58.



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: Aлиca.]  
Автор izz ()
Публикувано28.02.13 20:56



Свикнала съм да обяснявам на хора с когнитивни дефицити и ще ти обясня отново:

Аз бих се зарадвала и на главния мюфтия да излезе да благослови протестиращите и мюсюлмани и други, защото това е човешкото и това се чака от един лидер. Освен това Блгария е традиционно православна държава и останалте религии са малцинство, така че патриарха е главната религиозна фигура у нас, колкото и да те е яд.

Нямам, нито съм забелязала друг да има лошо отношение към представители на други репигии. Аз нямам лошо отношение към обикновените хора католици, мюсюлмани или други. Виж имам много против престъпническата, античовешка организация "католическа църква", но това няма връзка с обикновените хора-католици, те са нейни жертви, а не съучастници в делата и. Именно католици са всички изнасилени дечица, най-често католици са откраднатите и продадени бебета.

Стокхолмския синдром обаче ви тересе и прскате зелена злобна пяна защото ви казват истината в очите.

Съвети от иноверци за моята църква не ща, пазете си умнотиите за вас си, че и без това не сте прокопсали много.



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: latschistein]  
Автор izz ()
Публикувано28.02.13 20:59



Ша прощаваш, ама боко тиквата не е кесар, а изритан премиер и бъдещ затворник. Който при това не се кае ни грам за делата си.

А Неофит отиде да оказва морална подкрепа на този човек, вместо на тези, за които е избран да го прави.


Психоаналите ти са много аматьорски, затова по-добре си ги спести.



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: izz]  
Автор latschistein (сатана)
Публикувано28.02.13 21:03



Наглите и противни женуря като теб нямат кой знае колко сложна психология. Все едно. Върви да се биеш на площада. Там ти е силата.




Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: latschistein]  
Автор izz ()
Публикувано28.02.13 21:23



Е, знам че жените не са ти слабост.

Ако си въобразяваш, че ти си много сложен за разлика от "женурята", си в "лека" грешка.



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: izz]  
Автор latschistein (сатана)
Публикувано28.02.13 21:40



Наистина не са. Особено когато се правят на мъже. Тогава природната им ограниченост проличава с пълна сила.




Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: izz]  
Автор loverrock ()
Публикувано28.02.13 21:45



Няма да е затворник.

domino dancing


Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: latschistein]  
Автор izz ()
Публикувано28.02.13 22:07



Струва ми се, че виждам неразбиране на женската природа и характеристики. Женското е силното начало, носител на живота, удържащо на всичко за да продължи света. Идеята, че женското е слабо е късна и неточна и свързаните с това дисфункционални поведения на жени и мъже и до ден днешен изкривяват порядките и умовете на хората.



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофитнови [re: loverrock]  
Автор izz ()
Публикувано28.02.13 22:08



Може и да му се размине, но се надявам да не му се.



Тема Re: Първи гаф на патриарх Неофит [re: izz]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано28.02.13 22:18



Защо не? Да не би СС или Доган да са по-малко виновни от него? Или царя? Да не говорим, че и онези преди тях плачат за съд.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.