Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 20.04.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема студентски проблеминови  
Авторбoбcън (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 20:54



Здравейте всички :) Искам да се обърна към хората от този форум с един въпрос-къде може да работи един студент по ВО?Говоря за сериозна,доходна работа,а не някоя гавра с личността ми.
Моля ако някой има някаква поне упътваща информация,да пише.Важно е за мен.
Чао :)



Тема Re: студентски проблеминови [re: бoбcън]  
АвторMentolka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 10:20



напиши поне кой курс си и в кой университет. Иначе е малко трудно да си намериш, доходна и сериозна работа по ВО докато си още студент. Някои хора и като завършат не успяват



Тема Re: студентски проблеминови [re: Mentolka]  
Автор edi_koq_si (непознат )
Публикувано09.09.05 10:53



Моето скромно мнение е, че, ако наистина говорим за ВО/PR, и за това къде се учи, 2-3 може да са университетите, които дават горе -долу читава потготовка. А за работата на студента ВО... ами според късмета на последния варира от: човек от екипа на Максим Бехар, до сервитьор в кафене. Въпрос на връзки в тези среди и на късмета да си на точното място в точния момент.



Тема Re: студентски проблеминови [re: edi_koq_si]  
АвторMeнтoлka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 13:42



Напълно съм съгласна с теб! по-добре не можех да го кажа!



Тема Re: студентски проблеминови [re: Meнтoлka]  
Авторcredo (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 14:13



az pyk dolkokoto sym zapoznata, da si 'chovek ot ekipa na maksim behar' ne e osobeno dohodno, makar i na kolegite v universiteta da im zvuchi prestijno, razbira se ako ne si ot po-priblijenite hora, t.e. - da si po-opiten, t.e. da ne si student v nachaloto na karierata si. mislq si che po-podhodqshta oferta edin student moje da tyrsi kato shtaten vyv firma, da ponatrupa malko 'korporativen' opit, i chak togava - v agenciq..



Тема Re: студентски проблеминови [re: credo]  
Авторbobsun (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 21:08



2 kurs sym v edin provincialen universitet :) kogato kandidadtvah stana edna gadna situaciq i ne uspqh da otida na izpiti v sf
a inache sym rabotil i kato servitjor,i kato barman,a v momenta sym stroitel :)
nqmam ideq za nishto sega-nito kyde shte jiveq,nito kakvo shte rabotq,a tezi problemi trqbva da se reshat.ot men,nqma ot kogo.
imate li ideq kyde e tochnoto mqsto i koga e tochnoto vreme :)



Тема Re: студентски проблеминови [re: credo]  
АвторMeнтoлka (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 10:54



Определено не съм казала, че да се работи при Максим е престижно и че е добро начало, но все пак е нещо. За добри доходи няма да си говорим, защото такива просто няма в началото. Нямам прекрасно мнение за него, нито за начина, по който си подбира персонала, но по-добре там, отколкото никъде. А колкото до трупането на опит - където и да отидеш в началото няма да ти дадат възможност да натрупаш много опит. Малко са фирмите, в които ще започнеш да работиш без да имаш 2 години трудов стаж като секретарка или момичето за кафетата. Всъщност аз съм една от малкото, които просто имаха шанс и успяха да започнат истинска работа и то просто, защото шефът ми ми подаде ръка и ме научи на всичко.



Тема Re: студентски проблеми [re: Meнтoлka]  
Авторcredo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 19:32



interesno no i az poluchih shans da zapochnq istinska rabota i da trupam nqkakyv opit..., i to oshte dokato bqh v pyrvi kurs, na 19 godini.., i izobnshto ne sym pravila nikakvi kafeta, moje bi pyk ne sa chak tolkova malko tezi izkljucheniq kato nas.., ili pone taka se nadqvam..



Тема Re: студентски проблеминови [re: credo]  
Авторbobsun (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 23:07



az mai nqma da imam golemi shansove,zashtoto nqma nachin da natrupam opit kato sekretarka-myj sym :)
a na vas znachi vi e po-lesno a :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.