Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 23.05.24 
Професионални
   >> PR
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ПР-образование или призвание?  
Автор trippin (непознат )
Публикувано03.02.05 13:50



Много би ми се искало да разбера от хора, които се занимават с ПР или просто са се посветили на изучаването му в дебрите на образователната ни система как гледат на това..в смисъл:помогна ли ви с нещо Университета или ако не си бяхте упорити и не разчитахте сами да откривате важните неща в тази сфера чрез висене в библиотеката и I-net сега щяхте да имате една доста добра диплома без да са ви дали отговор на въпроса "Що е то това ПР?"



Тема Re: ПР-образование или призвание?нови [re: trippin]  
АвторNea_North (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 23:47



HI!
Виж, колега/жке....
Ако не обичаш това, което правиш как ще е призвание?
Но по въпроса за това дали е наука или не - да, естествено - наука е.
Университета ти дава възможностите. А ти си този, който решава как и дали ще ги използва.
Иначе, за да съм искрена, чак в III-ти курс ми стана ясно за какво става въпрос, но тогава бяха други времена. Бизнесмените не знаеха какво е това реклама и за какво им е. Още няколко години и ще знаят колко е важен PR-a. Даи им време. А ти през това използувай случая да напреднеш.
Късмет!



Тема комбинация енови [re: trippin]  
Авторлюбитeл PR (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 18:11



аз не съм учила BO в университета, но пак станах PR
нужен е талант, знанието само го развива, а практиката го усъвършенства




Тема Re: ПР-образование или призвание?нови [re: trippin]  
Автор saroni (мама на Ани)
Публикувано16.03.05 11:31



Зависи...
Едно е да го прочетеш, съвсем различно е да ти го "пресъздадат" на живо:) И ефекта е различен...:)А университетът дава много възможности, както и за изява, за запознанства и попадане в конкретната среда, така и за евентуално бъдещо кариерно развитие (ако може да така да се нарече)... Т.е. имам в предвид, че това е мястото, средата, "сборната точка", където е събрано всичко и от където можеш да стартираш успешно
... А и друго си е да покажеш и онази хартийка на фона на целите си познания и опит (и стаж, евентуално)...



Тема Re: ПР-образование или призвание?нови [re: trippin]  
АвторlNTRUDER (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 01:12



Хубаво, чета си тук мнения и не ми става ясно как аз , или по скоро мога ли аз да работя като ПР и какво е нижно да знам и да мога за това. А желя, как желая , кариера на ПР да правя.



Тема Re:нови [re: любитeл PR]  
Авторteooo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 21:00



Пиши ми на TeodorGig@mail.ru имам няколко въпроса и една идея.



Тема Re: ПР-образование или призвание?нови [re: lNTRUDER]  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 21:02



Brato, stani poet ...



Тема Re:нови [re: teooo]  
Авторлюбитeл (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 10:08



защо към мен..? не виждам с какво няколкото драснати от мен реда могат да провокират нечий интерес дотолкова, че да иска да сподели идеите си с мен :)
ако въпросите ти са с професинолна насока, задай ги на всеослушание, така имаш шанс да получиш отговори и от други ПР-и, и то по-опитни от мен :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.