Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 25.05.24 
Професионални
   >> PR
*Кратък преглед

Тема Bravo!  
АвторKristina (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 23:03



Tova prochetoh predi malko v yvox.net i sam strashno vpechatlena. Poznavam Lloyds i znam kalko bezkompromisni sa navsjakde po sveta. Bravo!

Eto go:

M3 Communications Group, Inc. е първата PR и маркетинг компания в България, сертифицирана по стандарта ISO 9001:2000. Системата за управление на качеството на водещата комуникационна компания беше одитирана и одобрена от Lloyd's Register Quality Assurance.


M3 Communications Group, Inc. е първата PR и маркетинг компания в България, сертифицирана по стандарта ISO 9001:2000.

Системата за управление на качеството на водещата комуникационна компания беше одитирана и одобрена от Lloyd's Register Quality Assurance, a ADS Private Company консултира М3 Communications Group, Inc. при разработването и внедряването на системата.



Тема Re: Bravo!нови [re: Kristina]  
Автор AddМодератор (surplus)
Публикувано12.07.04 09:51



Браво Kristina, браво......., нали темата така се казва, де!

Браво и на M3 Communications.......хаиде де колеги, не се бавете, изкажете поздравления на М.Б.

surplus


Тема Re: Bravo!нови [re: Add]  
Автор ifka (smile)
Публикувано12.07.04 12:29



M3 Communications и Максим Бехар ли?
Ок....браво!
хъм?!

Smile!


Тема Re: Bravo!нови [re: Kristina]  
АвторФoнтaн (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 16:29



Браво, щото съвсем "случайно" не са им видели разлепените, разкривени и разпадащи се постери и "съоръжения" за Ливан и за ракията около фонтана пред Народния театър... Или пък не чак толкова случайно?
Май пак ще се завърти всичко около политиката... Щото М.Бех. явно доста се е забързал към нея.
Пък и това Lloyd's не "беше" ли откъде ингилизко?
Ще ми се да ви разкажа приказката за "Принца и PR-боса" (който бос - М.Бех.)коли и беси и в една неправителствена организация - за "млади" и "не-толкова млади" бизнес лидери, в която също доста прозрачно са се набъркали разни принцове и други не-говорящи български език български граждани и видни UK деятели... Ама друг път - за без пари - толкова! Така че, не само ще го сертифицират, ами и още държавни пари ще налеят в М3 (естествено без конкурси и разни му там тъпи търгове)...




Тема Re: Bravo!нови [re: Фoнтaн]  
АвторFan (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 22:47



Fontan, kakvo sa tezi gluposti, koito sipesh be... Edno neshto verno njama v tova, nali poznavam firmata dobre, momicheta ot kompanijata mi, s kojato izlizam bachkat tam, kazvat firmata e butik, edin provalen proekt njama ot godini, ama mnogo bachkat... To si e taka.



Тема Re: Bravo!нови [re: Fan]  
АвторФoнтaн (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 13:58



Не знам Фан от какво идва - най-вероятно е от климатик, щото много вятър им правиш, бе!
Като не вярваш - просто си размърдай д-то и отиди пред Народния театър и виж сам резултатите от "професионалната им работа"... Пък що се отнася до компанията ти - ваша си работа кво си казвате и на какво си вярвате. Друг факт обаче показва, че при М'Бехар никой не се задържа много дълго- просто човекът си ги "изстисква" - евала, за което!




Тема Re: Bravo!нови [re: Фoнтaн]  
Автор ifka (smile)
Публикувано19.07.04 15:51



Така е...професионална им е работата.
Преди време ми се наложи да отида в офиса им...!
Работата им е наистина професионална!
Но...и големите връзки и контакти на Бехар оказват влияние върху цялостната им работа!
Има ги - ползва ги!
А...и друго:) там повечето жени са красавици!

Smile!


Тема Re: Bravo!нови [re: Kristina]  
АвторEvropeets (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 20:41



E, bravo naistina. Shtoto to e jasno, che skoro tova shte se iziskva ot vsichki firmi v Balgaia i kojto njama ISO prosto njama da mu obrashtat vnimanie slec kato vlezem v Evropejskata obshtnost. Abe M3 sa veliki, to e jasno, edno gadje raboteshe tam i kaza edna vecher, che te sa v Evropa mnogo otdavna.



Тема Като ще хвалиш с различни никове...нови [re: Evropeets]  
Автор MeдapkoМодератор (Le Dob)
Публикувано05.10.04 03:46



...поне недей от едно и също АйПи.

Боже, колко сте прозрачни!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.