Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 28.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: сребрина гаджева?!нови [re: musseto333]  
Автор kreeditlover (непознат )
Публикувано04.07.08 15:09



И все пак - много мнения, много квалификации и нито един конкретен пример. Признавам, че ми се налага да работя с въпросната особа и съм притеснена от "прекрасния" й имидж, обрисуван от Вас. Ако можете да дадете нещо по-конкретно (ситуация, конкретна лъжа или неизпълнен ангажимент към някого) ще съм ви благодарна (не е задължително да споменавате фирмата, към която не е била лоялна, ако се притеснявате от нещо. Плийз, ако имате примери ги дайте, защото аз до сега (извън клуба) не съм чула нищо лошо за мацката, познавам я сравнително отдавна, ама знае ли човек.



Тема Re: сребрина гаджева?!нови [re: kreeditlover]  
Автор musseto333 (непознат )
Публикувано04.07.08 21:22



Искаш мнение ли - ето тогава- работя във вестник и понеже не взимам кой знае колко, попаднах на въпросната дама. Казах и че вече ми е омръзнало да бачкам като репортер/ имам 11 години стаж/ и съм решила да пробвам като пр. Тя в началото каза,че ще ми помогне. После предложи да пиша рекламни материали за нейните клиенти, а тя ще ми дава пари на ръка. Щяло да бъде договорка между нас двете- взаимно да си бъдем полезни в бизнес насока. Е, аз пуснах един материал от 35 реда, тежко рекламен. Без тя да даде и едно рекламно каре. Ако някой не е наясно, ще кажа , че подобен материал , ако бе минал през рекламна агенция щеше да струва 2-3 бона. Аз едва ли ще взема 200-300. И тези пари обаче ми бави вече два месеца. Уж много заета, след това не може да намери време да се видим. Сори, но аз се съгласих да контактувам с нея само заради парите. Ако ми бе широко около врата едва ли щях да се навия. Та това е моят пример за "коректността " на госпожа Сребрина. Едва ли ще си видя парите някога. Но и тя повече няма да види дописка в моя вестник.



Тема Re: сребрина гаджева?!нови [re: musseto333]  
Автор PlF555 (непознат )
Публикувано21.09.08 19:02



Сребрето е голям пич, но наистина много лъже. Докато има полза от теб ти е най-добрата приятелка, но.... не обича да плаща.

Я кажи кои са й клиентите, та да не пускаме и дума за тях.... докато не си плати за каре? Само с бойкот ще стане работата! Иначе Мадам Сребрина ще си развява байряка и ще зарибява изпадналите в несъстоятелност пишещи братя.



Тема Re: сребрина гаджева?!нови [re: пpoфeшънъл]  
Автор musseto333 (непознат )
Публикувано25.09.08 11:38



основно работи за този с алкохола- миньо или миню стайков- не зная как му се пише името. иначе е пр и на някаква италианска филмова продукция. а за това че не обича да плаща сте прави- след като вдигнах скандала че не ми е платила за рекламната дописка се видя принудена да ми даде парите. и от тогава не се е обадила, пък и предполагам че повече изобщо няма да се обади.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.