Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 12.06.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Jimmy's - защо така?нови [re: e.фa]  
Авторgepi (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 14:17



a tochno zaradi takiva kato tebe tukaneshtata ne se razvivat, zemi si izlezni malko ot dupkata i se poogledai naokolo, danebi drugite da sa razlichni, ne che zashtitavam niakogo ama ...
i toia sladur e pusnal taia tema pone na 3 mesta golem shemet. kolkoto do etikata vratni nekaf biznes da vidim sled 1-2 godini kolko etika shte ti ostane na teb.

ae spolai ti



Тема Re: Jimmy's - защо така?нови [re: gepi]  
Авторa taka (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 14:32



i tuka nema normalni... ujas



Тема Re: Jimmy's - защо така?нови [re: gepi]  
Авторi az (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 23:26



Abe chicho gepcho, q da si hodish v kanadskoto geto, ot koeto si izleznal... ne znam zashto se zablujdavash, che mnogo gi razbirash neshtata i che nie pyk ne sme izilizali ot bg/ ill pyk che sme v BG?

Are begaj



Тема Re: Jimmy's - защо така?нови [re: gepi]  
Автор misto (неразбиращ)
Публикувано16.08.06 00:33



Ми бачкам си квото ми е кеф. Що, тебе тебе притеснява ли те това? И не става дума за агресия, а за "I have rights to defend", ако си чувал, ама май не си, щото никое право не е гарантирано, а трябва да си го търсиш и защитаваш. Не знам как е в Канада, ама в BG е така.



Тема Re: Jimmy's - защо така?нови [re: gepi]  
Автор misto (неразбиращ)
Публикувано16.08.06 00:40



Гепи, не можеш да броиш, батка. Темата съм я пуснал в PR и РЕКЛАМА само. И то защото смятам, че е свързана и с PR-а и с рекламата на въпросната фирма производител.
Ха-ха, сладур, шемет, ох! Хареса ми! Почерпи се един сладолед от Jimmy's за тези четки. А що се отнася до бизнеса - имам такъв от 6 години. Мисля, че клиентите ми не се оплакват от липсата ми на етика.





Тема Re: Jimmy's - защо така?нови [re: misto]  
Автор hose (dao)
Публикувано28.01.07 16:25



абсолютно!
Джимис запада все повече!!!!!
ако искат да спечелят още клиенти и да си запазят старите трябва да предлагат пълен асортимент!!!!
наскоро изведнъж се оказа че чая е с мед и лимон за 1.90 - чакайте бе аз не го пия така, защо ще ме товарят в цената ако искам само чай?!?!?!
преди им бях редовен клиент но вече редуцрам ходенията си там



Тема Re: Jimmy's - защо така?нови [re: gepi]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 00:46



"nishto lichno ama ne me kefi ZLOBATA" - не ти личи



Тема Re: Jimmy's - защо така?нови [re: misto]  
Автор Misty (user friendly)
Публикувано30.07.07 13:28



точно от същото място съм си купувал Зиг-Заг многократно, без никой да ми каже каквото и да било.

---

- Луксозни имоти в България и чужбина.

Тема Re: Jimmy's - защо така?нови [re: Misty]  
Автор misto (неразбиращ)
Публикувано14.08.07 00:02



Ти видя ли кога съм я пуснал темата? Може би междувременно са решили, че и клиентите може да имат право?





Тема Re: Jimmy's - защо така?нови [re: misto]  
Автор ejaybg (непознат )
Публикувано15.02.08 22:40



Мога само да жи кажа, яе в тази фирма няма никкажа логика, фирма която само експлоатира персонала и и се гаври с тях бъкжаклно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.